Aktualności:

"The Batman" na  4K Ulta HD, BD i DVD od 27 maja.

Menu główne

Grayson

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2008, 13:35:54

Man-Bat

Do Ledgera brakuje mu i to bardzo duzo
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

vincent

tak, roli u Nolana.
Nie potraficie czasem spojrzec na aktorów z dystansu?
Ten koleś z Graysona wypadl bardzo dobrze i świetnie pasuje na Jokera.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Man-Bat

wypadl bardzo dobrze ale gdzie stawianie go na równym z Ledgerem
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Jon

Nie stawial bym go na równi, a równolegle.

Ledger jest kimś innym niz ten z Graysona, który wygląda na najklasyczniejszego z klasycznych ...

Na dobrą sprawe nie wiemy jak facet gra, ale jeśli jest choc troche podobny do tego wirtuoza z "Patient J" czy "Holiday Special", to porównanie byloby jak najbardziej na miejscu .
,,Jedyne co mnie łączy z pornografią, to nieosiągalne marzenie o świecie, w którym wszystkie pragnienia zostaną zrealizowane"<br /><br />Kurt Vonnegut 11.11.1922- 11.04.2007

Smilerka

Sorry  wiem przesadzilam xD

Mathes

Fan-film, jest świetny i po prostu ciekawy. Lecz jakoś strasznie czuć od niego Elseworldem, ale to chyba na plus, bo to tylko fan-film. Joker jest ciekawie "zagrany". Myślę że mógłbym zobaczyć taki film, ale na litość boską, w kwestii designu nie chcę wzorowania się na serialu z Westem. Moja ocena to 5/6.

JaRo II

 Wszystko wygląda naprawdę bardzo fajnie, tylko szkoda, że jest to zrobione w formie zwiastuna. Bardzo chciałbym zobaczyć pełny film, gdyż w tej historii tkwi ogromny potencjał. Bardzo dobra muzyka i mnóstwo świetnych scen (chociażby ta z pomnikiem Batmana), poza tym postacie wyglądają ciekawie (szczególnie spodobał mi si Pingwin, choć widać go raptem przez chwilkę). Aktorka odgrywająca Selinę jest naprawdę seksowna, widać w niej tą dziką kotkę, bije na głowę tą z fan filmu "Catewoman... "
Moja ocena jest dosyć niska, bo jest to tylko zwiastun. Zwiastun, który zapowiada, że z ewentualnego fan filmu mogłaby wyjść prawdziwa perełka.

Moja ocena: 3 / 6.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

(A)nonim

Ale chyba musieliby to rozłożyć na parę filmów, bo trailer wydaje siębyć przepełniony wątkami.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Niech to nawet w formie papieru toaletowego będzie. Zajebisty jest i już. 5,5/6 ode mnie.

kelen

Nie wiem, czy to już wcześniej wyciekło, ale...
http://www.untamedcinema.com/GRAYSON_2010.pdf
Ta-dah.
A za śmierć Batmana odpowiada...
Spoiler
Gordon
[Zamknij]

Leon Kennedy

Ja słyszę o tym pierwszy raz. Zastanawiałem się kto by mógł być odpowiedzialny za śmierć Gacka: Joker, Two - Face... A tu taka niespodzianka :P

Mel

Że...Co?
Nie no, Jokera bym w to nie mieszała, ale "ON"? Nawet zwykły wypadek bym mu nie przypisała ;D

kelen

Spoiler
Najśmieszniejsze jest to, że Gordon chciał zabić Jokera, ale Batman go próbował powstrzymać (sytuacja odwrotna od tej co w Hush) i przez przypadek James postrzelił Batmana
[Zamknij]

Cowboy

"Grayson" jest tednym zmoich ulubionych fan-filmów. Choć jest to swoisty filmowy elseworld (czyli coś co najbardziej lubię, komiksy możemy czytać, a na ekranie wolę bardziej alternatywne spojrzenie) to czerpie garściami z różnych komiksów, ja dostrzegłem dużo nawiązań do "The Dark Knight Returns" i so serialów z lat 40 i 60. Ten fan-fil to oczywista odpowiedź na komiksy ze stajni "What if?" z Marvel Comics.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Drawski

Genialne dzieło. Jeden z najbardziej pomysłowych elseworldów jaki widziałem. Luźna kontynuacja całej tej kiczowatej filmówki z Adamem Westem, a jednak dość udana jak dla mnie. Inspiracja "The Dark Knight Returns" i "All-Star Batman and Robin" i w ogóle wizją Franka Millera jest widoczna ewidentnie. Batman w tych komiksach działał zawsze trochę ponad prawem, z lekkim szaleństwem, nie podobając się innym superbohaterom. Robin działa tutaj tak samo jak on. Dla sprawiedliwości walczy nie tylko z przestępcami ale i herosami. Konflikt z Supermanem jest w ogóle istnym salutem dla Millera :D. Ten trailer kipi tym klimatem, pokazaniem schematu ME VS. THE WORLD w walce o swoją idee, ale i zemstę za swojego mentora.

Szkoda, że nie powstał cały film...