Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Leon Kennedy

No wlaśnie po co to glupie w glebienie? W ko?cu przez to znak jest naprawde malo widoczny. Wiec po co?

Philips V38

faktycznie wglebienie sieje tylko niepotrzebny zamet...ja jestem tradycjonalistą i dla mnie najlepiej by bylo jak by zachowano bat-znak w zóltej otoczce :)
ale z drugiej strony nie pasowalo by to do koncepcji Nolana...
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mariano


Philips V38

bo wersje Nolana stawiają na jak najwiekszy realizm, wiec gdy Bruce dostaje od Foxa zbroje, nie ma na niej miejsca na zólty kolor, nie pasuje to poprostu....(aczkolwiek mi by pasowalo :) )
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mariano

no ale przeciez on ją malowal spray`em, wiec znak tez by mógl :)

Mr.G

Znak bez otoczki jest mroczniejszy, a zresztą bylby kojarzony z Burtonem.

(A)nonim

Sorry ale Bruce i tak narysowal sam znak wiec braku otoczki bym z realizmem nie lączyl. W ogóle zauwazam ze najchetniej wszystko u Nolana fani by chcieli tlumaczyc realizmem. :)
A to chyba byla po prostu koncepcja wizualna twórców zresztą jak dla mnie sluszna, wole znak bez otoczki, jest mroczniejszy.
A i jeszcze nie zauwazylem
Cytatfaktycznie wglebienie sieje tylko niepotrzebny zamet...ja jestem tradycjonalistą i dla mnie najlepiej by bylo jak by zachowano bat-znak w zóltej otoczce
Tradycyjnie bylo bez otoczki (zarówno przed jak i po kryzysowo).
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Philips V38

Cytat: (A)nonim w 24 Maj  2008, 15:32:27
Tradycyjnie bylo bez otoczki (zarówno przed jak i po kryzysowo).

bije sie w pierś...racja:)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

MJ

Ten znak faktycznie jest cienki bardzo slabo widoczny powinien chociaz miec ciemniejszy kolor.A co do tego z zóltą otoczką to jednak zawsze wolalem ten bez niej poprostu ksztalt bardziej mi sie podoba.
Posted on: 24 Maj  2008, 22:12:55

 Oglądal ktoś juz drugą wersje okladki z Emipire? Czy Batman w Batman Begins w masce tez mial tak odznaczony nos czy dopiero teraz tak to bedzie wyglądac?
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mel

Wygląda jak mandryl, co?;D
W kazdym razie pamietam, ze w starszej masce bylo bardziej....subtelniej i kanciasto :D

Funky

MJ - Tutaj masz troche fotek z maskami Batmana z "BB" http://www.batcave.stopklatka.pl/ramka.php?show=batmanbegins_reklamy

A co do tego nosa to nie wygląda to za dobrze. Na innych zdjeciach kompletnie tego nie widac, cholera zeby Nolan nie przedobrzyl...

MJ

Okropnie to wygląda jak jakiś ziemniak albo HGW co.Faktycznie popatrzylem na zdjecia z BB i tem ma taki bardziej kanciasty.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Funky

#417
Moze w filmie nie bedzie rzucal sie w oczy... Licze na to ze rola Ledgera i caly film bedą tak bombowe ze nie bedziemy sie przejmowac szczególami w postaci nosa :D

P.S. Moze mi sie wydaje ale na okladkach "Cienemy" i "Straloga" jego nos jest w porządku. Czyli kanciasty i taki jaki byl w "Begins" mniejwiecej. A na innych fotkach tez wydaje sie byc normalny...

Crane

Oho, nowy problem! WIELKI nos! Co nastepne, dupa?

To nic ze na kazdym zdjeciu z TDK ma normalny nos. To nic ze zdjecie robione z tak bliska i przy takim oświetleniu daje taki efekt. Trzeba narzekac na kolejne bzdury.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

MJ

WIesz co Crane ty to móglbyś sie z Grimem poklócic on nie lubi jak za duzo chwalą a ty jak narzekają.Przynajmniej takie odnosze wrazenie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...