Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Charism

Powiem, że (C)Hardy Tomek nie robi na mnie wrazenia, ale Anka... Anka juz tak. : P

Johnny Napalm

Fajna poza, bardzo komiksowa. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

Kilka ostatnich fotek w lepszej jakości:




What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Charism

Chyba najlepsze zdj?cie naszej 'wcaleniekociej' kotki. : ) Szkoda tylko, ?e ma z?bki jak od pi?y na obcasach. Je?li bedzie nimi pi?owa?, b?de p?aka? z beznadziejno?ci.

Patryk02099x

Cały tydzień byłem na wycieczce i tylko marzyłem, żeby zobaczyć ten fragment zaprezentowany  w MTV, bo myślałem, że będzie to jeden dłuższy moment, jak np. kawałek sceny przesłuchania, który był pokazany przed premierą TDK. Tutaj okazało się to właściwie mini-zwiastunem, ale i tak bardzo mi się spodobało i ciarki mnie przeszły oglądając. Swoją drogą byłem przekonany, że jak mnie nie będzie to pewnie opublikują pełno nowości, a tutaj tylko ten fragment, dwa spoty TV(z czego jeden jest właściwie zlepkiem pozostałych) i kilka niewyraźnych zdjęć.

vincent

Nie ma co narzekać, jakby nie patrzeć premiera za miesiąc z kawałkiem więc chyba da się wytrzymać.
Fakt, że wiemy mało to lepsze emocje w kinie ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA


Johnny Napalm

Fajny filmik lecz bez rewelacji. Spodziewałem się tumblera montowanego na szybko w powietrzu, ale chyba za dużo bym chciał.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Juby


jakura

Czy tam w tle na półce stoi figurka jakiegoś świętego? Hmm...
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby


Johnny Napalm

Reklama bardzo w klimacie filmów Nolana, brawo.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Kto to robi? Nie jest bardzo ?le, ale wprawy w PS raczej ten kto? nie posiada. Mniejsza z tym... ma?e pytanko:
Tak na 100% b?dzie wygl?da? ten batmanowy copter? U Burtona by? nieco dziecinny, ale jednak by? bardziej do mojej akceptacji ni? ten. Mia? swój styl, komiksowy urok, a przy okazji nie by? nazbyt przegi?ty w komiczn? stron?.
Niech i prywatnie Bruce u Nolana je?dzi jakim? czo?giem, a nie Bentley'em, jak mu zale?y na praktyczno?ci i bezpiecze?stwie, a nie na stylu... który nie potrzebnie zak?ada?em u g?ównego milionera Gotham City.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...