Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Grim Knight

Przypomina mi sie stary, ale jary film Raimiego- "Darkman". Zawsze marzylem, aby Two-Face mial podobną charakteryzacje (a i bajer z odlączeniem rdzenia tez byl niezgorszy) co tytulowy bohater.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Mr.G

Biedak z Harveya, przeciez on stracil ucho!

Maxie Zeus

W ''Hostelu'' baba stracila oko i zalamana rzucila sie pod pociąg !!
Gratuluje Harvey'owi mocnej psychiki, skoro on jescze nie myślal o samobójstwie ;D

Leon Kennedy

Ok jednych ten wygląd przeraza, a innych nie. Chod? jestem pewien, ze jakbyście spotkali takiego typa w nocy w jakimś ciemnym zaulku, to na bank by was przerazil i to bez problemu ;). No dobra, ale poczekajmy,az ten wygląd sie potwierdzi, albo zaprezentują nam ''innego''  Dwie-Twarze, ale juz oficjalnie i wtedy wrócimy do tego tematu :).

Mr.G

Moze i rzeczywiście poczekajmy na coś "pewniejszego", ale dla podsumowania - mnie taki Two-Face przeraza jak cholera.

MJ

Mnie moze nie tyle co przeraza ale wprawia w obrzydzenie.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mr.G

Podkreślmy fakt, ze to film, który ma byc bardzo realny, a nie horror.

Funky

Wygląd Two-Face`a bardzo mi sie podoba wko?cu nie jest jakiś purpurowy, filotetowy i Bóg wie co jeszcze. Wko?cu jego twarz jest OSZPECONA czyli tak jak twarz czlowieka po zetknieciu z kwasem lub z benzyną (po obejrzeniu trailera mozna przypuszczac ze jednak to byla benzyna) Film zapowiada sie znakomicie :)

Juby


Mel

BAT MAN, to jest ta samam fota co ta http://batcave.stopklatka.pl/grafa/filmy/6/galeria/tdk_promocyjne_005.jpg tylko  ze przyciemniona i "obcieta"

Maxie Zeus


Mr.G

Moze i przeróbka, ale wygląda ciekawie ;)

Woland


You're in for a show tonight, son.

Mr.G


Mariano

Ile on ma warstw na sobie???!!! chyba Jokerkowi gorąco :P