Aktualności:

"Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Rado

Oficjalnie zapowiedziano wersje dwuwymiarową, ale zapewne tylko w wybranych miastach oraz kinach. Nie wszędzie to obowiązuje. Mam nadzieję, że Poznań i Imax będzie tym "miejscem wybranym", bo również głosuję na wersję 2D.

No i rząd środkowy jak dla mnie również pasuje.

Altair

Również 2D, nie wierzę, że 3D byłoby w tym filmie niewadomo jak epickie. :)

Johnny Napalm

Co będzie to będzie... i już.  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

BlackBat

Rafalinda, dzięki bardzo chłopaki :) Odnośnie mojego przyjazdu, może być tak, że będę miała lepszy transport tylko muszę tą kwestię obgadać z moim rodzicielem (najwcześniej w niedzielę). Pewnie około poniedziałku będę się w stanie określić co i jak dokładnie i kiedy na 100% się pojawię w Poznaniu :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Funky

A i pamiętajcie tylko nie paradujcie po Pyrlandii w koszulkach Wisły Kraków, Śląska Wrocław lub Lechii (to zarezerwowane dla mnie :P) czy też (L)egii ;). A tak serjusli to najprawdopodobniej wpadnę na wieczór bez noclegu. Ale wszystko powinno się wyjaśnić do końca miesiąca. No ewentualnie do 5 czerwca.

Altair

Słuchajcie, czy dużą przeszkodą lub problemem dla Was byłaby sytuacja kiedy wziąłbym ze sobą do Poznania dziewczynę? Nie była nigdy w poznańskim Imaxie, a też chciała obejrzeć MoS, tak czy siak w sumie wpadniemy na jeden dzień bez noclegu, bo od razu potem jedziemy nad morze na tydzień. Dajcie znać jak najszybciej :)

Funky

Altair a co to za problem? :) jesteś ty i twoja dziewczyna i oglądacie film :) Przyjeżdżajcie i bawcie się dobrze :)

Altair

No bo jeszcze nie wiem na 100% czy da ona radę, ale tak w razie co wolałem Was zapytać bo to zlot Forum, a ona stąd nie jest, więc rozumiem, że komuś mogłoby się to nie podobać. Dzięki Funky ;)

Rafalinda

Ja nie mam nic przeciw Altair. Bierzcie swoje kobiety lub swoich mężczyzn będzie raźniej ;)

Bless

Ehh zazdroszczę tym co jadą :( ja niestety odpadam. Okazało się, że niestety mam wtedy egzaminy :( i żeby było jeszcze bardziej funny to na dodatek 2 ...... Także niestety nie mam opcji :( . Chociaż jak wrócicie to opowiedzcie jak było i zróbcie kilka fotek :D !

Rado

Zlot forum ma być tydzień po premierze Man of Steel. Nie wiem czy są wśród Nas osoby, które muszą obejrzeć film zaraz po premierze. Jeśli są, to apeluję do nich - nie oglądajcie! Wstrzymajcie się ten tydzień, nie czytajcie recenzji ani nie wchodźcie na żaden fanpage. Będą lepsze wrażenia kiedy wspólnie będziemy przeżywać ten film po raz pierwszy. Ja nawet trailerów ani spotów nie oglądam. Wyjątkiem był któryś tam trailer puszczany przed Iron Manem 3.

XIII

Planujecie zrobić jakiś materiał video z tego eventu?

Bless

Może video to trochu za dużo, choć kto wie.... heh, bądźcie chociaż tak mili i zróbcie jakaś fotę jak jesteście tam all ! :)

LelekPL

Od jutra będzie można rezerwować bilety na Man of Steel w IMAXie. Nie wiadomo, czy będzie można to robić już na drugi weekend, ale wydaje mi się, że tak, więc bądźmy czujni i rezerwujmy jutro najlepsze miejsca

kelen

Pytanie tylko ILE, bo coś mało zadeklarowanych osób tutaj się udziela. Można na zapas zrobić trochę więcej, bo raczej nie będą robić problemów jak się powie, że część można anulować.