Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman & Robin

Zaczęty przez Super Robin, 25 Marzec 2008, 09:18:54

franek

Ja nawet w takim celu bym tego nie zrobił.


Show Must Go On!!!

Rexio

Co jest najbardziej tragiczne w tym filmie ? Hm... pomyślmy , jak dla mnie to gra aktorska no i..
Bat-Karta Kredytowa !

Vaherem

Nigdy nawet nie spróbowałem oglądnąć tego dzieła - a tak się napalałem na to jako dzieciak... Skończyło się tylko na filmikach "why batman and robin sucks" i recenzji nostalgia critica ("a bat-credit card!!!???"). Ostatnio brat wyczaił ten film na rtlu2. Tak, był niemiecki dubbing, moment tuż przed bat kartą. Chciałem zobaczyć na własne oczy ten moment, ale nie dało rady... pojawiła się ivvy przebrana za goryla. Wymiękłem.

Rexio

Ja obejrzałam ten film jak miałam 5 lat , no i " mama , a Batcman ( tak  BATCMAN wiem) to ma ten sam kartonik co ty"  :)
no...ale Mi się nie podoba ta karta kredytowa zresztą ten gościu na YT
http://www.youtube.com/watch?v=Cqon0nVWA4A
W pełni się z nim zgadzam , jakby moi rodzice widzieli teraźniejszą reakcje na tą karte czyli " Bat-Karta kredytowa ? Powiedz batku masz może bat-kocią miętke ?" no tak gadanie do monitora nie wygląda na zdrowe  ::) no ale reakcje typu jak ten gościu też mam.
Nie podoba Mi się to, no wiecie...wystarczy obejrzec gościa na YT żeby zobaczec co czuje.

franek



Show Must Go On!!!


LelekPL

#186
wersja live action stworzona przez ekipę SNL nieco po latach wyszła im też fenomenalnie:
http://www.metatube.com/en/videos/59679/The-Ambiguously-Gay-Duo-Become-Unanimated-5a14-SNL/

Mikoto

CytatFilm warto zakupić tylko w jednym przypadku, chęci zebrania wszystkich filmowych Gacków na półeczce.
Bez przesady z tym kupowaniem ;). To już w tym przypadku lepiej spiracic. Nie żebym jakoś specjalnie popierał piractwo, ale uważam, że akurat w przypadku Najgorszego Filmu Ever byłoby to w pełni uzasadnione i nawet najzagorzalsi przeciwnicy piractwa byliby w tym wypadku rozgrzeszeni ;).

Leon Kennedy

No cóż ja jednak mam, bo Gacek zobowiązuję do oryginałów ;). Jednakże BiR był ostatnim filmem w kolekcji, którego mi brakowało, a że dostałem go od dziewczyny, to tym bardziej cieszy oko, że jest :). Na sam film nawet nie zerknąłem, ale już dodatki obczaiłem.

Funky

#189
A mam takie pytanie, jak skończył się "Batman i Robin"? Mam na myśli to czy główni złoczyńcy zgięli czy przeżyli? Pytam się o to z ciekawości no i po prostu nie pamiętam już jak to dokładnie było z zakończeniem bo ów "dzieło" po raz ostatni widziałem na VHS w 2000 lub 2001 roku (pamiętam do dzisiaj że wypożyczyłem kasetę z wypożyczalni we wrześniu na początku roku szkolnego :D)

Guyver87pl

CytatA mam takie pytanie, jak sko?czy? si? "Batman i Robin"? Mam na my?li to czy g?ówni z?oczy?cy zgi?li czy prze?yli?

Je?li dobrze pami?tam, z antagonistami sta?o si? co nast?puje:

W czasie walki z Batgirl i Robinem przewód doprowadzaj?cy Venom zostaje wyrwany z czaszki Bane'a, sprawiaj?c, ?e traci on przytomno??, oraz ca?? muskulatur?. Nie jest jednak powiedziane, czy umar?, czy te? po prostu straci? swoje nadludzkie zdolno?ci i trafi? do wi?zienia.

Poison Ivy zostaje po?kni?ta przez wielk?, mi?so?ern? ro?lin?, w trakcie debiutu Batgirl. Potem jednak okazuje si?, ?e prze?y?a... Ale chyba nie na d?ugo, bo w Arkham zamkni?to j? w jednej celi z Mr. Freezem, którego ?on? próbowa?a zamordowa?... Nie wiedzia?em, ?e s? tam cele koedukacyjne...

Co do samego Freeza: Batman pokonuje go w walce i pokazuje mu nagranie, jakie zrobi? podczas wspomnianej wy?ej walki z Ivy, gdzie przyznaje si? ona do zabicia Nory Fries. Chwil? pó?niej okazuje si?, ?e nasz heros w zbroi z sutkami ocali? jednak ?on? Freeza, co sprawia, ?e ten si? poddaje i zostaje zamkni?ty w Arkham. Teraz jednak pozwalaj? mu zachowa? zbroj?, prawdopodobnie daj?c? mu nadludzk? si??, jak w komiksach (!) i zasilan? ukradzionymi diamentami (!!). Ale nic to, to tylko jedna z wielu g?upot w tym filmie...

No, to tyle. A teraz musz? si? zastanowi?, czemu pami?tam zako?czenie filmu, który ostatni raz widzia?em ponad dekad? temu... Z?y mózg, z?y mózg!!

Johnny Napalm

CytatNo, to tyle. A teraz muszę się zastanowić, czemu pamiętam zakończenie filmu, który ostatni raz widziałem ponad dekadę temu... Zły mózg, zły mózg!!
Fakt, przykre wspomnienia mają to do siebie, że zazwyczaj do nas powracają, jak ten film.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Hydro

Nie wiedzie? czemu, B&R (podobnie jak pozosta?e Gacki) znam prawie na pami??, mimo ?e obejrza?em max 4 razy (no co, jak si? by?o ma?ym to film si? podoba? :P).

Ale trapi mnie ta scena w celi z Ivy i Freezem, i uwa?am j? za jedn? z najg?upszych w tym filmie. Bo:

1) Je?eli przyszed? j? zabi?/ukara?/zamrozi?, to jak do cholery przekona? do tego pomys?u w?adze Arkham?

2) Raczej nie mogli dzieli? celi, bo w Arkham nigdy nie by?o wspólnych cel (i chyba by?o to nawet powiedziane w filmie). Mo?e Freeze za?yczy? j? sobie jako seks zabawk?? :P

3) Z drugiej strony nie mog?a to by? cela Freeze'a, no bo po pierwsze wcze?niej siedzia? on w kiczowatym, pasiastym stroju wi??nia, a tu by? w PE?NYM UZBROJENIU - co za debil da? Freeze'owi jego kostium (nie czyni? go on czasem silniejszym?), i po jakie licho? ?eby sobie ?wieci? w ciemno?ci jak si? b?dzie ba?? Mogli mu jeszcze da? jego pistolet, a co.

Nie, naprawd?, ta scena nie ma ?ADNEGO wyt?umaczenia, oraz sensu.
It's a funny world we live in.

Rado

Ano nie ma, była zrobiona tylko tak dla hecy. W przypadku tego filmu lepiej nie zastanawiać się nad logiką scen. Jesteś z marszu na straconej pozycji. Chyba, że nosisz w portfelu batkartę kredytową  ;)

Hydro

Akurat scenę z batkartą kredytową uważam za tak głupią, że aż śmieszną :] Racja, scena zrobiona dla hecy, zresztą chyba podobnie jak cały film.
It's a funny world we live in.