Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

Altair

Przesadzasz Vinc... Weźmy od uwagę, że tutaj pozmieniano bardzo mocno podejście pewnych jednostek co do siebie (w porównaniu do komiksowego oryginału) i orgin Spidera, więc to co po zwiastunach wydaje się nam oczywiste z punktu widzenia gościa, który ma jakieś pojęcia o Pająku, w tym filmie takie być nie musi. Widzę, ze znowu zawitałeś na Forum, no w końcu. ;)
bruce95 ;)

vincent

Nie wiem, do kina na pewno na to nie pojde. Czekam na Prometheusa, Batmana, nowego Bonda i Gangster Squad.

Wiem, że to dziwnie brzmi, ale bruce95 ma dziś.. 17 lat! Alez te dzieci szybko rosna :D

Też milo Cie widziec ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Cytat: vincent w 08 Czerwiec  2012, 02:18:12
Nie wiem, do kina na pewno na to nie pojde. Czekam na Prometheusa, Batmana, nowego Bonda i Gangster Squad.
Spoko, tak jak się umawialiśmy nagram Ci na komórkę. :P
Cytat: vincent w 08 Czerwiec  2012, 02:18:12
Wiem, że to dziwnie brzmi, ale bruce95 ma dziś.. 17 lat! Alez te dzieci szybko rosna :D

Też milo Cie widziec ;)
A żebyś wiedział, że ten czas zleciał.. To już 4 rok jak siedzę na Forum, a pamiętam jak jeszcze niedawno szukałem pomysłu na "fajny" nick i sławetny awatar :D
Jednak czasami człowieka ściska na samą myśl ilu tu poznał ciekawych ludzi, którzy jakiś czas temu przestali pisać i prawdopodobnie nigdy się ich nawet nie pozna na ulicy. :) Ale to chyba nieodpowiedni na takie zwierzenia temat...

Kujaw

Ani temat, ani miejsce, ani stan upojenia alkoholowego... :D


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

vincent

Ok czekam z niecierpliwoscia na Twoje nagranie :P

Ja na batcave bylem krotko, teraz wpadlem popisac z okazji TDKR i po premierze pewnie znowu mi się znudzi ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

rocklee


Mr.G

Rywal może i godny, ale w żaden sposób nie zagrażający.
Choć fakt, faktem - nowy Spidey zapowiada się bardzo dobrze. Widowiskowo, dowcipnie, ze względem w jakieś problemy wewnętrzne i nie głupkowato... więcej chyba nie trzeba.

franek

Tego lata to do kina będe ganiał.


Show Must Go On!!!

Juby

Z tych wszystkich spotów i trailerów wynika, że gadanie o dużej ilości tradycyjnych efektów to była bujda (CGI wylewa się z ekranu, ale na szczęście jest to bardzo dobre CGI).

Na forum boxoffice.com jeden z użytkowników umieścił takie coś na sygnaturce:
Cytat"Spidey Is the King of Box Office Summer 2012"
THE AMAZING SPIDER-MAN WAS ON THE SAME LEVEL AT THE AVENGERS
Just saw a press screening and it was the most emotionally impacting super hero movie of all time. The narrative goes above and beyond anything the previous trilogy gave us. It is not what you expect and everything you never knew you needed from a spider-man film. Andrew Garfield IS Spider-Man." (Daily Blam)

To reakcja na pierwszy pokaz filmu, który się odbył w NY w zeszłym tygodniu. Podobno reakcje na twitterze były orgazmoptymistyczne. ;D

rocklee

Film jest długi, oczywiście że są cgi, ale używano klatek w których kaskader się huśtał, oraz akrobacji, skoków, salt, wszystkie loty na względnych wysokościach były robione tradycyjnie, co innego że w filmie jest dużo scen z wieżowcami, wtedy nie możliwym jest użycie kaskadera.

vincent

CytatCó?, mog? tylko powiedzie? i? tdkr ma bardzo godnego rywala

Tak? Gdzie? W nastolatku w kolorowych rajtuzach, który lata na paj?czynie sypi?c sucharami?

I niech kto? mi te '?wietne' CGI poka?e. Gdyby by?o ?wietne, to by nie by?o wida?, ?e to CGI (jak u Nolana w TDK, bo efekty w BB si? ju? postarza?y). Proste.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

rocklee

Wybacz, nie musisz się tak rzucać, to tylko moje zdanie. Uważam że sama postać ma w komiksach mrczone historie, zabawne, albo smutne. W filmie będzie humor spider-mana bądź sytuacyjny jak w avengers, będzie intryga oscorpu i osborna, ze zniknięciem rodziców petera, pochodzenia jego mocy, powstania lizarda, będzie wątek nagonki z ojcem gwen który zginie i wina spadnie na petera z którym gwen zerwie. Uważam po prostu że to dość materiału aby zrobić dobry film rozrywkowy, który będzie ambitny.
Moim zdaniem cgi jest bardzo dobre, widać szczegóły najdrobniejsze kostiumu, a ma on o wiele więcej elementów, małych szczegółów, a mimo to są dobrze widoczne. Świetne ewolucje w powietrzu, u lizarda widać każdą nierówność skóry, pory, chropowatość, ale lepiej będzie można to ocenić dopiero w większej rozdzielczości.
Moim zdaniem zapowiada się bardzo dobry film, rozumiem to iż lubisz tdk, ale także tdk ma wady, bądź ubytki w cgi.

vincent

No tak rocklee, wszystko ok. Mówię tylko, że patrząc na to OD RAZU wiesz, że to jest dziobane w CGI ;) Ja się zorientowałem, że helikopter w TDK w jednym momencie jest w CGI dopiero przy 3 obejrzeniu.

Spoko, możesz lubić Spidermana, ale nie wiem jak to w ogóle porównywać do TDK. Wg mnie w ogóle inna liga filmów, tasiemce Marvela, a dorobek Nolana. Reżyser pająka zatańczy tak, jak mu zagrają (ma na koncie tylko jeden film, co prawda świetny, ale TAS to jego pierwszy film akcji), po trailerze już widać, że będzie to kolejna produkcja Marvela, zawierająca identyczne cechy, co poprzednie.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Juby

Cytat: vincent w 11 Czerwiec  2012, 21:15:20
I niech kto? mi te '?wietne' CGI poka?e. Gdyby by?o ?wietne, to by nie by?o wida?, ?e to CGI (jak u Nolana w TDK, bo efekty w BB si? ju? postarza?y). Proste.

Wida?, ?e to CGI bo to zawsze b?dzie wida? (poza t?ami). Efekty na trailerach s? bardzo dobre (?wietne tekstury, ilo?? detali), mo?na si? przyczepi? tylko do nienaturalno?ci w ruchu.

A o CGI w Batmanach Nolana chyba sam nie wiesz co piszesz. Efekty w obu filmach tworzone by?y w bardzo ma?ej ilo?ci i z podobnym skutkiem. Nie widz? nawet jednego uj?cia z BB, które by si? pod tym wzgl?dem postarza?o na tle "Mrocznego rycerza".

vincent

To obejrzyj sobie ujęcia Narrows z BB ;) Wg mnie strasznie się postarzały.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA