Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze zdobycze komiksowe.

Zaczęty przez Silent Dark, 05 Lipiec 2008, 15:57:51

Anonimowy Grzybiarz

Ostatnie zdobycze. Kick-Ass od Muchy, Superman z New 52, Strefa Bezpieczeństwa Gorazde, Teczka i specjalne wydanie zina Mydło (tylko 25 egz). W sumie dałem 145 zł za wszystko, oszczędzając dokładnie drugie tyle, więc chyba całkiem nieźle  ;)


RemiRose

Cytat: Anonimowy Grzybiarz w 11 Sierpień  2013, 16:21:08
W sumie dałem 145 zł za wszystko, oszczędzając dokładnie drugie tyle, więc chyba całkiem nieźle  ;)
:o Jak ci się udało tyle zaoszczędzić. Kupujesz od jakiegoś zaufanego sprzedawcy, sklepu, czy po prostu szukasz promocji?
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Anonimowy Grzybiarz

Superman od znajomego za 70 zł, Strefa za 65 na krakowskim kiermaszu komiksów w galerii Zderzak (mieli potężne promocje, ale tylko strefa była dla mnie must-have, resztę albo mam albo mnie nie interesuje, a trzeba odkładać kaskę na MFK), a Kick-Ass to egzemplarz recenzencki.

XIII

Jestem sentymentalistą więc lubię zasilić kolekcje o zeszyty z USA czy z Polski z lat 90.Zwłaszcza jeżeli cena jest niska. Ciekawy koncept połowa numeru z jednej stony jest do góry nogami i ma inną okładkę i na odwrót.


kelen

W sensie, że to flip booki są?

Doctus


XIII

Tak to normalne zeszyty ale do tej pory nie spotkałem się z czymś takim.

Anonimowy Grzybiarz

W Niemczech, Chorwacji i we Włoszech często tak robią, że z jednej strony jest np. Ultimate Spider-Man a z drugiej Ultimate X-Men.

Johnny Napalm

Poza tym seria Marvel Comics Presents to taki miszmasz, gdzie są ze sobą pożenione różne historię z różnymi postaciami. Weapon X również przecież nie był wydany solo, pojedynczy odcinek był po prostu za krótki żeby samodzielnie funkcjonować.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

W nowym mieszkanku znalazło się miejsce na nowy regał do komiksów, kupiony w zwykłym centrum handlowym na sali. Wysokość to 180 cm, szerokość 60 cm. Prezentuje się tak:



I jeszcze zbliżenia na poszczególne segmenty jakby ktoś chciał bliżej popatrzeć. Batpółka oczywiście na honorowym najwyższym miejscu.








Doctus

To Rado też czyta Marvela :o

RemiRose

Rado, wspaniała kolekcja. Zauważyłem, że masz na półce "The Best of Fantastic Four", też się przymierzam do kupna, dlatego chciałem zapytać czy warto? 
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Johnny Napalm

Cytat: AntyDoctus w 29 Sierpień  2013, 17:21:32
To Rado też czyta Marvela :o
A czy są tu tacy co jak słyszą słowo Marvel to natychmiast przechodzą na drugą stronę ulicy omijając Marvela szerokim łukiem. Wszyscy czytają, nawet franek tylko się tego wypiera. ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

Rado, kolekcja palce lizać :D

Nightrain

Knightfall trochę poturbowany, ale reszta kolekcji... Dużo pozycji widzę kupionych niedawno, także ja mam chyba nie najgorszy początek ;D

Valar Morghulis