Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Swiat DC universum w nowym Batmanie?

Zaczęty przez Adolf, 28 Sierpień 2008, 19:46:45

Filer

Cytat: Leon Kennedy w 05 Styczeń  2009, 16:13:14
Fakt, ale robienie z Gacka jedynego superbohatera na Ziemi to głupota sama w sobie.
A to niby czemu? No tak skoro istnieje facet przebrany za nietoperza, to powinni tez istniec kosmici, amazonki itp.

Mihcim

Raczej nie bedzie calego swiatu DC w nowym Batmanie
ale fajnie by bylo gdyby powstal jakis spoko Justic League Movie

Huntersky

Uniwersum nolanowego Batmana, to uniwersum, w którym istnieje tylko jeden superbohater i lepiej, żeby tak zostało. Żadnych nawiązać do kolorowych harcerzyków.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Maxie Zeus

Z tej całej plejady Supermanów, Latarni itd. przełknął bym ewentualnie cameo Olivera Queena. W gruncie rzeczy jest on tak samo (a może nawet bardziej) realistyczny niż Bats.

Mihcim

nie lubie arrowa jakos nie przechodzi mi przez gardlo
Mzoe Zatanne by wprowadzili do Batmana jest ciekawa postacia ;D

(A)nonim

#50
Zatanna? I co to ma być film o potężnych czarodziejach, czy o iluzjonistach?
A u Nolana ci inni "superbohaterowie" to mniej, lub bardziej udani jego naśladowcy, typu Brian. Świetne rozwiązanie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mihcim

Poprostu moze byc jakas wzmianka z Zatanna nie mowie ze ma byc w calym filmie cos takiego jak bylo z Zsaszem w Begins tylko zeby miala wiecej czasu ekranowego

Huntersky

Dżizas, ludzie, to nawet już śmieszne nie jest.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Filer

Kurcze, wielcy fani Nolana, a zadowoleni byliby widząc bzdury zupełnie nie pasujące do jego filmów.

O ile po BB można jeszcze było rozmyślać o crossoverze z Supermanem, to chyba TDK pokazał, że to świat bez innych heroesów.

vincent

Nie wiem po co chrzanić w koło to samo, tutaj jak widać do niektórych argumenty sensowne nie docierają w ogóle. Ten temat jest już na tyle żałosny, że powinien zostać zamknięty.

PS. Wolf n1 :P
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

ja tutaj napisalem tylko 2 posty no moze 3 a nie chce mi sie liczyc...

Huntersky

<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

(A)nonim

CytatKurcze, wielcy fani Nolana, a zadowoleni byliby widząc bzdury zupełnie nie pasujące do jego filmów.
Też nie rozumiem jak można tego nie zauważać.

W ogóle może by już zamknąć ten temat?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Cytat: bad_wolf w 05 Styczeń  2009, 18:01:11
Kręcąc takiego "Batmana", trzeba zadowolić i fanów komiksu, jak i takich co o komiksach w życiu nie słyszeli (lub ich nie czytali). Nie ma się więc dziwić, że ci drudzy traktują taki film, jak film akcji. :P
Ciekawe o kim ten gość mówi?
Niektórzy nie wiedzą kiedy potraktować poważnie jakąś głupotę.Odpisałem Vincentowi,że TDK jest filmem akcji lekko nawiązującym do świata Batmana (wiedząc,że oczywiście nim nie jest),potem nie mając ochoty się sprzeczać o głupoty po prostu wszystkich w moim mylnym  zdaniu utwierdziłem, a na koniec bad wolf próbował mi powiedzieć,że nigdy nie czytałem(,lub słyszałem o nich) komiksów Batmana.Żal....Czy po każdym głupim tekście trzeba będzie pisać ,,żart" albo ,,w tym poście próbowałem zażartować"? Szkoda mi ludzi prostolinijnych,oj szkoda....

PS.Może czytałem mniej komiksów o Batmanie, niż ty ale z pewnością znam się lepiej na żartach.
PPS.A pisząc,że TDk jest bardziej filmem akcji,miałem również na myśli sposób urealniania
przeciwników,miasta itd.Nie zapominajmy,że to również jest film o BATMANIE i jego świecie w którym inni bohaterzy walczyli,żyli,pomagali sobie.nie chciałbym zobaczyć supermana przelatującego nad Gotham,bo po co?Chciałbym zobaczyć to,że Batman nie jest pępkiem świata,ale widocznie u Nolana tak jest.Pozbywając się tych elementów można dojść do wniosku,że BB i TDK to tylko filmy akcji nawiązujące do Batmana...

bad_wolf

#59
A mi jest żal, gdy ktoś bierze coś do siebie, gdy nie powinien.
Czy gdzieś napisałem, że nigdy nie czytałeś (lub nie słyszałeś o nich) komiksów Batmana? Czy gdzieś napisałem, że zwracam się do właśnie do ciebie? Czy w życiu też tak masz, że jak ktoś na ciebie patrzy, to zaraz myślisz, że ma do ciebie problem? Też żal.
Po prostu wtrąciłem, że to żaden żart, że ludzie jednak traktują "The Dark Knight" jako film akcji, ... który dzieje się w świecie jednego bohatera, który mieszka w Gotham.
Cytat: bruce95 w 06 Styczeń  2009, 08:42:23
...Nie zapominajmy,że to również jest film o BATMANIE i jego świecie w którym inni bohaterzy walczyli,żyli,pomagali sobie.nie chciałbym zobaczyć supermana przelatującego nad Gotham,bo po co?Chciałbym zobaczyć to,że Batman nie jest pępkiem świata,ale widocznie u Nolana tak jest.Pozbywając się tych elementów można dojść do wniosku,że BB i TDK to tylko filmy akcji nawiązujące do Batmana...
Jestem prostolinijny, I tę twoją wizję widzę tak. Świat DC w filmach z Batem byłby OK, ale najlepiej z wybranym kolorytem... ;) A więc byłby to guzik, a nie świat DC.

Cytat: Filer w 05 Styczeń  2009, 21:15:10
Kurcze, wielcy fani Nolana, a zadowoleni byliby widząc bzdury zupełnie nie pasujące do jego filmów.
To w końcu Batman to bohater DC, czy może jakiegoś Nolan Universum?
Może faktycznie trzeba zamknąć ten temat i otworzyć adekwatny, proponuję "Świat Nolan Universum w nowym Batmanie?"

EDIT: Nolan Universum