Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Leon Kennedy

Głos nie bez wahania poszedł na "Mask of Phantasm". Uważam, że jest to najbardziej ponura i poważna animacja w dziejach hero. Chodź po raz drugi muszę zaznaczyć, że dylemat był dość spory...

kelen

Również zagłosowałem na Mask of the Phantasm, wciąż jak dla mnie najlepszy. Ale ma słusznego konkurenta w postaci Under the Red Hood.

Rado

Mój głos poszedł na "Rok Pierwszy", ale to był naprawdę ciężki wybór. Równie dobrze mógłbym zagłosować na "Gotham Knight" albo na "Mask...". W ogóle, większość tych animacji wymienionych w sondzie, jest moim zdaniem świetna i ciężko mi jednoznacznie określić, która jest najlepsza.

Johnny Napalm

Under... jest świetny, jednak głos oddałem na Mask, pewnie po części przez sentyment.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Zagłosowałem na "Maskę Batmana" mimo że dzisiaj kreskę "The Animated Series" uważam za przestarzałą to film ten uważam za najlepszą animowaną produkcję z Nietoperzem. Świetny gangsterski klimat, czasami jak w filmie noir i ciekawa fabuła.

Johnny Napalm

Ostatnie zdanie Funky'ego - z pe?n? premedytacj? si? pod nim podpisuje. To jest w?a?nie to za co mo?na wr?cz kocha? ten film.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Deuce

Jak większość, miałem dylemat, co wybrać: Under The Red Hood czy Mask of Phantasm. Skłoniłem się jednak do pierwszej opcji. Bardzo lubię postać Jasona Todda, a ten film to jeden z nielicznych, jak nie jedyny, ukazujący tego bohatera. Ponadto, klimat opowieści, jest bardzo zbliżony do komiksu, który też mi się podobał.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Mr.G

I z mojej strony UTRH.
Jakkolwiek "Maska..." jest idealnym wyciągnięciem z całego TAS tego, co najlepsze i była najlepszym filmem animowanym... to była nim tylko do czasu powstania filmu o Red Hoodzie. Rozumiem wielki sentyment, ale to jednak w UTRD ujrzałem idealnego Jokera, tam zaakceptowałem istnienie jakiejkolwiek bat-rodzinki i przede wszystkim ujrzałem dojrzałą, pełną emocji historię.
Szczerze, Under The Red Hood na tę chwilę uważam nie tylko za najlepszy film animowany, ale za najlepszą filmową historię o Batmanie w ogóle, zaraz po Batman Begins.

Funky

Zagłsowałem że film obejrzę kiedy będzie w telewizji, nie ma to jak lektor oddający emocje aktorów i zacisze własnego domu... ok koniec żartu (wiem suchar ale nie mogłem się powstrzymać ;D) Zobacze go w tradycyjnym kinie poczas nocnego seansu. Nie będzie to Imax ale wszystko zrekompensuje mi noc ;)

vincent

Bylem napalony na IMAX, ale niestety ostatecznie czeka mnie zwykly seans w kinie... No coz i tak bede swietnie się bawil, a imaxowcom z calego serca zazdroszcze :)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Najprawdopodobniej padnie na pierwszy weekend w normalnym kinie. Żal mi imaxa, ale tak raczej będzie.

LelekPL

Pierwszy dzień w IMAXie oczywiście

Juby

Ja niestety czekam dzień dłużej, więc "W pierwszy weekend w IMAXie".

kelen

Pierwszy nocny seans w Imaksie i prawdopodobnie nie tylko.

Deuce

Zagłosowałem na pierwszy weekend w normalnym kinie. Film obejrzę, jak będę miał czas. Nie wiem, kiedy to będzie dokładnie. Na pewno nie w nocy, bo nie jest to film, dla którego będzie mi się chciało, o takiej porze, wysiadywać w kinie. Nie wiem co to jest ten cały IMAX, więc obejrzę w takiej wersji, w jakiej film zostanie wyświetlony w kinie obok mojego domu.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman