Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

Filer

Dlaczego? Wątpię, żeby zajął dużo czasu ekranowego. Jakiś miłosny wątek musiał być, a i tak zapowiada się lepiej niż przeprowadzono go w mandze ;D.

kelen

Znaczy, mialem na mysli to, ze Goku raczej nie okazywal uczuc jako tako, a teraz wyglada, ze bedzie inaczej. Juz bym wolal watek milosny z Yamcha i Bulma

Filer

Może i racja. No, ale wiesz główny bohater bez 'dupy' się nie sprzedaje ;P. Ale i tak z fotki na fotkę wydaje mi się, że to będzie bardzo dobra adaptacja.

kelen

Uwazam tak samo, jendak, jak mowilem od poczatku, 'powazny ton' historii lekko mi nie odpowiada, ale i tak najwazniejsze, zeby byly te same postacie, te same ataki i efektowne walki :)

Maxie Zeus

Oczywiście.. jeżeli chcecie przeanalizować szczegóły na tych fotkach, radzę otworzyć je w nowym oknie. Są wtedy w większej rozdzielczości ;)

Filer

Wpadłem na to ;). Do kwietnia trzeba będzie sobie wszystkie tomy odświeżyć :]. Jestem w siódmym niebie :).

Huntersky

W ogóle przez najbliższe pół roku będzie multum świetnych premier...Watchmen, DB, T4, TF2, Public Enemies :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Filer

Niestety do nas Public Enemies dotrze w drugiej połowie roku, wstępnie 21 sierpnia :(. Z resztą nie wymieniałbym przy tytułach PE ;P. Blockbusterowo się zrobi za to przy premierze Wolverine'a i Star Treka :).

Huntersky

No właśnie, zapomniało mi się o nich :)
A Public Enemies po prostu stawiam obok tych filmów w kategorii "wyczekiwane", nic więcej :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

Tyle filmow wychodzi... :)
Szkoda ze nie zrobili fajnego RE.
Cytat: kelen w 14 Luty  2009, 19:50:32
Znaczy, mialem na mysli to, ze Goku raczej nie okazywal uczuc jako tako, a teraz wyglada, ze bedzie inaczej. Juz bym wolal watek milosny z Yamcha i Bulma
Bulma raczej z Vegeta :)

kelen

CytatDo kwietnia trzeba będzie sobie wszystkie tomy odświeżyć :].
Ja bym raczej proponowal sagi obejmujące zwykle DB, bo raczej tylko z tego czerpią.
Michim, ale Bulma 'kręciła' również z Yamchą na samym początku

Mihcim

Tez prawda. ale i tak pozniej z Vegeta byla :)

Ralf

Ten film nie zapowiada się na taką katastrofę jak na początku myślałem ;) Oglądało się wszystkie odcinki z wszystkich trzech serii. Najlepsza Zetka :)

Maxie Zeus

..i najdłuższa  :P

kelen

No coz, kazdy gatunek musi miec swoja Mode na Sukces :P a w anime mamy DB, Pokemony i 'dobrze' zapowiadajacych sie Naruto i Bleach