Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

vincent

Muzyka z Freezy i Cell Sagi <3
Swoją drogą zajebisty jest też DB, można sobie popatrzeć co Goku wyrabiał za małolata :)
A GT? Jak sam skrót mówi: Gówno Totalne.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

CytatAle opening byl zajebisty

To fakt. No i zakończenie było bardzo przyjemne... nawet łezka w oczku potrafiła się zakręcić.

CytatA GT? Jak sam skrót mówi: Gówno Totalne.

Za mocne to określenie :P.

vincent

A jak nazwiesz produkcję, która rozpieprza taki potencjał świata Akiry?
Aaa jestem Songo, mam czwarty poziom, futro na plecach i świecę w nocy.
-_-
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Średnią produkcją, która miała parę fajnych motywów, ale zostały one w dość słaby spsób rozwinięte.

Johnny Napalm

Zarąbisty serial. Lepiej było pozostać przy serialu niż kręcić film.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

rocklee

Mam tak? zasad? i? nie wypowiadam si? na temat o którym nie mam poj?cia.
Dlaczego tutaj wszyscy daj? tak... du... je?li chodzi o db?

1.GT to seria któr? mo?na nazwa? filler, aczkolwiek jest kontynuacja db, fanowska, dragon ball af, jest te? kontynuacja dragon ball z, czyli dragon ball multiverse.
2. Ten czwarty poziom i futerko, to pomys? pana akiry toriyamy, twórcy dragon ball, to jego jedyny wk?ad w t? seri?.
3. Db, dbz to dwie serie. Ale sama manga to dragon ball, 42 tomy, to tak jak naruto, manga naruto, ale serial podzielony na dwie serie, to samo nie d?ugo czeka bleach'a, sko?czy si? bleach i zacznie bleach: + jaki? podtytu?.

Juby

Cytat: rocklee w 17 Marzec  2012, 16:24:59
2. Ten czwarty poziom i futerko, to pomysł pana akiry toriyamy, twórcy dragon ball, to jego jedyny wkład w tą serię.

Też dałeś trochę dupy tym stwierdzeniem bo jest nieprawdziwe. Akira nic nie wymyślał do DBGT (w szczególności poziomu SSJ4), tylko poproszono go o narysowanie Goku w tym poziomie. Tylko rysunek nic więcej.

A co do mangi to zgadza się, jest to 519 odcinków jednej serii wydawanej w tygodni "Shonen Jump" jeśli dobrze pamiętam, ale wydawane w 42 tomach (które posiadam) są lekko zaznaczone dwie serie, bo od 17 tomu zmienia się napis DRAGON BALL na okładce (zaczyna się to wraz z wydarzeniami serialu DBZ).

Q

Film stworzony przez amerykanów lepiej przemilczeć, ale przecież zawsze pozostają jeszcze niezależni twórcy, którzy mają co prawda o wiele mniejszy budżet, ale za to pozostają wierni oryginałowi:

Właśnie pojawiło się zdjęcie przedstawiające Vegete w pełnym kostiumie z fanfilmu "DBZ Saiyan Saga":


tak natomiast prezentuje się Son Goku



Inne informacje o tej fanowskiej produkcji znajdzie  tutaj - http://www.dblegends.com/topics/dragon-ball-movie-news/dbz-saiyan-saga/ i tutaj - http://www.kandkproductions.co.uk/dbz/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

jakura

Ja oglądałem podobnie jak vincent - po szkole leciałem do domu (to było od 6 kl, zacząłem od Z, później nadganiałem) i nagrywałem, a po seansie rozkminiałem z kumplem przez telefon:)
Co do sag, to nigdy nie rozgraniczałem sagi Sayian z Freezą (początek robił u mnie jako długi prolog). Zarówno Freeza jak i Cell Saga oceniam podobnie (zwłaszcza mangę, w anime walki są trochę za długie, wiele ujęć się powtarza), ale już Buu zaczął mnie denerwować. Dysproporcja między bohaterami, ich głupie zachowanie i końcówka mocno zaniżają jej ocenę. Gdyby DB zakończył się śmiercią Goku podczas turnieju Cella, to byłbym zachwycony.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Leon Kennedy

Vegeta wygl?da bardzo fajnie :D. Kurcz? ju? si? nakr?ci?em na to fanowskie przedsi?wzi?cie ;D. A wystarczy?o tylko pokaza? tego najlepszego, ksi?cia Veget? :). Cholercia ale? go uwielbiam... :). Goku chcia?bym z bliska zobaczy?, tutaj jako? po twarzy wrednie mi wygl?da, a jemu to nie przystoi ;)

PS: Kiedy premiera???

PS2: Mo?ecie co? poleci? z innych fanowskich produkcji? Szczerze to nic nie widzia?em :'(

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Vegeta ma fajne włosy i to wszystko, jego strój wygląda jak piżama lub strój superbohatera z przeceny który dostał w Tesco, Biedronce etc.

Leon Kennedy

A kupiłbym sobie takowy z Biedronki :P

Q

Kolejny plakat tym razem z Piccolo:
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)