Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Funky

Na sali jest ciemno ale później wychodzisz na dwór (który pewnie będzie topnieć od słońca) i czar pryska. Ja tak przynajmniej mam, dlatego na tak ważny film po prostu muszę iść koło 22 i sam. Żeby była odpowiednia atmosfera 8) I jak "TDKR" będzie mieć więcej scen w nocy i tajemniczości to myślę że może nawet pobić "Batman Begins" (oby! :P)

LelekPL

Skoro nie ma embargo (co mnie nie zaskakuje jeśli film jest rzeczywiście tak dobry) chyba będę musiał zrezygnować z internetu do 27 lipca i z rozmawiania ze znajomymi interesującymi się tym filmem.

Ja idę na 19 z podobnych przyczyn co Funky. Na film rano nie potrafię chodzić. Ale i tak nie przeczytam żadnej z waszych recenzji wcześniej bo będę w drodze te 200 kilosów do Warszawy.

Patryk02099x

Juby, zawsze doceniam fanów(takich prawdziwych) Batmana, którzy wolą BB, bo ja należę do tych raczej fanów Batmana Nolana niż samego Batmana i wolę TDK, a właściwie to mój ulubiony film... i tak... widziałem sporo klasyki.  ;) Choć nie powiem, bo moje ulubione gry to w sumie też ostatnie Batmany i Arkham City był pierwszą grą od premiery Arkham Asylum, którą kupiłem w dniu premiery.

A co do obrazków to... nic dodać nic ująć.  ::)

Jutro w końcu zamawiam koszulkę z posterem TDKR , bo muszę ją mieć do 27ego...

Air Jordan, ale jak mówiłem- w większości byli tam fachowi krytycy, a oni nie spoilerują za bardzo...

Dobra, idę z kompa, bo "burza nadciąga"... :D Ale na serio... mam w sobie tyle radości po tych recenzjach, że chyba muszę walnąć głową w ścianę, żeby mi przeszło...

jakura

Na BB specjalnie wracałem z wakacji (nie na premierę) i z bratem i kuzynem lecielismy do Kinepolis na bodaj 9 rano... TDK widziałem raz jakoś ok 16, a drugi później, bo po wyjściu było juz ciemno. Ale godzina na którą pójde to mi zwisa i powiewa;)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby

Cytat: Air Jordan w 06 Lipiec  2012, 23:23:38
[...] chyba b?d? musia? zrezygnowa? z internetu do 27 lipca i z rozmawiania ze znajomymi interesuj?cymi si? tym filmem.[...]

Nic nie czytam, ale tak?e wkrótce odpuszczam b?d? mocno ograniczam swój internetowy boom na TDKR (poza info ze ?wiata box office'u). O Rises nie wiem pewnie nawet 1/3 tego co wiedzia?em o TDK przed seansem (nie widzia?em prologu, ?adnych klipów, nie czyta?em ?adnych spoilerów), ale nie chc? aby do mojej ?wiadomo?ci dosta?o si? cokolwiek nowego (nawet nie znacz?cego dla fabu?y).

Swoj? recenzj? filmu albo umieszcz? prosto po powrocie do domu, albo po drugim seansie (który szykuje w czwartek 2 sierpnia).

camel

Hm, ja podobnie liczne na powtórkę z BB jeśli chodzi o jakość filmu niż TDK. Nie mówie że drugi jest zły bo ustępuje tylko BB i B89 ale ten pierwszy miał klimat który TDK zgubiło. Może to kwestia Jokera który ukradł show, ale scena przelotu gacka nad Narrows, pierwszego spotkania z Cranem, drugiego w Arkham, walka z Ducardem na lodzie czy pościg wywołuje u mnie takie ciary których zabrakło w świetnym TDK.

