Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

LelekPL

Czyli to jednak prawda, że Christian zagra najpierw w Jin ling shi san chai. Świetnie, bo zapowiada się kolejny bardzo dobry film.

Q

Według nowych plotek na potrzeby "TDKR" wysadzona w powietrze zostanie Civic Arena w Pittsburghu.

http://twitter.com/FSBigBob/statuses/37503557905154049
Posted on: 15 Luty  2011, 17:30:18

 http://twitter.com/TheWrap/status/37616745309016064 - co? nadchodzi...
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy


Juby


Leon Kennedy


Q

Niestety tak samo jak ze wcześniejszymi zapowiedziami serwisu Deadline.com, który miał dorzucić swoje informacje na temat Marion Cotillard, tak samo teraz The Wrap jak nie wywiązuje się jeszcze z zapowiedzi. Co ciekawe też ostatnio redaktor serwisu BOF sugerował, że coś nastąpi. - czyżby więc szykowało się jakieś kolejne oficjalne prasowe oświadczenie?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Megaloman

Wikipedia: "On February 16, 2011 Warner Bros. announced that Marion Cotillard will be playing the role of Talia al Ghul whilst Joseph Gordon Levitt has been cast as Black Mask."

kelen

Fake. W źródle newsa jest wypowiedź Nolana, w której zmienili nazwiska aktorów: /

Q

Artykuł z Wrap - http://www.thewrap.com/movies/article/nolan-fever-whos-catching-what-batman-directors-got-24739?page=0,0 ogólnie nic odkrywczego i zdecydowanie nie warte określenia miana gorącego newsa, ale przynajmniej nie jest to fałszywa informacja prasowa.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

BatQueen

Trochę mnie nie było a tu tyle nowości o "TDKR"! Muszę was dogonić, bo kompletnie nie wiem o co chodzi  ;D
Pozdrawiam :)

Funky

Mam nadzieję że Pałac Ludowy będzie pokazywany jak najczęściej w "TDKR" (jego zewnętrzna monumentalność). Zawsze marzyłem aby jakaś socrealistyczna budowla "zagrała" w filmie z Batmanem i doczekałem się :)

Altair

O, miło Cię znowu widzieć Funky ;) Brakowało tu ostatnio ogarniętych ludzi, witaj z powrotem! :)

Przede wszystkim w końcu nam coś mówią i to mnie cieszy... Choć w sumie dalej mało wiemy.

Funky

Jak wiedziałem za dużo to tylko zepsułem sobie seans "Mrocznego" w kinie. A teraz to skromne newsy tylko podsycają ciekawość :)

Altair

No tak te? mog?o by?, ale w gruncie rzeczy trailery i wszelkie zdj?cia promocyjne z TDK te? j? mocno podsyca?y ;) Po prostu by?y tak robione. ;) Na szcz??cie jako? przed seansem nie widzia?em nigdzie g?owy Two-Face'a, wi?c najwi?ksza niespodzianka si? uchowa?a :D

RafBat

CytatO, miło Cię znowu widzieć Funky  ;) Brakowało tu ostatnio ogarniętych ludzi, witaj z powrotem!  :)
Dołączam do tej opinii. :)
CytatJak wiedziałem za dużo to tylko zepsułem sobie seans "Mrocznego" w kinie. A teraz to skromne newsy tylko podsycają ciekawość Uśmiech
Fakt, za dużo trailerów może zepsuć radochę z oglądania każdej nowości w kinie. Na szczęście, jeśli chodzi o TDKR, jesteśmy dopiero na etapie spekulowania co do lokalizacji (i ich przeznaczenia), w których będzie się rozgrywała akcja nowego Batsa.