Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wątpliwości

Zaczęty przez Gieferg, 05 Wrzesień 2008, 12:12:24

Mihcim

Postawie ci Pepsi bo lepsze xD

Juby

Cytat: Crane w 07 Październik  2008, 22:18:50
Do przewrotki użyto wyrzutni sprężonego powietrza.
Sama przewrotka jest efektowna w filmie, ale kompletnie niemożliwa.
1) Ciężarówka jedzie za wolno.
2) Linki nie były w ogóle zamocowane - slalom pomiędzy kilkoma latarniami? Jaaaaasne.

Znacznie lepiej i bardziej prawdopodobnie wyszło to w Terminatorze 3, w podobny sposób "zatrzymał się" dźwig który prowadziła TX.

Muszę przyznać, że masz rację, ale tam też to nie było bez wad. Bo powiedz mi jak hak od dźwigu, którym jedzie TX, spuszczony w dół miał siłę wbić studzienkę pod asfalt? :P To ile ten hak ważył i z ilu metrów spadał? Tam też dali gafę i ich przewrót dźwigu był cały w CGI.

vincent

wracając do tego sprzętu, który Batek trzymał w łapce. Jeżeli działał on z taką siłą, że aż wygiął lufę, to osoba trzymająca guna powinna zostac uniesiona w powietrze (siła rozłożyłaby się na całą broń i na osobę trzymającą, nie tylko na lufę), lub najprawdopodobniej powinna puścic broń.
Chyba, że źle rozumiem mechanizm tej 'łapki'.
Ale nvm :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Crane

Cytat: BAT MAN w 08 Październik  2008, 06:48:24Bo powiedz mi jak hak od dźwigu, którym jedzie TX, spuszczony w dół miał siłę wbić studzienkę pod asfalt? :P
Widocznie mają liche studzienki w LA :D Ale ta gafa to i tak pikuś w porównaniu z tym co jest w TDK. Można by powiedzieć że cała ta scena to jedna wielka wpadka.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Leon Kennedy

Wpadka sradka... Scena była rewelacyjna, a to że nierelana to mam gdzieś.

Funky

Jak myślicie czy głos jak i sam Batman lepiej prezentowałby się bez tej chrypy?. Czasami ona mi nie przeszkadzała a czasami denerowowała. Denerwowała szczególnie kiedy Bats mowi do fake Batmana że on nie nosi ochraniaczy hokejowych ::) Uważam że chrypaka jakoś lepiej prezentowała się w "Batman Begins".

vincent

moim zdaniem jest to realne (drażniące, ale realne). gdyby Bats używał tego samego głosu jako Bruce i jako Nietoperz to ktoś mógłby się domyślic.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Crane

Nikt nie poddaje w wątpliwość czy mówienie zachrypniętym głosem jest realne ;)

Chrypka brzmi moim zdaniem perfekcyjnie w scenie z Dentem i Schiffem. Poza tym średnio, a już fatalnie właśnie we wspomnianym tekście o ochraniaczach hokejowych i zdecydowanie najgorzej gdy Batek rozmawia z Jokerem wiszącym do góry nogami.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mihcim

Bo moze byl zmeczony dlatego tak mowil smiesznie.

Huntersky

Kompletną durnotą było gadanie w taki sposób do Foxa. Może to jednak jakiś modulator głosu? ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

mozliwe.
Moim zdaniem durnota filmy jest Strasznie zjaranie sie two face. Czlowiek z takim opazeniem nie moglby przezyc. Strasznie mi sie podoba Two Face w TDK ale troche to nierealne, czlowiek z takim opazeniem raczej nie nalezalby to zywych.

Maxie Zeus

Nic bardziej mylnego.. Owszem, osoba z takim oparzeniem miałaby nikłe szanse na przeżycie, ale jednak... Oto definicja pojęcia ''Oparzenie IV stopnia'':
Martwica sięga tkanek głębiej położonych. Obejmuje mięśnie, ścięgna, kości. W najcięższych przypadkach tego typu oparzeń cechą charakterystyczną jest zwęglenie oparzonej części ciała.

I co - dostrzegasz jakieś podobieństwo z TF ?

Huntersky

Co jak co, ale oko takich oparzeń by nie przetrwało. :P
Inną rzeczą jest to, że Two-Face wygląda zajebiście. :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Ja mam tylko jedne pytanie:
Co sie stalo ze starym kostiumem Batmana?Nie wierze ze poprostu wywalil go do kosza?

Hydro

Najwidoczniej... :P Jak jakiś produkt się "zużyje" to co z nim robisz?
It's a funny world we live in.