Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

GTA The Dark Knight Begins v.3.0 BETA

Zaczęty przez Harvey, 12 Grudzień 2008, 17:40:35

Mihcim

Ale chetnie zobacze jak to sie prezentuje

vincent

Zapomniałbym o najważniejszym! Bruce wygląda IDENTYCZNIE jak BALE! Bez żadnej ściemy. Po prostu prawdziwy Bale. Nad jego twarzą się postarali mocno i to widać!
Posted on: 15 Grudzień  2008, 21:35:51

 Ale miałem teraz motyw! Później sfilmuję go i wrzucę na YT.
Zapuściłem sobie główny motyw Jokera z TDK, przywdziałem strój, wziąłem spadochron, w jaskini wyposażyłem się w grapple gun, mini bomby z BB i batarang i wsiadłem do samolotu. Leciałem tak sobie, muzyka narastała i nagle, na środku pustyni usłyszałem beep-beep-beep. W moją stronę leciała rakieta. Nie wiedziałem  o co chodzi i nie zdążyłem zareagować, oberwałem, samolot zaczął się palić więc wyskoczyłem z niego. Maszyna spadła w dół i jakieś 30 metrów ode mnie rozleciała się na kawałki.
Spadałem tak i w międzyczasie spojrzałem na mapę - trafiłem na Restricted Area, teren na którym roi się od policji, gdy się nad nim przeleci dostaje się gwiazdki ścigania i wysyłane są rakiety samonaprowadzające.
Otworzyłem spadochron nad bazą i wylądowałem, policjanci zmasakrowali mnie, więc po respawnie w szpitalu powtórzyłem wszystko, tym razem dostałem się do środka. Pod ziemią mają bunkier, dużo korytarzy i pokój z wielkim radarem i mapą SA.
Wszystko idealnie się wpasowało, w tygodniu nagram całą akcję frapsem ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Komputerowy orgazm vinc!Ahhh a ja pozyczylem GTA kumplowi,why?

Harvey

Rachel jest chyba zamiast tej gościówy co w orginalnym san andreas jest z Cezarem. A Vincent podaj link do filmiku jak go nagrasz oki?
O wszystkim decyduję moneta... , "czysta" strona nakazuję dobre uczynki, "zła" przedstawia cię jako mordercę...

Mihcim


Crane

Po instalacji moda gra mi nie działa. Tada!


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mihcim

Musiales cos zle zrobic
Please try Again

vincent

Crane, najpierw rozpakowujesz 3.0, tam masz instrukcje. Robisz je i dopiero potem kazda paczke po kolei wypakowujesz i instalujesz znów robiąc to, co w danej instrukcji. Jeśli zrobiłeś wszystko tak, to nie wiem co może być źle.
Spróbuj jeszcze raz ;) może coś przeoczyłeś po prostu. Trochę ta instalacja zamotana jest.
Nagram, nagram. Dziś już nie, muszę odsapnąć. Pracę semestralną pisałem.
Posted on: 16 Grudzień  2008, 20:44:54

 Jak obiecałem, tak zrobiłem, oto link: http://www.youtube.com/watch?v=RNVedkSuAB0
Wybaczcie słabą jakość obrazu, to przez youtube. Mogłem wybrać lepszą jakość przy zapisie, ale dłużej by się uploadowało, a za bardzo nie miałem czasu ;) Zapewne zrobię jeszcze parę filmików, będę w lepszej jakości.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Crane

Grę już odinstalowałem, spróbuję innym razem.

Cytat: vincent w 17 Grudzień  2008, 10:22:16Wybaczcie słabą jakość obrazu, to przez youtube.
Przecież pod filmikiem jest opcja "Oglądaj w wysokiej rozdzielczości", jakość jest bardzo dobra :) W sumie jedyne co mnie interesuje z tego moda to Bat-pod, Tumblerem już kiedyś jeździłem, a reszta jakaś taka niespecjalna się wydaje.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

vincent

Aha, to teraz już wiem ^^
Z tego moda podoba mi się jeszcze bunkier z TDK, pokażę go innym razem ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Harvey

Ciekawe czy kotoś na Batcave umie używać San An studios. Można by było zrobić filmik np. konfrontacja Batmana z Jokerem, czy Batman vs Strach na wróble.
O wszystkim decyduję moneta... , "czysta" strona nakazuję dobre uczynki, "zła" przedstawia cię jako mordercę...

Huntersky

I dupa. Włączam grę, ładuję i...błąd.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Harvey

Jak mody ci niedziałają to musisz sobie sciągnąć patcha  pozwalającego instalację modów z gta side.
O wszystkim decyduję moneta... , "czysta" strona nakazuję dobre uczynki, "zła" przedstawia cię jako mordercę...

Altair


Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford