Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Charism

W którymś ze zwiastunów/spotów widzieliśmy scenę dziejącą się w zaimprowizowanym sądzie, a raporty z planu mówiły, że:

Spoiler
Murphy i jego Scarecrow będzię sędzią w takim właśnie sądzie. Sądzę więc, ze te doniesienia były prawdziwe.
[Zamknij]

Juby

Nie czytałem do tej pory żadnego spoilera o TDKR (i nie zamierzam), ale jakby ktoś lubi psuć sobie przyjemność z oglądania filmów chciał to chyba wiadomo już jak zakończy się TDKR (piąty post w tym linku):
http://forums.boxoffice.com/index.php?/topic/7-the-dark-knight-rises-tickets-on-sale-now/page__st__13620

rocklee

Przeczytałem i powiem że jak ktoś nie ma zamiaru tego czytać to będzie wniebowzięty w kinie, sam bym się tego nie spodziewał  ;)

Patryk02099x

Hahaha... to chyba żart, a nie prawdziwe zakończenie, tak się mi przynajmniej wydaje.

Juby


Patryk02099x

Rocklee, mam do Ciebie pytanie, jeśli możesz odpowiedzieć:
Spoiler
Co to Baness? Czytając zakończenie(pod wpływem impulsu i trochę żałuję) myślałem, że tam pisze Bane, dlatego głupie mi się to wydawało. Chyba, że to słowo zmienia to, co się stanie w zakończeniu(czasem jedno słowo może sporo zmienić) to może mi napisz tylko, że mi nie powiesz, ok? Sorry, wiem, że głupio piszę, ale na mnie takie temp. jak dziś źle działają.
[Zamknij]

cukier


Patryk02099x

Zakładam, że jeszcze będzie ukryta, pewnie za jakiś czas stanie się dostępna dla wszystkich, choć nie wiem na 100%.

rocklee

Patryk02099x

Spoiler
Właśnie także nie mogę tego zrozumieć, dlaczego catwoman zabija batmana i potem tak jakby staje po stronie dobra z jgl który jest nowym batmanem, trudno to zrozumieć, czy baness oznacza że stała się zgubą, tak jak bane, czy to jej nowy pseudonim, musiałby to przeczytać ktoś kto zna angielski, ale chyba nikt nie będzie chciał czytać zakończenia.
[Zamknij]


cukier


Mikidraw

Odpowiem za Rocklee'a.
Baness to ?e?ski odpowiednik Bane
To tak jak Vulture'a (z Marvela) zmieni? na Vultress.
Albo posta? Huntress , te? ma takie zako?czenie, po prostu to ''ss'' robie ?e?ski odpowiednik, ?e?sk? wersje

rocklee

#702
Ja odpowiedziałem, ale mam swego rodzaju nadzór i administrator decyduje czy opublikuje mój post.
Mikidraw, mogłeś dać w spoiler te informacje, bo nie wszyscy chcą znać prawdopodobne zakończenie filmu.

W sumie to nie napisał nic co mogłoby zdradzić zakończenie, które uważam za mocno naciągane i mało realne.

vincent

CytatPIERWSZA RECENZJA TDKR - 9/10 LUB 4 NA 4 GWIAZDKI!!!

Eee ściema, film nie jest taki dobry. Ja w swojej recenzji TDKR dałem tylko 8/10 (nie znam przelicznika na gwiazdki :()
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Patryk02099x

Skąd niby wiedziałeś, co napisać w recenzji TDKR?

Mikidraw, wielkie dzięki. ;)