Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

mertruve

Ja tam jestem pod wrażeniem, że cokolwiek na tym CAMie zobaczył ;) Jak tutaj oceniać jakikolwiek aspekt techniczny filmu i całość (oprócz fabuły), kiedy widzi się... trzęsącą rękę?

rocklee

Nie wiem jakie wy cam'y ogl?dali?cie, ale uwierzcie b?d? nie, ale ka?dy film po premierze ma dobry, cam, nie trz?s?cy si?, obejmuj?cy ca?y ekran i dobr? obróbk? d?wi?ku, wi?c mo?na by?o wszystko zobaczy? i zrozumie?, wi?c je?li ja przesadzam, ?e taka dobra jako??, to wy ju? przesadzacie ?e taka z?a, przecie? nie nagrywaj? tam telefonami i nie trz?s? r?koma.

Leon Kennedy

Z reguły jakość jest słaba. U mnie w kinie również film nie jest teraz grany, tylko za jakieś 2-3 tygodnie i to jeden lub dwa pokazy :-[ Dla tego jadę trochę dalej i w sobotę jestem już po seansie. Wtedy pogadamy rocklee.

PS: Tak czy siak nie psułbym sobie takowego filmu jakimś tam cam...

Juby

Cytat: rocklee w 26 Lipiec  2012, 15:55:20
Nie wiem jakie wy cam'y ogl?dali?cie, ale uwierzcie b?d? nie, ale ka?dy film po premierze ma dobry, cam, nie trz?s?cy si?, obejmuj?cy ca?y ekran i dobr? obróbk? d?wi?ku, wi?c mo?na by?o wszystko zobaczy? i zrozumie?, wi?c je?li ja przesadzam, ?e taka dobra jako??, to wy ju? przesadzacie ?e taka z?a, przecie? nie nagrywaj? tam telefonami i nie trz?s? r?koma.

cam =/= dobra jako??

Nigdy. :P

Johnny Napalm

Coś na rozluźnienie atmosfery i dodatkowo przestroga dla chętnych w przyszłości na spojlerowanie bez ostrzeżenia:
CytatCzłowieku film dopiero 27 wchodzi do nas do kin co sobie myślisz że wszyscy walą na zmywakach w Anglii ?
Ten cytat z fw mnie rozwalił po prostu.

Cytatcam =/= dobra jakość
Dobra nie, ale ujdzie w tłoku. Kilka przyzwoitych camów w życiu obejrzałem i gdyby dwa razy ktoś nie wychylił łba -przez może w sumie 8 s. trwania filmu- to bym powiedział, że to nie było gorszej jakości jak film w tv.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

vincent

No to wychodzę właśnie z domu. Przejdę się po mieście i na seans.
Łączę się w mentalnym orgazmie ze wszystkimi fanami Batmana w Polsce, którzy dziś po północy zobaczą zwieńczenie trylogii Nolana ;)

Moc jest z nami!

Wspaniałej nocy wszystkim.

Pozdro!
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Konrad

#861
Moj ostatni post zwiazany z "The Dark Knight Rises" w rankingu Top 250 na www.imdb.com :

21 lipca - 18 miejsce, ocena 8.7, ponad 50 tysiecy glosow
22 lipca - 12 miejsce, ocena 8.8
23 lipca - 10 miejsce, ocena 8.8, ponad 100 tysiecy glosow
24 lipca - 9 miejsce, ocena 8.8
25 lipca - 9 miejsce, ocena 8.8
26 lipca - 10 miejsce, ocena 8.8, ponad 143 tysiace glosow

Do tej pory "The Avengers" maja ponad 279 tysiecy glosow.

Dzieki Juby za link do strony www.top250.info .

JaRo II

 Ja mam tego pecha, ?e zawsze, gdy jest premiera Batmana w kinach, to ja jestem niedost?pny dla ?wiata - w 2008 roku, gdy "Mroczny Rycerz" by? w kinie ja by?em w wojsku i nie mog?em prze?ywa? emocji zwi?zanych z filmem tu na forum, aczkolwiek na sam film uda?o mi si? pój?? do kina, korzystaj?c z pierwszej przepustki. Teraz sytuacja wygl?da nieco podobnie- pracuj? w totalnym niewolnictwie od rana do pó?nego wieczora, ca?kowicie po?wi?caj?c swoje ?ycie prywatne i swoje sprawy/ hobby. Na nic nie mam czasu, aktualnie ?yj? jak to si? mówi- "w biegu". Bardzo chcia?em prze?ywa? emocje zwi?zane z Batmanem 3 tu na forum, ale niestety czas mnie ograniczy? masakrycznie. No, ale mo?e nied?ugo wyjd? na prost?. W ka?dym b?d? razie dzi? korzystam z okazji chwili spokoju, aby tu zagl?dn??.
Na film planuj? si? wybra? dzi?- seans 20: 30, a jak nie dam rady, to pozostaje dzie? jutrzejszy. Od czasów "Mrocznego Rycerza" jest to mój najbardziej oczekiwany film. Mam wielkie nadzieje co do niego. Uwa?am, ?e Bane to bardzo godny przeciwnik na ostatni- fina?owy film cyklu. Ta posta? daje potencja? na i?cie epickie zwie?czenie cyklu.
Na temat filmu wiem niewiele- naprawd? same ogó?y. Nie czyta?em ?adnych spoilerów, poza trailerami nie ogl?da?em ?adnych innych fragmentów filmu, poniewa? do czasu odwiedzenia kina chc? wiedzie? jak najmniej. W czasie premiery "Mrocznego Rycerza" troch? wiedzia?em o fabule  filmu (mi?dzy innymi zna?em prolog w banku, wiedzia?em, ?e Dwie Twarze ma spa?? z budynku). Wtedy nie mog?em si? powstrzyma?, ale jednak takie informacje psuj? troch? seans. Tym razem si? powstrzymuj? od wszelakich spoilerów.
Co do zako?czenia- mo?e w s?owach fana Batmana zabrzmi to chamsko, ale chcia?bym, aby w epickim finale Batman poniós? ?mier? z r?ki Bane'a. Oczywi?cie w starciu tym Bane tak?e by zgin??, jednak?e chcia?bym zobaczy? ?mier? Batmana na ekranie. W sumie co Nolanowi zale?y. I tak seria zostaje zamkni?ta, wi?c u?miercenie Batmana moim zdaniem nie by?oby niczym niestosownym, a wr?cz przeciwnie. By?by to pierwszy heros, który na ekranie ponosi ?mier?. Ale to s? tylko takie moje marzenia, podejrzewam, ?e jednak Batman wyjdzie ca?o ze starcia. W ka?dym razie jestem bardzo ciekaw tego filmu i mocno prze?ywam t? premier?.
Do kina wybieram si? obowi?zkowo w koszulce z logo Batmana (na dwóch poprzednich filmach mia?em na sobie t? z logo z filmów Burtona).
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Rafalinda

JaRo II jeśli oczekujesz śmierci BATMANA, to w takim razie
Spoiler
jesteś potencjalnym kandydatem, któy wystawi temu filmowi najwyższą notę ;)
[Zamknij]

JaRo II

 By?em wczoraj w kinie. Z oficjaln? recenzj? jeszcze si? wstrzymam. W skrócie- film dostarczy? mi wiele emocji. Jestem bardzo zadowolony, ale mam te? swoje ma?e zastrze?enia. Wypowiem si? dog??bniej, ale jeszcze nie dzi?. Powiem tylko, ?e bardzo dobrze, ?e si? wstrzyma?em z korzystania ze spoilerów, dzi?ki temu bardzo zaskoczy?a mnie posta? Johna Blake'a. Film polecam wszystkim fanom Batmana. Moja recenzja i ocena w nied?ugim czasie, jak czas pozwoli.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo


Juby

Świetne 157 010 widzów w polskich kinach w trakcie premierowego weekendu TDKR!!! Jest to najlepsze otwarcie ze wszystkich komiksowych adaptacji w Polsce. Jednak nie ma jeszcze informacji w ilu kopiach w naszym kraju wyświetlany był film.

Post Merge: 31 Lipiec  2012, 09:47:40

TDKR na DVD i Blu-ray od 7 grudnia!
http://www.blu-ray.com/movies/The-Dark-Knight-Rises-Blu-ray/21212/

JaRo II

 W zwi?zku z premier? "Mroczny Rycerz powstaje" na polskim rynku pojawi?o si? troch? materia?ów zwi?zanych z Batmanem. Oto te, na które natrafi?em:

- "Filmowy Magazyn do czytania" nr 2 / 2012 - artyku? na temat postaci Batmana,

- "Film" nr 7 / 2012 - tak?e artyku?,

- "Nowa Fantastyka" nr 7 / 2012 - artyku?,

- ksi??ka "Wayne: M?ciciel z Gotham",

- komiks "Powrót Mrocznego Rycerza" (ukaza? si? on ju? u nas w 2001 roku),

- komiks "Nawiedzony Rycerz" (komiks ten ukaza? si? u nas w 1999 roku pod tytu?em "Halloween", jednak?e bie??ce wydanie jest d?u?sze- wzbogacone o opowie?? ze Strachem na Wróble),

- komiks "Najlepsze opowie?ci" (osobi?cie polecam, uwzgl?dniono tam tak?e opowie?ci z lat '50-tych! ),

- "Tele Tydzie?" nr 30- krótki opis fabu?y nowego filmu,

- "To i owo" nr 29- opis fabu?y,

- "Show" nr 15- bardzo króciutki opis fabu?y,

- "Temi" - gazeta tarnowska, zawiera równie? króciutki opis fabu?y i podane godziny seansów kinowych na terenie miasta Tarnów.

Je?li jeszcze co? zaobserwujecie, to piszcie o tym.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

kelen

Zapomniałeś wspomnieć o nowych wydaniach na DVD i BR poprzednich filmów Nolana.

Juby

HISHE (How It Should Have Ended), czyli jedna z najpopularniejszych stron, na których mo?emy ogl?da? parodie filmowe (w tym parodi? TDK opublikowan? na pocz?tku 2011 roku) zabierze g?os tak?e w sprawie absurdów ostatniego kinowego Batmana. Na ich stronie pojawi?a si? w?a?nie zapowied? przedstawiaj?ca proces tworzenia animowanego Bane'a i Seliny, oraz data premiery ich nadchodz?cego filmu - 23 sierpnia.

http://www.howitshouldhaveended.com/videos