Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Batman Inc./Batman: The Dark Knight

Zaczęty przez Leon Kennedy, 09 Wrzesień 2010, 12:20:52

LelekPL

Wielka szkoda, rysunki wyglądały bardzo dobrze. W takim razie chyba już nie zmienię zdania o tym, że Batmanowi przydał by się restart. Całemu DC z resztą chyba też, Superman od wielu lat nie miał w swojej oficjalnej serii nic co odbiłoby się szerokim echem.

Roy_v_beck

Cytat: Air Jordanuperman od wielu lat nie miał w swojej oficjalnej serii nic co odbiłoby się szerokim echem.
kur***, no bez jaj.

(A)nonim

CytatW takim razie chyba już nie zmienię zdania o tym, że Batmanowi przydał by się restart.
Na razie to sensu nie ma, Grant ciągle wyskakuje z jakimś nowatorskim pomysłem (lub przynajmniej zrobionym w nowatorski sposób), a restart by się przydał przy wykończeniu zużytej formuły. Problemem bardziej jest to, że inni scenarzyści za bardzo nie wiedzą z czym pomysły Granta jeść, co widać np. po obecnych seriach.
Ale po zakończeniu Inc. byłbym za czymś w rodzaju Green Lantern: Rebirth dla Gacka, tak żeby trochę wszystko uporządkować.
CytatCałemu DC z resztą chyba też, Superman od wielu lat nie miał w swojej oficjalnej serii nic co odbiłoby się szerokim echem.
Supermanowi to po pierwsze koniec "Grounded" by się przydał. :D
A z DC aż tak źle nie jest, Johns ciągle realizuje swój plan z Green Lantern, a po War of the Green Lanterns może się wiele zmienić, tak jak zmieniło się u Gacka po jego powrocie, Brightest Day nadal trwa, Flash ma mieć teraz duże wydarzenie - Flashpoint (znowu Johns pisze), próbuje się teraz odświeżyć Wonder Woman (i chyba będzie trzeba ją odświeżać jeszcze raz, bo na razie nie wyszło :P), a sam Superman dostał niedawno nową origin story.
Więc ogólnie restartu w najbliższym czasie nie widzę. Za dwa lata też nie, chociaż wszystko może się zmienić.
Posted on: 30 Grudzień  2010, 17:22:26

 Air sprawdź nową historię w Detective Comics, powinno Ci się spodobać.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Co do Supermana:  Właśnie ten Geoff Johns stworzył w ciągu ostatnich lat sporo fajnych historii o Supermanie. Ta z Brainiakiem, New Krypton czy ostatnio Secret Origins, którym się Goyer rajcował. Do tego mini-seria "The Last Family of Krypton" jest uznawana za bardzo dobrą. Nie wspominając już o "Superman: Earth One". No do chuja, jak ja potrafię z głowy tyle dobrych tytułów z eSem wyliczyć, to znaczy, że fajne ostatnio z nim komiksy się zdarzają.

Co do Batman The Dark Knight: No ja jebię, piszecie że taki kijowy tytuł, to podchodziłem do niego zdołowany, a tu okazuje się przyzwoity komiks. Kija tam wiadomo jeszcze o tej nowej postaci, co faktycznie nie była niezbędna do życia, ale oprócz tego mamy po prostu Batmana prowadzącego śledztwo i walczącego z kim się da. W sumie liczę na takie mocniejszego wysoki, gdzie Bruce będzie próbował udowodnić swoją przydatność, no i w dodatku nie zostaną tak naiwnie rozwiązane jak ten numer z lassem. Zdarzają się też dziwne sytuacje, gdzie Batman z Gordonem rozmawia na oczach prasy? W sumie, takie mam odczucie, że przeczytałem cały numer i nic praktycznie nie wiem o historii.

Ale walka w deszczu ekstra. Liczę na takie mroczniejsze momenty.

(A)nonim

Roy cenzuruj przekle?stwa, a jeszcze lepiej, zamieniaj s?owa! Moderator przemówi?. ;)

CytatDo tego mini-seria "The Last Family of Krypton" jest uznawana za bardzo dobr?. Nie wspominaj?c ju? o "Superman: Earth One".
Air pisa? o oficjalnym eSie.
Cytatto znaczy, ?e fajne ostatnio z nim komiksy si? zdarzaj?.
Bajzel z Nowym Kryptonem zako?czy? si? ?rednio z tego co wiem, a "Grounded" jest denne, ola?em to po trzecim numerze. Ale Johns sobie eSem radzi? ca?kiem dobrze, jak z prawie wszystkim zreszt?.
Cytatale oprócz tego mamy po prostu Batmana prowadz?cego ?ledztwo i walcz?cego z kim si? da.
I na razie bardziej "mrocznego i ezoterycznego Batmana" (mniej wi?cej taka ta seria mia?a by?) dostali?my w nowym Detective Comics.
CytatW sumie licz? na takie mocniejszego wysoki, gdzie Bruce b?dzie próbowa? udowodni? swoj? przydatno??, no i w dodatku nie zostan? tak naiwnie rozwi?zane jak ten numer z lassem.
Troch? nie rozumiem, czemu i komu Bruce ma udowadnia? swoj? przydatno???
CytatZdarzaj? si? te? dziwne sytuacje, gdzie Batman z Gordonem rozmawia na oczach prasy?
Po og?oszeniu Bruce'a ?e funduje Batmana to nic niezwyk?ego. ;)
CytatAle walka w deszczu ekstra. Licz? na takie mroczniejsze momenty.
Motyw z Crociem by? bardziej komiczny ni? mroczny IMO.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Cytat: (A)onimRoy cenzuruj przekleństwa, a jeszcze lepiej, zamieniaj słowa! Moderator przemówił.
No dobra.

CytatAir pisał o oficjalnym eSie.
Co to za różnica, oficjalny czy nieoficjalny. Dobry tytuł to dobry tytuł.
Zresztą nie napisałem, że przecież Straczyński miał też run we zwykłym Supermanie, który został wysoko oceniony. O tym jak on idzie przez Amerykę nie używając mocy mówię. Fajna sprawa.

CytatI na razie bardziej "mrocznego i ezoterycznego Batmana" (mniej więcej taka ta seria miała być) dostaliśmy w nowym Detective Comics.
No dobra, co by nie mówić Black Mirror jak na razie jest lepsze, w sumie to chyba najlepszy tytuł z obecnie wychodzących.

Cytatczemu i komu Bruce ma udowadniać swoją przydatność?
Dobre pytanie. W komiksie jest tak napisane. Rzucił się na Killer Croca, mimo że widział, iż jest na sterydach i będzie ciężko, ale po swoim powrocie chce chyba samemu sobie udowodnić, że jest tak samo dobrym Batmanem jak wcześniej.

CytatMotyw z Crociem był bardziej komiczny niż mroczny IMO.
W sumie... Croc to tak zawsze zbiera baty. Z "Rozbitego miasta" przypominała mi się podobna sytuacja. Tylko w "Hush" był naprawdę ekstra.

