Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Figurki

Zaczęty przez Silent Dark, 27 Styczeń 2008, 15:51:20

Lone star

Ja akurat czekam na przesylke z prenumeraty (numer z Supermanem i trzeci z Flashem) dzwonilem juz, ale mowili ze nie maja dodatkow (w pierwszej przesylce jest to duza figurka gacka) ale przesylka powinna przyjsc do mnie jeszcze w listopadzie :) A potem numer z Jokerem :D
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Mel

Przewróciłam do góry nogami prawie cały Śląsk...I nigdzie nie znalazłam tej gazety. Ba! Nawet nikt o takim czyś nie słyszał jak się pytałam w kioskach, empikach i innych kolporterach...

Wyjdzie numer z Jokerem, a ja to przegapię, to chyba sobie żyły rozpruje...

Hydro

It's a funny world we live in.

Mel

...

Co?

No i bez "eh" proszę ;D

Hydro

Chodzi mi o to, że nawet na allegro nie ma tej "kolekcji"...

"..." to było wyrażenie współczucia dla wszystkich którzy chcą ją zdobyć. ;D

"eh" Mały błąd ortograficzny :P

It's a funny world we live in.

Mel

Oczywiście... ;P

Muszę wejść w jakieś "układy" z Lone Star'em ;D

Hydro

Właśnie. Lone Star, powiedz w jakiej miejscowości mieszkasz ;) Pojadę tam i kupię Jokera, choćby nie wiem co :P
It's a funny world we live in.

Lone star

Lublin ;d Po raz pierwszy tylko w Lublinie jest coś fajnego a nie tylko w W-wie XDD Może zrobicie zlot do Lublina i napad na kioski ? ;d
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Hydro

To weź daj cynka kiedy pojawi się figurka Jokera, a ja bede pedził do Lublina ile wlezie :P
It's a funny world we live in.

Mel

I w ten o to sposób podbudowujesz sobie dobrą opinie, Lone ;D

Lone star

Figurka Jokera jest w kioskach ale nie wiem czy nie ma już nowego numeru bowiem kioski mi wiszą ze względu na moją prenumeratę, wszystko do domu

W sumie czemu wcześniej na to nie wpadłem, prenumeratę można wykonać telefonicznie, jak się dorwę do tej kartki to podam wam telefon do redakcji "Superbohaterów"

EDIT :
Już wam wszystko cytuje z kartki :
"Jak zamawiać ? Są 3 możliwości :
1. Wyślij kupon-zamówienie lub
2. telefonicznie : 022 827 20 85
3. faxem: 022 827 98 91
(Lone star : Gdy zadzwonicie oprócz danych adresowych trzeba będzie podać od którego numeru chcecie zacząć prenumerate, jeśli ktoś chce numer tylko z Jokerem - jest to numer 4 lecz wysyłają oni po dwa numery w paczce, a więc jeśli komuś zależy na Jokerze, bierze np. numery od 3 (czyli Flash) w przesyłce dostaje numery z Flashem i Jokerem oraz pierwszy dodatek figurkę batmana (dużą) płaci 45 zł i potem rezygnuje z prenumeraty (istnieje też opcja iż możecie wybrać 4 i 5 lecz niestety nie wiem z kim jest ten numer)

- za przesyłkę płacisz dopiero po jej otrzymaniu
- koszty wysyłki pokrywa wydawnictwo (:))
- możliwość rezygnacji lub wstrzymania prenumeraty w dowolnym momencie (dla fanów Jokera xD)
-  w prenumeracie taniej niż w kiosku nr.2 18,00 zł a kolejne 22,50 zł.

W prenumeracie otrzymujemy również prezenty :
- wraz z pierwszą przesyłką figurka Batmana opierającego nogę na gargulcu z powiewającą peleryną (na zdjęciu prezentuje się bardzo ładnie, nie wiem jak w rzeczywistości, powiem wam gdy dostanę pierwszą przesyłkę)
- wraz z trzecia segregator na numery (segregator z logo czasopisma i batmanem, czarne tło)
- wraz z piątą podstawka na figurki (owal z miejscami na powtykanie figurek z napisem DC)

Jeszcze ważna sprawa :
"Prezenty dostępne tylko w prenumeracie. W przypadku wyczerpania oferty prezenty zostaną zastąpione innymi tej samej jakości" (sratatata xD jak byłem mały to wysyłałem kupony z płatków żeby mieć zegarek ze Shrekiem, a oferta wyczerpała się to dali mi tekturową ramkę na zdjęcia -_- biedne dziecko :( )

REALIZACJA PRENUMERATY
1. Po wypełnieniu kuponu odeślij go do nas (wy dzwonicie i gadacie z miłą panią nie wiedzącą kto to Joker xD)
2. W pierwszej przesyłce otrzymasz 2 numery wraz z figurką batmana
3. Masz 14 dni na dokonanie płatności lub zwrot przesyłki (a co potem ? :P)
i tak dalej
(Prezentów nie otrzymujemy w numerach 2,4 i kolejnych po 5 - koszt taki sam ;P)

Przesyłkę otrzymujesz co miesiąc.


To tyle z mojej strony cieszę się że mogłem pomóc fanom jednego z moich ulubionych komiksów w zdobyciu gadżetu, w razie ew. nieporozumień (mogłem coś źle przepisać) pytajcie śmiało :)

(Mam nadzieje że należy mi się piwko... hmm.. choć dla mnie to jeszcze soczek xD)


Edit kolejny :

Figurka Jokera jest w takiej oto pozie : http://www.oafe.net/monkey/art/dcdjlr3jok1.jpg
w fioletowym garniturze, fraku ;d
Posted on: 10 Listopad  2008, 14:10:44

 Jakbym znów zrobił edit nikt by nie zauważył. Więc przepraszam za posta pod postem ale mam dla was zdjęcie tekturki z tej całej kolekcji DC ;) Jest tam przedstawiona cała kolekcja oraz widoczna figurka Jokera ;)

oraz mam parę fotek mojej prywatnej kolekcji :


"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Mel

Mały...Uwielbiam cię!

Ale ten Joker ssie (jak dostaniesz czwarty numer, to zrób parę fotek, ok? ;D A nóż mi się odmieni)
Reszta postaci... niczego sobie.

Ale i tak dobrze jak na taką kolekcje :)

Lone star

#87
Joker kijowy ale czego wymagać od gazety za 20 złoty ? ;/ Co do mojej kolekcji to jeszcze się wypowiem że posiadam wiele figurek nie komiksowych (kolekcjonerska edycja Muppetów itp) ale stoją na innej półce, a już mi aparat padał.. Jak czegoś niedowidzicie to mogę zrobić ostrzejsze zdjęcie danej figurki. Unikatem w mojej mini-kolekcji jest J.J. ze Spider-Mana, hmm.. prawdopodobnie od Hasbro, jak na tą firmę bardzo dobrze wykonany (porównajcie sobie z jak na moje oko badziewnym Venomem czy Sandmanem) Unikatowy jest też ten duży Spider-man. Nie jest jakiś oryginalny (w formie action-mana) ale jak na jakieś Made in Chiny dobrze prezentuje się na półce, ale moim zdaniem pierwsze miejsce co do wyglądu ma Green Goblin I, nie widać go całego bo zasłaniają go dwaj GG II, ale trzyma on jeszcze powiewającą maskę. Teraz bym się bardziej wypowiedział co do tematu tego forum czyli Batmanów, jeden z nich to figurka z Mrocznego Rycerza, z jakimś badziewiem (śmigło czy coś tam xD) którego nie umiałem zamontować xD Obok niego stoi Bruce, był do niego dołączony taki gumowy nakładany strój batmana, ale kupiłem go w czasie premiery Batman Begins, więc już dawno mi się zgubił. Ten mały brunet pod nimi to właśnie z tej całej "Kolekcji Superbohaterów", gdy dostanę w prenumeracie podstawkę pod figurki to że są małe, wszystkie umieszczę na początku.

W planach mam zakupienie
- Jokera z Mrocznego Rycerza (wiem że ten w sklepach jest badziewny, ale cóż zrobić, zawsze coś ;D)
- Black Spider-Mana (coś na wzór tego dużego Pajęczaka lecz Black ma kostium pokryty jakimś materiałem) kosztuje ok. 70 zł

No i oczywiście nowy gadżet z Batmanem jaki dojdzie do półki to ta duża statuetka dołączona do prenumeraty (każdy kto będzie chciał zamówić Jokera też taką dostanie bowiem jest ona w pierwszej przesyłce)

No to tyle rozgadałem się, ale trudno. Człowiek musi się gdzieś wygadać ;)

----
Ps. Thx, Mel  :D
"Jak Wejder zrobi dzióbek to nie ch**a we wsi" powiedział Lord Sidious (cytat pochodzi z cartoonwarsblog.blogspot.com)

Mel

...Trochę wyobraźni :D

Przynajmniej Batman wygląda jako tako...z oddali.

Mihcim

Tamten bialy gosc to Gandalf?
No i niezla kolekcja zioom
a tak na marginesie ile masz latek? xD