Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

isild87

Vincent,a masz jeszcze taki sam fioletowy płaszcz i zieloną marynarkę,oraz komplet noży??
Jeśli tak,to wpadaj  ;D

vincent

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

isild87


(A)nonim

CytatJoker się chyba śmierci nie bał. bo zobaczcie na niego jak Batman mial go rozjechac...
Amerykę odkryłeś. ;)
Joker w tym filmie mógł zginąć przy paru okazjach i zawsze był na to przygotowany. Najmocniejsza była scena z Dwiema Twarzami bo miał szansę pół na pół.
A swoją drogą jeżeli o zmianę aktora chodzi to widać że wygląd zbyt dużym problemem nie jest.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Maxie Zeus

Cytat: (A)nonim w 25 Styczeń  2009, 14:54:41
Najmocniejsza była scena z Dwiema Twarzami bo miał szansę pół na pół.

Nie ma pewności, czy Joker wogóle nabił wcześniej pistolet. Może chciał po prostu sprawdzić, czy Harvey nie zawaha się pociągnąć za spust. 

(A)nonim

Joker działał wtedy na tej samej zasadzie co z "Hit me!" z Batmanem. Gdyby Harvey go zabił to on i tak by triumfował. Więc sądzę że jednak był nabity.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby





Posted on: 25 Styczeń  2009, 21:59:29

 








Posted on: 25 Styczeń  2009, 22:01:39

 




Trochę nowych fotek z Jokerem.

Mihcim

Troche?
Masa fotek dzieki BAT

Juby







Posted on: 05 Luty  2009, 07:58:25

 




Mihcim

Hahaha Jakie minki Jokera na przesluchaniu
szczegolnie ta pierwsza taka smutna ;d

(A)nonim

Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Juby


Mihcim

Na 2 fotce niezle wyglada :)
mrrr Natasha xD

Mel

Natasha- sratasha...Ty sobie lepiej zobacz jaki na tym zdjęciu http://i27.photobucket.com/albums/c183/ferdalump/Daily%20Brois/tdkscreengrabs/DK-0116.jpg batman ma cudowne bat-bulb poniżej pasa!

Maxie Zeus

Bat bulb... tym to mnie rozbroiłaś, dziewczyno ;D