Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Q

Co do wzrostu Hardy'ego, to nie zapominajmy, ?e to film i przy pomocy kilku sztuczek mo?na sprawi?, ?e Tom b?dzie wygl?da? na wy?szego ni? w rzeczywisto?ci. W "Capote" Philip Seymour Hoffman maj?cy 1,77m zagra? mierz?cego 1,60 Trumana Capote i tej ró?nicy wzrostu nie by?o wida?.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Niby tak, ale Bale ma 183-188 cm wzrostu a w kozakach i z bat-uszami około 195 cm (jako Batman), więc Bane w walce z nim nie może wyglądać jak karzeł. Ciekawe jak z tego wybrną...

Manigoldo

Tyle że nolan stawia na "realizm" także w efektach, tak więc, jeśli na testach np, nie będzie takie efekt wzrostu dobrze się prezentował to... będzie problem i nolan postawi na niższego przeciwnika... dal glany i tyle...

Juby

Co do wzrostu Hardy'ego, tu macie link:
http://www.celebheights.com/s/Tom-Hardy-363.html

Wygl?da na to, ?e Bale jest od niego wy?szy tylko o 6 cm, wi?c powinni da? rad?...

Manigoldo

taaa... tylko 6CM + strój i uszy...
szkoda, że nolan kieruje się tym, że grali w incepcji, więc miło by było znowu z nimi pracować...

Leon Kennedy

Wątpię, aby to był najważniejszy aspekt.

Q

Na tej stronie mo?na znale?? aktualne fotki Hardy'ego z 24 kwietnia, na jednej z aktor prezentuj? swoja t??yzn? fizyczn? - http://tomhardy.org/?page_id=50
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Dać mu jeszcze szalik Lechii Gdańsk i typowy kibic ;) A tak na serio to mam nadzieję że jako Bane nie będzie miec włosów. Plus czarne spodnie wojskowe i buty US Marine w takim samym kolorze co spodnie i będzie OK. Aha i oczywiście bez żadnej maski czy venomu ;)

Juby

O :o teraz bez koszuleczki wygl?da nie?le (?adnie prezentuje si? jego klatka, bo w Bronsonie wysz?a mu raczej ?rednio) i wida?, ?e przyty? bardziej ni? do 90 kg jak zak?ada? 6 tygodni temu (wygl?da mi na jakie? 220 funtów - oko?o 99,7 kg). Kaptury tak jak i w Bronsonie wygl?daj? ?wietnie, a jak napnie biceps to pewnie te? si? nie zawiedziemy (ciekawe czy uda?o mu si? osi?gn?? 50 cm, bo ?apka jest nie?le widoczna?).

Jednak zastanawia mnie, czy Nolan pozostawi Bane'a wydzierganego? :-/ Niby Hardy'emu pasuj? te tatua?e, ale komiksowy Bane ich nie mia?, poza tym lipa dla przest?pcy posiada? charakterystyczny znak szczególny.

> Funky
Venom nie jest mi do szcz??cia potrzebny (tym bardziej je?li mamy trzyma? si? realizmu, bo to troch? naci?gane i niepotrzebne), ale maska musi by?! A w?osów mie? nie b?dzie, bo specjalnie teraz zgoli? g?ow? do zdj??.

PS: W?a?nie, czy kto? wie, kiedy pierwszy dzie? zdj?ciowy TDKR (bo troch? z nim zwlekaj?)?


Funky

Juby jeżeli Nolan ma w planie maskę to ważne żeby nie wyglądała jak maska niewolnika seksualnego :P Mógłbym zaakceptować zwykłą kominiarkę http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8c/ProvisionalIRAGalbally.jpg (heh strój kolesia po prawej stronie byłby dobry dla Bane`a :P)

Juby

Zwykła kominiarka to raczej przesada, ale też nie chcę aby to była maska w stylu wrestlera, bądź skórzana (niczym z sex shopu). Jednak Bane bez maski to tak jak Scarecrowe bez swojej, bądź Joker bez makijażu. Może w filmie się pojawić bez niej (szczególnie w momentach kiedy nie toczy się akcja), ale na ogół chcę go z ubraną głową (i to w czymś co będzie fajnie/groźnie wyglądać)... ;)

A co do stroju, to fajnie byłoby gdyby Bane chodził w skórzanej kurtce (niczym Terminator), a w czasie walki ją zdejmował pokazując swoje gabaryty w skąpej, czarnej koszulce.

Funky

Tylko że maska Scarecrow`a i twarz Jokera w komiksie prezentowały się dobrze (a więc i w filmach wyglądało to świetnie). A Bane to nie tylko kiczowata maska meksykańskiego wrestlera (lub niewolnika) ale przedewszystkim strój faceta lubiącego praktyki BDSM :P (naprawdę pod względem zewnętrznym wygląda to kiczowato obciśle) I Dlatego mam nadzieję że Chris stworzy na nowo Bane`a. Że będzie to człowiek w zwykłym żołnierskim stroju (coś jak ci kolesie z IRA na zdjęciu) Zero komiksowego kiczu :)

Manigoldo

Szczerze? kiedy? to kiczowate nie by?o, a teraz to ju? coraz bardziej dra?ni mnie tak zwane urealnienie. Kto? powie, ?e nolan nigdy nie mówi? o urealnianiu, a jednak snyder podkre?li?, ?e chcia?by zrobi? realnego supermana do granic, tak jak zrobi? to nolan z batmanem...
Niby realno??, a jednak facet który ubiera si? za nietoperza i ma... uszy nietoperza na masce... to nie jest kiczowate? wi?c powiem, cieszy?bym si? z tradycyjnego stroju Bane'a, a nie jakie? na si?? urealnianie.... bo to jest ?enuj?ce...
Glany, jakie? czarne jeansy, skórzany p?aszcz, a pod p?aszczem opi?ta koszulka na rami?czkach (bez skojarze?) do tego oczywi?cie maska.

LelekPL

Strój Bane'a zawsze by? kiczowaty. Kiedy? nawet my?la?em sobie, ?e kto? mia? pomys? na posta?, ale na wygl?d ju? nie za bardzo i postanowi? co? na szybko wymy?li?, bo nie ma chyba niczego bardziej kiczowatego ni? opis podany przez Ciebie - skórzana kurtka, maska s&m i "opi?ta koszulka na rami?czkach". Brakuje tylko skórzanych spodni albo jegginsów.
Niestety pewnie b?d? chcieli si? jako? trzyma? wygl?du postaci, bo inaczej fanboye dostan? w?cieklizny i zjedz? film zanim go zobacz?. Skoro w?ciekli si? na stopy Green Lanterna to cholera wie co by mogli zrobi? z wi?ksz? przeróbk? Bane'a, która wed?ug mnie by mu si? przyda?a. Ba, ja bym nawet wola? ca?kowit? przeróbk? postaci, ale nie ma na to co liczy?. Pozostaje mi tylko liczy?, ?e znajd? jaki? sposób, aby jego wygl?d prze?o?y? bezpiecznie na ekran tak, ?eby specjalnie nie wadzi?.

Funky

Jeżeli fanboys mają trochę gustu to powinni chcieć zmian w wyglądzie Bane`a. Bo co mamy w oryginale? Napakowanego niewolnika który ma strój z sex-shopu. Taki "imidż" to nadawałby się do kiczu Schumachera i mam nadzieję że filmowego Bane`a z tym komiksowym będą łączyć jedynie mięśnie, imię i inteligencja :)