Aktualności:

Batman: Miasto szaleństwa" od 15 lipca.

Menu główne
Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - newtime

#1
Niestety opinie o Supergirl  są mieszane. To pierwsza produkcja z tego uniwersum przy której za kamerą nie stoi Gunn i jak widać ma to wplyw na jakoś produkcji. Wciaż oczywiście czekam i w piatek idę na kina ale już na drugiego Supermana nie liczę.
#2
Fajnie że mój ulubiony Robin w końcu zawita w jakieś animacji ;)
#3
Zwiastun  2 sezonu.

Powtórzyłem przy okazji 1 sezon i chyba podobał mi się bardziej niż poprzednio. Nic to wybitnego ale sam klimat oraz historię są według mnie naprawdę w porządku. Uważam z perspektywy czasu za plus ze drugi plan ma tyle dla siebie miejsca i batman jest bardziej z boku w niektórych odcinkach. Zmiany płci czy koloru skóry mnie nie ruszają. Oczekuje ze 2 sezon będzie po prostu lepszy pod względem scenariusza   
#4
The Batman / The Batman Part II
21 Czerwiec 2026, 21:42:21
Ja zawsze czekam, bo jestem fanem batmana i zawsze oceniam produkt końcowy. Naprawdę nic nie wiemy o tym filmie i nie wiem na jakiej podstawie mam oceniać casting, fabułę czy cokolwiek skoro nie widziałem nawet minuty fabuły? Wszystko jedno czy tam ma być Two face, Mr Frezze czy Smok Diplodok a głównego złoczyńcę ma grać Tomasz Karolak. Jeśli ostatecznie wszystko by się obroniło jakością i dostałbym dobry film o batmanie, to nic mi do tego. Nie obchodzą mnie kulisy danej produkcji, chcę dostać film, wiec dla mnie narzekanie czy chwalenie w tej chwili jest tak samo dla mnie zbędne, co najwyżej traktuje wszystko jako ciekawostkę.

Mogą mnie pewne rzeczy zastanawiać np jako fan Supermana Gunna nie rozumiem, póki co planu na uniwersum albo czemu tak długo czekamy na 2 batmana  ale w obu przypadkach interesuje mnie jedynie produkt końcowy. I jeśli okazę on się dla mnie słąby, to będę miał powód do narzekań :)
#5
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
16 Czerwiec 2026, 20:56:52
Też czekam i mam nadzieje że będzie świetny. Po prostu nie rozumem proporcji, latarnie na serial, Gorilla Grodd czy Bane na film 
#6
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
16 Czerwiec 2026, 20:17:36
Akurat ratowanie pupila, to coś co póki co jedynie wzbudza mój hype, kameralna osobista stawka > ratowanie świata. Natomiast póki co film prezentuje się po prostu zwyczajnie, plus nie odpowiada za niego Gunn wiec tutaj totalna ruletka.  Co do kolejnych zapowiedzi, tak jak pisałem nie rozumiem, tak samo nie rozumiem czemu taka ważna i nie wykorzystana  marka jak Latarnie, dostaje serial typu true detective zamiast film w kinie ::)
#7
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
06 Czerwiec 2026, 16:46:10
Może pójdą tropem oryginalnego kapelusznika który nie miał nic wspólnego z Alicja z krainy czarów. Tamten po prostu lubił kapeluszem i był złodziejem drogocennych rzeczy 
#8
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
05 Czerwiec 2026, 14:44:56
Gdyby nie to że przez ostatnią dekadę dostałem mnóstwo innych animacji, filmów aktorskich czy seriali batmanowo podobnych, to może te zmiany jakoś by mnie ruszały. To nie wiedzmin że jako fan tego uniwersum mam jedną okropną adaptacje filmową  i zostaję z nią na lata. Wiec niech robią co chcą i zmieniają jak chcą, jeśli to będzie coś innego ale dobrego, to ode mnie mają wolną rękę
#9
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
04 Czerwiec 2026, 21:21:41
1 sezon był dla mnie po prostu ok. Zobaczę 2 ale nie zebym jakos mocno czekał.
#10
Bat-Filmy / Deathstroke & Bane
25 Maj 2026, 16:32:33
Nie rozumiem, bardzo kibicuję temu uniwersum, bo Superman dał mi duży kredyt zaufania. Ale po co marnował okienko kinowe na film Deathstroke & Bane? Co to jest wgl za duet? Ma to jakieś odniesienie w komiksach? Gdzie jest Wonder Woman, Flash, bat rodzina...
#11
The Batman / The Batman Part II
22 Maj 2026, 20:47:49
Juby, to jednak czekasz na ten film i zobaczysz go w kinie? ;)
#12
Bat-Gry / Lego Batman - seria gier
18 Maj 2026, 18:43:17
Nowa gra batman lego, jest juz dostępna do ogrania przez wybrane osoby. Premiera oficjalna 29 maja. I muszę powiedzieć że po 2 godzinach które obejrzałem biorę w premierę. To zupełnie cos innego od innych gier z batmanem w tym uniwesrum. Całość pod względem rozgrywki to jest seria arkham w pełni znaczeniu tego słowa ( jest nawet batmobil) a sama gra aż kipie z nawiązanymi do wszystkiego czego fan może znać w tym uniwersum. Na grę bardzo czekam, jak ktoś chce się zapoznać czym właściwe jest ta produkcja zamieszczam video z 2 godzin gry

#13
The Batman / The Batman Part II
09 Maj 2026, 22:05:54
Nie popularna opinia ale w caped of crusade całkiem podobało mi się inne spojrzenie na Denta. Oprócz tego oczywiście Tas. U Nolana lubiłem tylko postać Harvea. 
#14
Bat-Filmy / Clayface [film]
23 Kwiecień 2026, 21:51:56
Cytat: Juby w 23 Kwiecień  2026, 10:06:44Dobry teaser. Z chęcią obejrzę i to nawet w kinie. Liczę, że nie będzie tu żadnych odniesień do supermanów, supermanek i pismejkerów Gunna (ani w nich do Gliniaka). I myślę, że się nie przeliczę, Gunn tylko pitoli, że to część jego uniwersum, pewnie dlatego, że nie ma dość filmów/seriali obecnie w produkcji, a nie dlatego, że faktycznie to jest wplecione w jego masterplan. No bo jaki sens miałoby wprowadzenie Clayface'a w DCU jeszcze przed wprowadzeniem Batmana?

Juby , Clayface miał juz swój debiut w Creatures Commandos to jest ta sama postać co Gunn potwierdził już na X. Gdzie miał istotną rolę ale wątpię żeby miało to większy związek z filmem  który ma się dziać jeszcze przed Supermanem , W tym serialu było też cameo batmana.
#15
Ogólnie o Batmanie / Nawiązania
20 Kwiecień 2026, 19:36:25
Ostatnio wróciłem do wiedzmina 3 i znalazłem list który ewidentnie nawiązuje do świata Dc i postaci batmana, nie wiem jak mogłem nigdy tego nie wyłapać :D

Sam quest nosi nazwę ostatni skok gangu Seliny

Rozkazy od Robina
Ten głupi kutas Bruce znów chciał nas oszukać. Ale nie tym razem! Weźcie kilof, łopatę i złóżcie wizytę naszej zmarłej pryncypałce. Jej kocia morda nawet za życia była mi wstrętna, dlatego na samą myśl, żebym miał ją oglądać po śmieci, dostaję krwawej biegunki. Zabierzcie klejnoty, perły i resztę precjozów, które ten idiota Bruce wrzucił jej do grobu i wracajcie na metę.

Robin.