Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

Kadaver

Uważam,że na Bane jest jeszcze za wcześnie.Ale gdyby już miał się pojawić, to można z nim zrobić tak jak z Darthem Vaderem,czyli zatrudnić jakiegoś kulturystę( np Rolanda Kickingera) i go zdubingować przez jakiegoś dobrego aktora.   

Altair

Vinc przeczytaj jeszcze raz dokładnie to co napisałem :P A tak przy okazji czy na Bane'a nie jest za wcześnie?

Leon Kennedy

Jak dla mnie Bane to by był świetny wybór. W końcu Mroczny musiałby się na prawdę pomęczyć w walce wręcz z głównym przeciwnikiem... A takowej w filmie jeszcze nie mieliśmy.

CytatBane genialny ..? Żartujesz.

W komiksie został przedstawiony jako bardzo inteligentna postać i tak ma być w filmie.

CytatUważam,że na Bane jest jeszcze za wcześnie.

Może i tak, ale to już będzie trzecia część i do tego nie wiadomo w jakim przedziale czasowym Nolan umieści ten film... Bo jak wiadomo dwójka nie działa sie bezpośrednio po jedynce.

Kadaver

W walce wręcz to mógłby się pomęczyć z Amygdalą(który oczywiście nie byłby głównym przeciwnikiem,tylko mięsniakiem na usługach głównego villaina.Miałby podobną rolę jak Non w Superman II, albo Bane w BiR).Jest jeszcze Killer Croc, ale jego trzebaby na siłę urealistyczniać, więc podobnie jak Banea zostawiłbym go na przyszłośc.

Dr Lecter

A co powiecie na Black Mask (chyba, go jeszcze nikt nie proponował, jeśli tak mój błąd).
Nie posiada, żadnych nadludzkich zdolności (czyli mieści, się w konwencji Nolana).
Przeją by kontrolę, nad gangami w Gotham, zabijając wszystkich innych przywódców.

Gieferg

Cytat: bruce95 w 25 Styczeń  2009, 23:26:56
Vinc przeczytaj jeszcze raz dokładnie to co napisałem :P A tak przy okazji czy na Bane'a nie jest za wcześnie?

Biorąc pod uwagę ze to pewnie ostatni film tej serii to raczej nie :P
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

Ja już proponowałem Black Mask( na 30 stronie).Twoja koncepcja z przejęciem kontroli mi się podoba.
To ostatni film tej serii w reżyseri Nolana,ale jakiś inny reżyser może później kontynuować. 

Gieferg

na dobrą sprawę to TDK mógł być ostatni, a równei dobrze Nolan nmoże nakręcić więcej. Nie wiadomo czy Nolan zrobi kolejny film ale jak dla mnie na trylogii się to moze spokojnie skończyć (na dwóch filmach też, TDK nie miał otwartego zakończenia które trzeba kontynuować), a jesli miał by to być ostatni film to wtedy chcę Bane'a i nic a nic mnie to nie obchodzi że to jeszcze "młody Batman".
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Altair

Black Mask byl juz tu wymieniany ;)
W tej roli fajnie by wypadl Al Pacino.
PS.Oby Nolan nie zrobil przeciwnika specjalnie na potrzeby filmu :P

vincent

Źle mnie odebraliście. Chodziło mi o podejście Bruce'a do tej sprawy. Opisałeś tą postać wyśmiewczo, a ona ma głębię.
Chciałbym dobre mordobicie Batman vs Bane, realistyczne i brutalne do granic. W filmie Nolana mogłoby to przeciekawie wyglądać.
Tak jak Gieferg - dawać Bane'a i tylko Bane'a.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Kadaver

Pacino fajnie by wypadł, ale jakieś 20 lat temu.

Leon Kennedy

CytatA co powiecie na Black Mask. Nie posiada, żadnych nadludzkich zdolności (czyli mieści, się w konwencji Nolana). Przeją by kontrolę, nad gangami w Gotham, zabijając wszystkich innych przywódców.

Black Mask jest ok, ale mieliśmy już wystarczającą ilosć mafiozów u Nolana. Chodź postać ma potencjał.

CytatW walce wręcz to mógłby się pomęczyć z Amygdalą

Nie mogę go jakos skojarzyć...

CytatJest jeszcze Killer Croc, ale jego trzebaby na siłę urealistyczniać

A szkoda, bo tą postać bym z chęcią zobaczył na dużym ekranie :'(.

Cytatwięc podobnie jak Banea zostawiłbym go na przyszłośc.

Czyli na koniec pięknej trylogii :). Łatwiej go urealnić niz Croca.

CytatOpisałeś tą postać wyśmiewczo, a ona ma głębię.

Bane ma wielki potencjał, bardzo wielki.

CytatChciałbym dobre mordobicie Batman vs Bane, realistyczne i brutalne do granic.

Daj boże tego dożyć!

CytatTak jak Gieferg - dawać Bane'a i tylko Bane'a.

To jest nas już trzech ;D.


Altair

Okej i Jokera i Riddlera i Pingwina i Black Maska i Killer Crocka i moze jeszcze Mr.Freeza?
Bane ma potencjal?wiem,ale nie tym razem i nie w takim filmie.Chcecie go takiego jakim jest w Knightfallu?To i musza byc realia Knightfalla jak i realia to i full postaci,ktore Nolanowi nie podejda.Argumenty co niektorych sa po prostu zabawne typu:postac ma glebie.I ma cos jeszcze poza tym?Nie.koniec.

Posted on: 27 Styczeń  2009, 13:47:13

 Kadaver:Czyzby?A twoje posty bylyby dobre 60.Dobry aktor sie nie starzeje a dowiodl tego De Niro w Star Dust'cie.

Kadaver

Nie starzeją się tylko ludzie,którzy umarli młodo.Jeśli dobry aktor się nie starzeje,to może do roli Riddlera zatrudnimy Dustina Hoffmana? A jako Catwoman Jane Fonde.
Leon Kennedy:Amygdala pojawił się w Ostatnim Arkhamie i w Knightfallu.Możesz o nim przeczytać w anglojęzycznej Wikipedii.

vincent

Dlaczego nie tym razem i nie w tym filmie? 0_o
Nie, nie chcemy go takiego, jak w Knightfallu, nawet wiemy, że takiego nie dostaniemy, bo Nolan potraktuje go po swojemu. A co postać powinna mieć poza głębią i potencjałem Twoim zdaniem?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA