Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Mihcim

Joker goes wild.
Hee Hee.Chyba sie wkurzyl

Juby

Fotka juz byla, ale teraz jest szersza i w lepszej jakości.

: 17 Lipiec  2008, 19:25:47

 

Grim Knight

The Good, The Bat, and The Ugly? :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Juby


Grim Knight

Batman uciekający przed policjantami wygląda na tej fotce niczym z jakiegoś fanfilmu wyciety :D
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Juby


Grim Knight

Czy tylko mi sie zdaje, ze uszy Gacego pod takim kątem nieco znieksztalcają jego czaszke?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Woland


You're in for a show tonight, son.

Grim Knight

Czy nie uwazacie, ze on wygląda na tym concept arcie..... Hmm....o wiele lepiej z krótszymi wlosami?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Philips V38

Wygląda jak postac z jakiegoś horroru.
A co do wlosów to ja juz sie przyzwyczailem do dlugich.
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Grim Knight

A to nie o to chodzi? :D

Jak dla mnie, ten concept jest serio niezly. Nie mialbym nic przeciwko takiemu Jokerowi.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Mi za bardzo przypomina tego z Confidentiala...

Grim Knight

No, moze troche.

Niemniej nie wiadomo, jakby to wyglądalo na twarzy Ledgera....
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mel

Zapewnie podobnie. Obecny makijaz mocno znieksztalca uklad jego twarzy.