(A)nonim

CytatCo to za różnica, oficjalny czy nieoficjalny. Dobry tytuł to dobry tytuł.
Tak, ale Air miał zarzuty do oficjalnego.
CytatZresztą nie napisałem, że przecież Straczyński miał też run we zwykłym Supermanie, który został wysoko oceniony. O tym jak on idzie przez Amerykę nie używając mocy mówię. Fajna sprawa.
Nie wiem co za kretyn go wysoko ocenił bo "Grounded" jest zwyczajnie kiepskie. Tzn. pomysł fajny, ale wykonanie zawodzi na całej linii. Po więcej opinii odsyłam na forum DCM.
CytatNo dobra, co by nie mówić Black Mirror jak na razie jest lepsze, w sumie to chyba najlepszy tytuł z obecnie wychodzących.
Racja! 8)
CytatRzucił się na Killer Croca, mimo że widział, iż jest na sterydach i będzie ciężko, ale po swoim powrocie chce chyba samemu sobie udowodnić, że jest tak samo dobrym Batmanem jak wcześniej.
Chyba bardziej chce się sprawdzić dla Dawn. Bruce tak lubi, ciągle czuje się za kogoś odpowiedzialny. Szkoda że mnie to nie obchodzi, bo właściwie anonimowa postać mnie nie obchodziła.
CytatW sumie... Croc to tak zawsze zbiera baty. Z "Rozbitego miasta" przypominała mi się podobna sytuacja.
O, w sumie to wyszło jak powtórka z rozrywki, tylko Croc jest na Venomie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Jak pisa?em chodzi?o mi o oficjalny run Supermana. Ostatnie co robi?o wra?enie to chyba Doomsday.
Co do innych bohaterów to nie wiem jak oni sobie radz?, ale sprzeda?e komiksów pokazuj?, ?e ta dwójka to filary DC i je?li im b?dzie potrzebny reboot to tak si? stanie te? i z reszt? bohaterów, niezale?nie od tego jak dobre by?yby ich historie.
By? mo?e za bardzo chcia?bym zobaczy? w?asn?, wymarzon? wersj? Batmana, ?e nie mog? przyzwyczai? si? do wizji Morrisona, ale uwa?am, ?e powi?kszanie Bat-rodzinki, cho?by sensownie wygl?da?o na papierze, rozmienia warto?? Bruce'a na drobne.

(A)nonim

Doomsday? To dla Batmana chyba Knightfall. ;)

Sprzeda?e pokazuj? ?e najlepiej sprzedaj? si? Batmany i Green Lantern (a w?a?ciwie to co pisze Johns i Morrison), no i miniserie dotycz?ce g?ównych wydarze? w uniwersum, tak jak teraz Brightest Day, a wcze?niej Blackest Night.
Przyk?adowo wyniki sprzeda?y za pa?dziernik i listopad:
http://www.icv2.com/articles/news/18751.html
http://www.icv2.com/articles/news/18918.html
I za maj, gdzie odby?o si? War of the Supermen, czyli zako?czenie w?tku Nowego Kryptonu:
http://www.icv2.com/articles/news/17679.html
Finansowo to tytu?ami podanymi przeze mnie DC obecnie stoi, symbolicznie tzw., Trójc? - Supermanem, Batmanem i Wonder Woman.

Mi te? nie podoba si? wiele pomys?ów Morrisona i to rozmienianie warto?ci Bruce'a, ale niestety ?wietnie si? to sprzedaje.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

TDK #1 Mnie si? podoba?o ;) Co prawda mam ju? do?? wygrzebywania kolejnych dziewczynek z przesz?o?ci Wayne'a, ale to nie oznacza, ?e od razu mam ten tytu? skre?li?, a cieszy mnie równie? fakt, ?e chocia? tutaj mamy prawdziwego Gacka w Gotham i ola? wywody Alfreda, ?e ma wa?niejsze sprawy na g?owie... ?wiat ca?y rzecz jasna :P. Co do rysunków to by?y rewelacyjne Batman w ko?cu prezentuje si? jak prawdziwy Mroczny Rycerz w nowym stroju, Pingwin przepi?kny, tylko Croc jako? mi nie przypad? do gustu i ten ca?y motyw z Venomem.

(A)nonim

Pingwin przepiękny, ciekawie to ująłeś. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy



Piękno wewnętrzne ;)

Posted on: 07 Styczeń  2011, 16:37:13

 INC.7



Niezbyt zachęcająco to wygląda.

Przynajmniej u Fincha czuć klimat ;D
TDK4

Roy_v_beck

Jakie sterydy musi brać ten bizon?
Ja tam tylko czekam, aż Batman zwerbuje Zorro. Batman/Zorro to byłby dobry crossover.

A co do Fincha - to TDK4 chyba po wakacjach dopiero wyjdzie, więc...

(A)nonim

To jest Batman Inc. czy Dragon Ball?
Roy, do tego chyba Morrison zmierza. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL