Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Funky

#840
Móglby ktoś wrzucic fotke promocyjną Batmana na której Bruce kuca. Ta fotka jest w newsie na BatCave ale w strasznie malym rozmiarze, a duzej nie moge nigdzie znale?c...



To zdjecie mialem na myśli.

Crane



Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Funky

Hmmmm to dziwne ale fotka sie nie pokazuje :(


Crane



Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

kelen

A gdzie logo BatCave na drugim plakacie? :DD
Nie no, fajnie, ze w koncu sie ukazaly. Swoja droga, za jaka cene zazwyczaj sprzedaja plakaty w kinach? O ile w ogole to teraz robia.

Grim Knight

U mnie dają za darmoche, jeśli odpowiednio wcześnie sie zglosisz :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Juby


Maxie Zeus

Noo...ostatnia fotka budzi wiele skojarze?, nieprawdaz? ;)

Dominic

CytatNoo...ostatnia fotka budzi wiele skojarze?, nieprawdaz? Mrugniecie

Co prawda to prawda... :P

Grim Knight

Swoją drogą, glupio wygląda trzymanie takiej fury pieniedzy w gotówce w jakimś magazynie, w dodatku luzem :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Grim Knight

Hmm, czy tylko mi sie wydaje, ze Batman bedzie uzywal czegoś w rodzaju lotni, patrząc na fotke nr 3 i pakunek na jego plecach?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Huntersky

To tylko spakowana peleryna. Która oczywiście dziala jak lotnia. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Grim Knight

Hm....podobne wątpliwości budzi ten karabino-podobnie wyglądający przedmiot w jego dloni....
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."