Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

LelekPL

42 minuty za wcześnie wrzuciłeś ten żart

franek

Albo jest niefotogeniczna albo jest ohydna :P


Show Must Go On!!!

Nagi Wonrz

Łe tam, wczoraj na TVP 2 leciała Zaczarowana z tą panią, całkiem ładnie wypadła :P Tak, Erica lepsza.

Nagi Wonrz


franek

No nawet na oficjalnej stronie jeszcze wczoraj się układało z "zaśnieżonego" ekranu jego logo. Jutro kolejny zwiastun :D


Show Must Go On!!!

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Altair

Brak słów żeby mi to opisać. Pierwszy zwiastun był ekstra, ale ten przebija wszystko! Nie mogę się doczekać.
Jedyne co pozostawia lekkie "meh" to temat przewodni w trailerze. Jakoś mało charakterystyczny. Ten z pierwszego zwiastunu był ciekawszy.

jakura

No muzyka chwilowo nie powala, ale całość jest fajna:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Nagi Wonrz

Muzyka do Supera świetnie pasuje, choć po minucie słychać wyraźnie, że to Zimmer. Akcja wygląda przeepicko, CGI Supermana pierwsza klasa, zero realizmu, ale mnie to nie przeszkadza. Pierwszy zwiastun mnie nie powalił, ale po tym:



Johnny Napalm

Nie podejrzewałem, że zwiastun filmu z Supermanem może być aż tak pozytywnie przeze mnie odebrany. Kurde... genialne! Chyba nawrócę się na Supera i przestanę krytykować mechanicznie wszystko, kiedy tylko usłyszę jego imię. Postarali się. I gościu, który gra główna rolę, też się z nim postarali, bo to wreszcie nie jakiś cherlawy wypierdek, podciągnięty przez cgi, z twarzą jak dandys. Aha, no i Lois wygląda niczego sobie, choć szału nie ma i trampki same nie spadają. 8)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

#431
Kolejny wy?mienity trailer, cho? wci?? najbardziej podoba mi si? teaser. Trzeci zwiastun ca?kowicie typowy dla postaci, co mi si? podoba. Niestety, te? nieco zawiod?em si? muzyk?, gdy? do 1:40 brzmi doskonale. Cholernie lubi? takie monumentalne b?bny, ale dalej brzmi to nijako. Tzn. pasuje do ca?o?ci, ale brakuje temu jakiego? jaja. Niestety ostatnimi czasy Zimmerowi spad?a forma. Jego soundtracków z Batmana nie lubi? w?a?nie za brak tej ikry jak? mia?y score'y  do "Gladiatora" czy mój ulubiony od niego "Ostatni Samuraj". Oby w filmie by?o czego pos?ucha?, ale nie licz? na nic porównywalnego z dzie?em Johna Williamsa.

No, ale napi?cie ro?nie :D Czekamy...

Przy okazji, w 2:18 wida? budynek LexCorp.



Ciekawe czy najpodlejsza glaca w DC pojawi si? w filmie?

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Nagi Wonrz

Wszystkich, którzy krytykowali Amy Adams skazuję na 25 lat w łagrze, bo wypada świetnie. Hathaway też tak jechaliście  :P

XIII

2 minuta 45 sekunda  to dla mnie największy żal , klozetowy humor na poziomie filmów michała zatoki .

Nagi Wonrz

http://youtu.be/oYVO2iydS2I
Trailer bez tekstów i wybuchów, sama muzyczka.