Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pojazdy Batmana w kontynuacji TDK

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Czerwiec 2008, 01:15:08

Jaki pojazd Batmana chcieliby?cie zobaczy? w sequelu ''The Dark Knight''?

zmodyfikowany Tumbler
33 (56.9%)
zmodyfikowany Batpod
6 (10.3%)
Batwing
12 (20.7%)
Batboat
3 (5.2%)
Batcopter
4 (6.9%)

Głosów w sumie: 56

Mel

Kurczę, no już takie przebajerowane by było...Ale podobnie myślałam o BatPodzie i designerzy nie zawiedli mnie ;)

DCman

mel to moze omowimy to przy kawie? :) czuj sie zaproszona ;)  :-*
Wanna know why I use a knife?

Mel


DCman

jestes jedyna dziewczyna jaka tu spotkalem :P facetow mam sie czepiac? to byloby podejrzane...
Wanna know why I use a knife?

Mel


DCman

no nie wiem, cos nas laczy-Joker^^ i sie chyba zakochalem :PP ale nie wracajac do bat carow, to tez podzielam ze bat pod powinien zostac :)
Wanna know why I use a knife?

Mel

Nie, nie...Nie jestem za Batpodem. Podobał mi się design, ale już mi tak nie pasował do Batmana. Przyzwyczaiłam się do smukłych i "eleganckich" wozów jak z Burtonowych Batmanów, TASu i TNBA. Szczególnie upodobałam sobie TASowski.

Nolanovego sprzęciora nie do końca trawię.

DCman

ale wszystko ma swoja oddzielna konwencje. Wyobraza sobie ktos teraz zeby Christian Bale przesiadl sie z czolgu do lizumzyny bez podwozia ktora nie wyrabia sie na zakretach? Bo ja nie. Ale TASowego Batmobila lubie (kolejna rzecz, ktora nas laczy Mel^^) no i burtonowskiego oczywiscie tez. Bat-Cadillac z 1966 wymiata hehehhe :D
Wanna know why I use a knife?

Mel

Nie powiedziałam, że "chcę" lub czy by mi pasowała ta limuzyna, bo kontynuacja Nolanovego Batmana mało mnie obchodzi.

DCman

Wanna know why I use a knife?

Mel


DCman

Wanna know why I use a knife?

Mel


DCman

dobra juz nie ma, chcialem byc mily. widac inaczej to odebralas. a Batman powinien jezdzic na rowerze ale z oponami od czolgu zeby bylo po nolanowemu
Wanna know why I use a knife?

Huntersky

#74
A gdyby pójść całkowicie w drugą stronę i dać hardkorowy czołg?

Coś takiego, tylko bez wieżyczki i z wyjeżdzającym między kołami Batpodem.

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford