05 grudzień 2021, 00:48:55

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Prośby i porady odnośnie komiksów z Batmanem

Zaczęty przez EricDraven, 25 sierpień 2010, 12:13:22

Juby

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. :) Czyli bez presji, dopóki nie trafię na niego gdzieś w antykwariacie i nie zobaczę jak prezentuje się w środku, odpuszczam zakup.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Rado

Cytat: Johnny Napalm w 01 październik  2020, 21:30:01Nie wiem gdzie umieścić to pytanie. Zapytam więc tutaj, czy album The Golden Age of DC Comics 1935-1956 jest warty uwagi? Ktoś z Was już się z nim zapoznał? Sam na niego trafiłem przypadkowo, widząc go w szybie antykwariatu, niestety ten jest czynny tylko trzy dni w tygodniu.

Jak jakaś atrakcyjna cena, to bym brał. Również się męczę podczas dłuższego czytania tego typu rzeczy, ale od czasu do czasu lubię.

Cytat: Juby w 02 październik  2020, 12:07:54Czyli bez presji, dopóki nie trafię na niego gdzieś w antykwariacie i nie zobaczę jak prezentuje się w środku, odpuszczam zakup.

Od siebie mogę dodać, że w środku prezentuje się źle.

Juby

Szybkie pytanie. Czy ktoś ma po ręką spis, co zostało zawarte w Catwoman, tomach 1-3 wydanych przez Egmont w DC Deluxe? Bo tylko do 9 lutego jest dobra promka na pierwsze dwa (-40%) i waham się czy brać, bo nie chcę się wkręcić, żeby potem okazało się, że w Polsce serię przerwano bez jakiegokolwiek zakończenia. Na dc.fandom znalazłem info, że seria o Catwoman liczy ponad 80 zeszytów, ale Ed Brubaker pisał jedynie pierwszych 37. Anonimowy Grzybiarz podał kiedyś na forum info, że tom 1 zawiera pierwszych 9 zeszytów. Czy drugi i trzeci dobijając do tych 37?

- Morgan Freeman

Q

Trzy tomy "Catwoman" od Egmontu dobijają do 37.

W pierwszym jest #1-9 i "Detective Comics #759-762"
Drugi #10-24 plus  Catwoman Secret Files and Origins #1
Trzeci #24-37
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Dzięki za szybką odpowiedź. W takim razie chyba się zdecyduję (o ile nie wykupią do wtorku), zwłaszcza że sam pierwszy tom zawiera wszystko to, co wydane było w 11 i 28 tomie WKKDC. :)

- Morgan Freeman

Q

Co prawda czytałem tylko wydanie WKKDC, ale okazała się to pozycja naprawdę godna uwagi. 2. tom podobno też ma wysoki poziom, ale trzeci to za to spadek formy.

Juby

Na razie trzeci i tak jest niedostępny, więc póki co zamawiałbym pierwsze dwa.

W twojej rozpisce chyba jest czeska gafa, bo nie sądzę aby i w tomie drugim, i w trzecim był #24 numer Catwoman. ;)

- Morgan Freeman

Q