Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wątpliwości

Zaczęty przez Gieferg, 05 Wrzesień 2008, 12:12:24

Mihcim

Oddajesz biednym xD...Albo braianowi zeby juz nie nosil Hockey Pads

Leon Kennedy

CytatKompletną durnotą było gadanie w taki sposób do Foxa

Wręcz przeciwnie. Gdy Wayne zakładał kostium to stawał się Batmanem, Wayne'a już nie było. A tak na marginesie to głupotą by było zmienianie głosu raz na ten, a drugi raz na tamten tylko z jednego powodu... On wie, a tamten nie.

Huntersky

No cóż, ja bym zmieniał głos tylko po to, żeby mnie nie rozpoznali, a z Foxem obok ramienia nie ma takiej możliwości. :P Kiedy Wayne mówił takim głosem do skrępowanego policjanta, raczej nie był Batmanem :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Leon Kennedy

Czepiasz się małego szczególiku...

Funky

W TDK po scenie przesłuchania Batman mówi Gordonowi że jedzie po Rachel. A okazuje się że Jimbo pojechał po laskę Harvey`a a Bats po Denta. O co tutaj chodzi? czy jest to błąd?

Juby

Funky, chyba sobie jaja robisz? ???
Nie mów mi, że na poważnie nie zajarzyłeś o co w tym chodzi, jak te wszystkie pojeby z filmweba, bo się w moich oczach ostro ośmieszysz. I nie tylko w moich :P

Funky

Aż takim fanem TDK nie jestem żeby zastanwiać się nad każdym słowem które wypowiedzieli w tym filmie. No chyba że chodziło im o jakąś przeciwnosć jadąc po Rachel na myśli miał Denta (Batman). Jadąc po Denta miał na mysli Rachel (Gordon)

Crane

Joker zwyczajnie skłamał. To wszystko ::)


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mihcim


vincent

omg Funky. wtf?! przecież o to chodziło w tragiźmie tej sceny. Batman był przekonany, że jedzie po Rachel.
rofl
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Każdemu zdarza się czegoś nie zrozumieć.....

vincent

No ale daj spokój Bruce, przecież to było oczywiste i perfidne do granic możliwości. I o to w tym chodziło. Joker pokazał, jakim jest podłym skurwysynem :]
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Gieferg

OMFG :)   


Mam podobne pytanie: kto był w końcu Batmanem? Dent czy Wayne? Bo Dent powiedział że jest Batmanem, o co tutaj chodzi? Czy jest to błąd?

;D
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Leon Kennedy

Daj spokój człowieku... :P

Altair

Gieferg z tego co sie zorientowalem to Batmanem byl Alfred, ale moge sie mylic. ::)