Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

(A)nonim

CytatNiestety pewnie b?d? chcieli si? jako? trzyma? wygl?du postaci, bo inaczej fanboye dostan? w?cieklizny i zjedz? film zanim go zobacz?.
Na szcz??cie filmowcy zazwyczaj olewaj? fanboyów.
Ale nie wiem o co wam chodzi, ze strojem Bane'a nie trzeba za mocno kombinowa?, najwi?cej problemu b?dzie w?a?nie z luchadorsk? mask? (jak dla mnie ju? w komiksie wygl?da to ?rednio).
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Funky

I dlatego najlepiej byłoby gdyby Bane nie miał maski lub co najwyżej nosił prostą kominiarkę ;)

Manigoldo

Taa, był bardzo kiczowaty.... facet w kostiumie nietoperza jest spoko...
Dobra, róbta co chceta, i tak nolan zmieni wszystko, może nie da nawet maski, bo byłby nie sobą, gdyby tego nie zrobił.

Leon Kennedy

Jestem za mask?, bo nie widz? Bane'a w jakiej? zwyk?em kominiarce to raz, a dwa maski ca?kowicie nie powinno mu si? zabiera?, bo po co Gackowi robot? u?atwia? z jego tozsamo?ci? ;)

LelekPL

Ale czy Bane potrzebuje ukrytej to?samo?ci? Joker nie potrzebowa?, by? Jokerem. Bane te? jest po prostu Banem. Z reszt? przy komiksowych gabarytach Bane'a Batman mia?by i tak u?atwione zadanie, bo nie ma zbyt wielu podejrzanych o tej budowie.

Manigoldo

To inaczej to okre?lmy, po prostu np. dla mnie (nie jestem fanboyem) mi?o by by?o ujrze? bane'a z mask?.

Leon Kennedy

CytatZ reszt? przy komiksowych gabarytach Bane'a Batman mia?by i tak u?atwione zadanie, bo nie ma zbyt wielu podejrzanych o tej budowie.

Jednak troch? by si? ich znalaz?o, a ju? zw?aszcza w Gotham ;).

Hydro

Jak dla mnie powinni da? Bane'owi mask?, nie na ca?y film oczywi?cie, ale w na przyk?ad kilku scenach akcji czy co? w tym rodzaju. Normaln?, czarn?, ew. z wymalowan? czaszk?.

Co do kostiumu: niech b?dzie on prosty, w jednolitym kolorze (czarnym), mog? by? spodnie i skórzana kurtka.
It's a funny world we live in.

Q

Pierwsza oficjalna fotka Bane'a:


Prezentuje si? dosy? ciekawie. Wiadomo ju? ?e b?dzie maska, nie pozostaje nic jak czeka? na wi?cej.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Manigoldo

Nie będę za wczasu oceniał, ale to wygląda jak maska tlenowa subzero :)
mieszał z błotem nie będę ale dziwi mnie to, że olano trochę realizm, oczekuje że nolan zaskoczy mnie, ale jednak żal odczuwam, że nie będzie tej słynnej maski :(

Funky

Mięśnie dobre, a maska no cóż lepsza od tej z komiksu. Wygląda to nieźle (troszeczke przypomina mi Sub-Zero) ale mam nadzieję że ową maskę będzie nosić jak najrzadziej ;)

Juby

To jest maska? :o

Nie wiem jak można się czepiać realizmu, po tym jak wyglądał Two-Face w TDK (który nie powinien z bólu mógł chodzić, i któremu dawno temu powinno wyschnąć oko) i nikomu to nie przeszkadzało... Ale to jest maska? :o

Większość głowy jest odsłonięte, choć widzimy jej tylko 40%. Ciekawi mnie co to jest na ustach (coś do toksyny?), ale póki co jest prosto (goła klata) i wygląda dobrze (choć mój brat, który uwielbia Nolanowe Batmany, na jego widok zażartował: "Co on wyszedł z sexshopu?" - ale dla mnie to błędne skojarzenie). :D

Podsumowując, Nolan mnie zaskoczył, choć póki co trudno mi się wypowiedzieć (tak samo jak po pierwszej fotce Jokera), ale bardziej mnie szokuje szybkość z jaką wypuszczono zdjęcie do sieci. Czekam na więcej... ;)


Manigoldo

jak sobie powiększyłem to widać rurki tutaj w "masce", ale jednak pierwsze moje skojarzenie, to że jakaś paluszki trupie ma na twarzy xD

Juby

A zapomnia?em doda?, du?y plus za ods?oni?te oczy (jak ju? pisa?em, chc? widzie? w nich z?o??) i dobrze prezentuje si? muskulatura Hardy'ego, tylko ciekawe jak b?dzie wygl?da? przy Batmanie...

Manigoldo

Skoro nie bał się nolan takiej maski użyć, to cgi też mi się wydaje, że użyje.