Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

bart-allen

Ja zagłosowałem na Blu-Ray(PS3 łyso? ;D)
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

vincent

No i zarezerwowałem nocny pokaz o 0:01 u siebie w Białymstoku w kinie ;) Szykuje się ekscytująca noc.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

jakura

O tej godzinie to grzeczne dzieci już spią, a niegrzeczne robią co innego:P Zatem północy mówie stanowcze nie:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Rado

Najlepiej to bym chciał w nocy, oczywiście w Imax, ale śmigam do Poznania i jeszcze w ten sam dzień prawdopodobnie będę musiał wracać do siebie. Więc 15:45 Imaxie nadciągam, heh.

Q

Jutro na BatCave pojawi się sonda dotycząca oceny "TDKR", ale nim to nastąpi ma pytanie:

Który wariant sondy jest lepszy:

"TDKR" to
1. najlepszy film o Batmanie w historii
2. najlepszy film o Batmanie wg Nolana
3. Dobry film ale Nolan wcześniej pokazał, że stać go na zwięcej
4. Najgorszy "Batman" Nolana
5. "Batman and Robin" był lepszy

Czy może bardziej standardowy czyli wybór oceny od 1-6 (albo 1-5)

Albo:
1. Arcydzieło, najlepszy Batman
2. Bardzo dobry ale czegoś zabrakło
3. może być
4. Duży zawód
5. Najgorszy film o Batmanie

Jeśli macie jakieś propozycje to śmiało je zgłaszajcie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Obie wersje są bardzo fajne, ale chyba ta druga będzie bardziej konkretna, bo w pierwszej są właściwie tylko odpowiedzi, w których TDKR porównywany jest on do innych Bat-filmów, a w tej drugiej chodzi o ocenę użytkowników ostatniego kinowego Batmana. A jeśli chodzi o skalę to jestem za 1-6.

I jeszcze jedna propozycja z mojej strony. Pierwszą sondą w historii BatCave było pytanie "Który z filmów o Batmanie jest najlepszy?". Myślę, że po zakończeniu kolejnej serii o tym bohaterze możemy zadać to pytanie ponownie dodając filmy Nolana. Oczywiście w niedalekiej przyszłości...

Leon Kennedy

Chyba jednak druga wersja. W pierwszej jestem ciekaw, kto by zaznaczył gorszy od BiR?  ::)

Johnny Napalm

Rado dobrze prawi. Taka sonda z możliwością oddania głosu na konkretny film o Batmanie byłaby nie od rzeczy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Odno?nie jaki? przysz?ych sond. Oczywi?cie nie ma co porównywa? obu Baneów. Catwoman Burtona i Selin? Nolana to ju? jak najbardziej tak. W ogóle, to mo?na by zrobi? sond? nt. najlepszego czarnego charakteru w trylogii. Ra's al Ghul, Joker itd.

Johnny Napalm

Ja tym razem zagłosowałem w ten sposób:
TDK>BB>TDKR
Jednak nic nie przebije Mrocznego Rycerza,a Begins jest też dużo lepszy od najnowszego Batmana.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby

Ja na BB>TDK>TDKR, a wyniki sondy są dla mnie lekko odrzucające.

LelekPL

Ja zagłosowałem TDK>BB>TDKR. Wszystkie filmy choć różne w stylizacji, oceniam na w miarę podobnym i cholernie wysokim poziomie.

Leon Kennedy

Ja TDK - TDKR - BB, może ulegnie to zmianie po oglądnięciu całej trylogii.

Deuce

U mnie wygląda to tak: TDKR > BB > TDK.
Małe uzasadnienie: świetny Bane > całkiem nieźle pokazane powstanie Batmana > za mało Jokera w "Jokerze".
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

Akurat jak dla mnie było sporo Jokera w Jokerze :). Szczerze to bardzo lubię tego Jokera, nawet bardziej niż Nicholsona, sory Jack :P