Co do IMAX-u to nie wiem  bo próbuje zarezerwować na 20 a wyskakuje mi tylko Prometeusz, najbliżej wyskoczył mi 27. Czyżby do 27 wszystko zarezerwowane? A o filmie i tak troche wiem (ogólny zarys fabuły bez szczegółów i trailery) i więcej wiedzieć nie chce :P Już nie całe 2 tyg
edit:A jeśli TDKR faktycznie okaże się takim sukcesem o jakim mówi się po pierwszych pokazach prasowych to w chwili gdy na półce zobacze genialną trylogie obok filmów Burtona i BF to stwierdzę że opłacało sie przejść przez upokorzenie jakim było BiR i po części BF by doczekać takich filmów ;)

Patryk02099x

camel, polska premiera jest przecież 27 lipca, więc nic dziwnego, że na 20 nie ma seansów. ::)

Swoją drogą są państwa, w których TDKR ma premierę nawet w sierpniu, ale to chyba i tak film, u którego "rozpiętość" premier w poszczególnych państwach jest najmniejsza.

vincent

Fuck, jak im dobrze ?e ju? widzieli. Te? si? mocno podjara?em tymi opiniami ;) CAN'T WAIT!!!
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

jakura

Czy jestem jedynym, u którego opinie speców po seansie nic nie  zmieniły? :P
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

LelekPL

Cytat: jakura w 07 Lipiec  2012, 12:43:02
Czy jestem jedynym, u którego opinie speców po seansie nic nie  zmieniły? :P

U mnie też nic nie zmieniły, bo i tak byłem maksymalnie podekscytowany na ten film. Jedyne co te opinie zmieniły, to trochę mnie uspokoiły.

Charism

Cytat: Funky w 06 Lipiec  2012, 20:57:37
Jezu Juby ja sobie nie wyobrażam iść z całą rodzina na taki film. Ja zastanawiałem się czy pójść z siostrą ale jednak emocje związane z nowym Batmanem chce przeżywać sam. A co do Imaxa to niestety najprawdopodobniej będę musiał zadowolić się zwykłym kinem :( Po prostu nie mam jak dojechać do Poznania. Ale pójdę na ostatni seans. Yeah Batman w nocy! 8)

Tja, miła odmiana, że po wyjsćiu z kina będziesz miał noc, skoro cały film dzieje się wdzien. ;D

Co do pójścia z rodziną - nigdy, przenigdy. Na filmy, o których wiem, ze zrobią na mnie wrażenie (Black Swan!) idę najpierw sam, dopiero drugi seans z kimś, najczęsciej ze znajomymi.

Opinie - świetne. : ) Ciesza mnie abrdzo, ale nie ekscytują abrdziej niz to było do tej pory - hype maksymalny. : )

Q

http://www.batcave.com.pl/2012/07/the-dark-knight-rises-material-zza-kulis/

13 minutowy materiał na temat produkcji "The Dark Knight Rises" - oprócz wypowiedzi twórców pojawia się także kilka nowych scen.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

vincent

Wymiękłem na 3 minucie. Za dużo pokazują, obejrzę sobie po seansie dopiero.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Altair

Czy ktoś siedzący "w temacie" mógłby mi powiedzieć jakie plusy przemawiają za podróżą do Poznania w celu oglądnięcia Batmana w Imaxie? Jakie różnice będą widoczne?
Wybaczcie, ale kompletnie się na tym nie znam. Byłem w Imaxie 3D i faktycznie efekt jest o wiele bardziej widoczny niż w innych filmach, ale przecież TDKR to "zwykłe" 2D.

Funky

Heh no właśnie jest jakaś duża różnica w Imaxie? I czy trzeba wcześniej rezerwować miejsce?. Bo jeśli trzeba zapisywać się to ja dziękuje i iśc np na 10 rano (współczuje ci kelen :P) Oczywiście chciałbym obejrzeć ten film w najwyższym formacie (i tak byłoby gdyby było to możliwe w Gdańsku) ale czy naprawdę warto jechać do innego miasta? Chociaż u mnie szanse są praktycznie zerowe to gdybym miał wybierać Imax rano czy zwykłe kino późnym wieczorem wybieram to drugie 8)