Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Konsole, na których gramy...

Zaczęty przez Altair, 27 Wrzesień 2008, 16:55:29

vincent

Moim zdaniem to olać PSP, bo w gry jakie ta konsola oferuje można w domu pograć i szybko się nudzą. Polecam Nintendo DS - gierki na te cacko to poezja, mają magiczny klimat i drugie dno.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

i Zawsze mozna Resident Evil Deadly Silence kupic ; )

Altair

Twoim zdaniem idzie szybko się znudzić God of War? No coments... :P

vincent

A co tam takiego, co zatrzymałoby na dłużej? Idziesz i nawalasz, co w tym ambitnego? Fabuła? A gdzie ona? :P Nudzi się jak cholera, monotonne lokacje, monotonne walki. Monotonna gra.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Corso

Mój brat stryjeczny jest maniakiem konsol od dawna. Ma PS, PS2, PS3, PSP, XBOX, XBOX360 i przymierza się do Nintendo Wii. Generalnie woli on PS3, aniżeli XBOX 360. Choć podobnie zaznaczył, tak jak ktoś tu na forum, że dość irytująca jest róznica w ilości wydawanych gier na PS3 wobec XBOX360. A ostatnio stwierdził że Race Driver Grid deklasuje GT Prologue. Reasumując, jeśli PS3 nie zacznie wydawać znacznie więcej ciekawych gierek, to XBOX360 "zakosi" klientów. ;) Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


vincent

Poczekaj, na Final Fantasy XIII i Final Fantasy Versus XIII :]
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

kelen

a XIII czasem nei wychodzi tez wlasnie na x'a?

vincent

Nie wiem, ale głównie przygotowują go z myślą o PS3 i na tej konsoli zapewne będzie najlepiej dopracowany.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

Resident Evil 5 JEST SWIETNY!
wybaczcie ale naprawde musialem to napisac : )
Warto kupic PS3 albo Xboxa 360 dla TEJ gry

vincent

jak ktoś jest takim fanatykiem serii to warto, ale myślę, że dla innych to po prostu kolejna gra.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Adolf

Z Finalem 13 sprawa wyglada następująco. Trzynasta część serii rzeczywiście jest exkluzywna dla PlayStation 3, ale... tylko w Japonii. Natomiast Final Fantasy versus XIII jak na razie jest w 100% ekskluzywny na konsolę Sony.

Altair

Dobra,wracając do zadanego wcześniej pytania:
Kupujesz PSP masz słabą grafikę i dużo frajdy w przypadku grania choćby w PES 200x
Kupujesz Xboxa masz ogrzewanie w  zimę,a stopiony procesor w lecie :P

Czyli:
Kupuj PS3!

Mihcim

albo Xboxa 360 albo Wii
Albo legende Konsol
PSX ; )

Altair


Mel

Wy tu takie dziadostwa jak PS3 czy Xbox360, a ja sobie pykam w Mario64 na Nintendo 64 aż miło! To dopiero klimat!


Poważnie!