Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Mikidraw

Co do ?cie?ki dzwi?kowej mam troche mieszane uczucia. Jestem fanem muzyki Hansa Zimmera, aczkolwiek je?eli chodzi o soundtrack 'Rises' jestem troche zawiedziony. S?ycha? wiele motywów z The Dark Knight (np ze sceny w Honkongu). Spodziewa?em si? czego? bardzo oryginalnego. Ale musze powiedzie? ?e ''Gotham Reckoning'' jest moim ulubionym utworem, prawei ca?y czas siedze ze s?uchawkami w uszach i s?ucham ''Gotham Reckoning'', ''Imagine a Fire'', ''Rise'' i ''Why do We Fall''. Mo?e te bonusy jako? bardziej mnie zachywc?

Soundtrack oceniam na 8,5/10

Patryk02099x

Mikidraw, tak samo było z BB i TDK, gdzie motywy się powtarzały, np. w BB kiedy Rachel budzi się z antidotum obok siebie leci ten sam motyw, który w TDK przygrywa w momencie jej rozmowy z Dentem, gdy są przywiązani do beczek.

Konrad

Motyw z utworu "Rise" a pewna scena z filmu "Batman - Poczatek"
Spoiler
Nie chce nadinterpretowac.

http://www.empireonline.com/news/story.asp?NID=34498 - Utwor "Rise" od 1:00.

W utworze "Rise" od 1:00 mozna uslyszec kobiecy glos, ktory pojawil w "Batman - Poczatek" w scenie smierci rodzicow Bruce'a Wayne'a(po ostatnich slowach ojca skierownych do syna).

Tak jak napisalem wyzej - nie chce nadinterpretowac, ale zastanawiam sie czy to zwiastuje los jaki spotka Bruce'a Wayne'a w "The Dark Knight Rises".
[Zamknij]

Charism


Juby

A ty Charism ciągle się katujesz tymi klipami. Znowu będziesz znał cały film przed obejrzeniem. :P

Konrad


Patryk02099x

Obiecałem sobie wczoraj, że fragmentów już nie oglądam i jakoś się powstrzymałem od obejrzenia sceny z Seliną nr 2, jednak ten teaser zobaczyłem i to w sumie trailer Nokii z kilkoma ujęciami ze spotów TV. Nic nowego generalnie.

Charism

Cytat: Juby w 13 Lipiec  2012, 09:55:21
A ty Charism ciągle się katujesz tymi klipami. Znowu będziesz znał cały film przed obejrzeniem. :P

Właśnie nie! Kampania TDKR jest tak świetnie prowadzona, że naprawde nie zdradza nam wiele. : ) A takie klipy jak Selina nr 2 naprawdę wzbudzaja zachwyt, opad szczeny i powiekszaja ekscytację tym filmem. : )

Juby

Wiem, że kampania TDKR jest świetnie prowadzona, ale im mniej tym lepiej. ;)

Według boxofficemojo TDKR wyjdzie w ponad 4375 kopiach na terenie Ameryki Północnej. Do tej pory tylko dwa filmy miały premierę w większej ilości kopii:
http://boxofficemojo.com/alltime/widest.htm?page=WIDESTOPEN&p=.htm

Ale obstawiam, że skończy się na rekordzie, czyli przynajmniej 4469 kopiach (tego dowiemy się w czwartek).

Patryk02099x

A moim zdaniem w ciągu ostatnich dwóch dni Warner trochę niszczy otoczkę tajemniczości wokół TDKR. Mogli sobie darować te fragmenty na tych z balu maskowego i rozmowy Gordona z Blakiem. Ewentualnie rozmowa Luciusa z Brucem, ale tutaj już absolutnie koniec, w tym momencie mamy kolejny z Seliną i pewnie jeszcze z 2-3 fragmenty opublikują.

vincent

Ja nie wiem jak mozna sobie marnowac seans tymi klipami. Nie obejrzalem ani jednego, po trailerze nokii nie ogladalem też zadnego spota.

Katujac się klipami robisz w glowie projekcje, gdzie dana scena bedzie w filmie, jakie ma znaczenie fabularne i potem na seansie nie dosc że nie ma efektu "wow" to jeszcze wszystko jest nie w tym miejscu co myslales i czujesz zawod.

Nie lapie takiego czegos.

Pzdr
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

LelekPL

Ja i tak was przebijam, widziałem tylko teaser i pierwszy trailer. Żadnych dodatkowych trailerów, spotów, ani klipów.
I i tak uważam, że ciężko jest od tego uciec, bo w internecie pełno jest klipów w wydawać by się mogło niepowiązanych filmikach, nie można też obejrzeć wywiadu z twórcami i aktorami, żeby czegoś takiego nie zobaczyć. Zawsze wtedy szybko wyłączam filmik, albo pauzuje, ściszam i przewijam szybko.
Ale są jeszcze zdjęcia, czy dziennikarze, którzy mogą nawet potencjalnie zespoilerować film, jak np. Jimmy Kimmel, który w wywiadzie z Oldmanem przyznał, że widział już film, po czym potem pytał się czy aby na pewno nie pokuszą się o kolejną część... Co może być spoilerem odnośnie końcówki filmu.

Johnny Napalm

Ja po trailerze Nokii jestem czysty.  ;) Nic poza nią w sumie nie oglądałem, jedynie zdjęcia, jak każdy.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Na razie film ma 100% "świeżości" na Rotten Tomatoes... jednak tylko po 11 recenzjach, w tym 2 recenzjach najbardziej cenionych krytyków. To się pewnie jeszcze zmieni, ale dobrze wiedzieć, że film przynajmniej dla fanów dotychczasowej wizji nie powinien być wielkim zawodem, czyli Nolan jak gdyby pokonał klątwę 3ciego filmu w trylogii. Do tej pory można by było policzyć takie zjawiska na palcach jednej ręki, więc tym bardziej jest to imponujące.

Patryk02099x

Air Jordan, podobno nawet "przeszedł samego siebie"[Nolan], więc może faktycznie... Opinie są raczej bardzo pozytywne, choć nie brakuje też stwierdzeń, że film może budzić spore emocje ze względu na kilka zagrań fabularnych, choć to chyba dobrze, w końcu TDK też budzi emocje do dziś pod względem tego, czy Nolan nie przesadził z realnością swojego (arcy)dzieła. Najgorszy film to taki, po którym nie ma się żadnych odczuć, ani negatywnych ani pozytywnych, takie jest moje zdanie. Jak dobrze pójdzie to recenzje mogą być lepsze niż przy TDK, a sam film... wg większości recenzentów jest lepszy i ponownie podnosi poprzeczkę, ale teraz już chyba nikt jej nie musi przeskoczyć.