Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Rises - kto kolejnym wrogiem?

Zaczęty przez kelen, 06 Sierpień 2008, 19:04:45

vincent

Przed chwilą wykopalem z Batcave i ucieszylem sie niezmiernie:

CytatOd momentu, kiedy pojawily sie plotki o rzekomym udziale Pingwina w tej cześci, faworytem fanów zostal Bob Hoskins. Aktor przyznal, ze bylby zachwycony zarówno mozliwością wcielenia sie w te postac jak i wspólpracą z Christopherem Nolanem, którego uwaza za fantastycznego rezysera. Christopher Nolan oznajmil, ze nie ma zamiaru wprowadzac postaci Pingwina, gdyz jest ona zbyt naciągana i nierealna.

Mam nadzieje, ze Nolan jest konsekwentny.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Crane

Dlatego majaki Michaela Caine'a nalezy uznac za zwykle, no cóz, majaki ;)

Poczekajmy na jakieś oficjalne wieści z Warnera a najlepiej jakąś konkretną wypowied? Nolana.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Altair

No wlaśnie... Coraz wiecej plotek jakoby w Batmanie 3 mieli by sie pojawic ci aktorzy. Depp jako Riddler, a Hoffman jako Pingwin.Ale to na szczeście są ploty.Ja osobiście nie chcial bym ich widziec jako villianów.Dlaczego?Z bardzo prozaicznego powodu-ci aktorzy (glównie Depp) są bardzo znani, a oglądanie ich jako villianów moglo by spowodowac no cóz... grymas typu ,,I'm captain Jack Sparrow..." 
To jest moja opinia.Czekam na wasze...

Juby

#243
Moje zdanie to: Depp - tak, Hoffman - nie.

isild87

Tak jak i ty,Bruce mysle ze Depp to na Riddlera sie niezbyt nadaje.To świetny aktor ale zbyt slawny, móglby sie kojarzyc zbytnio z postaciami  takimi jak Jack Sparrow lub Willy Wonka,choc kto wie  ;D
Ale to tylko moje rozwazania...Dobry w roli Riddlera móglby byc Guy Pierce,on ma w sobie coś demonicznego...
A Hoffman jako  Pingwin?Skąd takie plotki,skoro nawet Nolan zaprzeczyl ze takiej postaci w trzeciej czeci u niego nie bedzie,bo jest za malo realistyczna..

Mr.G

Slyszalem, ze obaj aktorzy zaprzeczyli plotkom, ale obaj tez, podobno, są zafascynowani mozliwością zagrania tych postaci.
Samego Riddlera chcialbym zobaczyc w filmie, Pingwina niekoniecznie. Kto mialby wiec zagrac moim zdaniem Pana Zagadke? To zalezy jak Nygma mialby zostac przedstawiony.

Altair

Cytat: Mr.G w 13 Wrzesień  2008, 19:52:01
To zalezy jak Nygma mialby zostac przedstawiony.
I tu lezy sedno...
Ja obawiam sie ze Depp traktowany jako zartowniś (z wyjątkiem filmu ,,Co gryzie Gilberta Grappe'a?) móglby troche za mocno przypominac  Carrey'a.
Lub co gorsza...naśladowac maniakalnego Jokera.Tak, zdecydowanie obawiam sie, ze wszyscy aktorzy bedą teraz naśladowac styl gry Ledgera.Arghh a kiedyś mialem nadzieje ze Aaron Eckhart ponownie zagra Two Face'a....   

Crane

#247
Oglądaleś jakikolwiek film z Johnnym Deppem? On nie ma tak ekspresyjnego, przeszarzowanego stylu gry jak Carrey. Zresztą wątpie by aktor tej klasy chcial naśladowac zalosną blazenade Carreya. No i najwazniejsze, o czym jak widac niektórzy nie pamietają mimo dwóch filmów Nolana - Schumacher juz nie jest rezyserem, nie bedzie skakania, krzyków i śmiesznych odglosów.

Tak, zdecydowanie teraz wszyscy bedą naśladowac Ledgera, bez wzgledu na to kogo bedą grac. Czeka nas prawdziwy "Atak klonów Ledgera". Ra(ta)tuj sie kto moze!


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

isild87

Riddler,Riddler... Jakze byloby wspaniale zobaczyc te postac w jakimś świetnym wykonaniu! 
Ale wlaśnie... musialaby to byc naprawde nieodgadniona i niejednoznaczna postac, o niezwyklej inteligencji,pelna spokoju,zimna,wyrachowana i nieco zlośliwa - troche pokroju Jokera a troche w stylu Scarecrowa (mam na myśli filmowe postacie)

Man-Bat

Mi tez oni nie pasują wole takie postacie jakoś malo znane
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Mr.G

To jaki bedzie Riddler nie zalezy od aktora, który go zagra, ale od rezysera i scenarzysty. Bezsensowne jest wiec myślenie, ze jakiś aktor zniszczy tą postac.
No, bo czy beznadziejny Bane w B&R to wina Swenson'a, czy Schumachera?

Hydro

Po 1. Hoffman powiedzial ze to tylko plotki i kompletnie nie jest zainteresowany trójką.
po 2. Depp powiedzial, ze to tylko plotki, ale jako tako zainteresowany jest. Wiec szansa pojawienia sie niego w trójce jest 5/10.

Hoffman moze i z daleka Pingwina przypomina, ale jak dla mnie to NIE TO.

Depp jako Riddler? Obejrzalem z tym aktrem w roli glównej wiele filmów,  i musze przyznac ze jest to traki ludki kameleon. Jako Zagadka - jak dla mnie OK! ;)
: 14 Wrzesie?  2008, 10:17:29

 
CytatZresztą wątpie by aktor tej klasy chcial naśladowac zalosną blazenade Carreya. No i najwazniejsze, o czym jak widac niektórzy nie pamietają mimo dwóch filmów Nolana - Schumacher juz nie jest rezyserem, nie bedzie skakania, krzyków i śmiesznych odglosów.
To jest pewne na 100% ;)

CytatTak, zdecydowanie teraz wszyscy bedą naśladowac Ledgera, bez wzgledu na to kogo bedą grac. Czeka nas prawdziwy "Atak klonów Ledgera". Ra(ta)tuj sie kto moze!
Jezeli to NOLAN bedzie odpowiedzialny za trójke, to wierz mi, ze ani kropli gry Heath'a tam nie zobaczymy. Nolan nie lubi sie powtarzac... :)
It's a funny world we live in.

Man-Bat

Hoffman wlaśnie gadal ze chce zagrac pingwina
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Hydro

It's a funny world we live in.

Juby

Hoffman jest za wysoki do tej roli i za malo diaboliczny. A Hydro ma racje, aktor powiedzial, ze nie jest zainteresowany tą rolą.