16 czerwiec 2021, 13:51:33

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Batman Beyond

Zaczęty przez Silent Dark, 27 styczeń 2008, 13:04:11

Leon Kennedy

Niby tak, ale jak na początek to ten serial nie jest moim zdaniem dobry... Później jako taki mały smaczek dla fana to rozumiem ;) Ah gdyby można tak wybierać...  ;D

vincent

BBeyond w mojej opinii lepszy jest od TNBA.
Ma wiele dobrych odcinków i ciekawe nawiązania. No i klimacik ;)
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Klimacik był świetny kiedy nawiązywali do przeszłości. Szkoda, że takich odcinków było raptem parę :'(. A jeśli miałbym wybierać BB czy TNBA... to wolę jednak to drugie ;). Tam Gacek am przynajmniej pelerynkę :P.

Hydro

Mnie tam nadal powala czołówka, szczególnie polska wersja, gdzie słychać twardy głos lektora, który tworzy jako taki klimat. :)
It's a funny world we live in.

Arkham

Wg mnie najwięcej klimatu nadawał lektor w Batman TAS, na kasetach VHS.

Kiedy serial jeszcze powstawał, zawsze myślałem że będzie w nim pokazana na końcu śmierć Bruce'a Wayne'a. Nie wyjaśniono też śmierci Alfreda, wiem że w serialu Bruce był nawet starszy od Alfreda z TNBA i TAS ale mogli by poświęcić odcinek i pokazać w jakich okolicznościach odszedł. (Bo z tego co pamiętam to pojawił się Robin, jako staruszek ale duzo młodszy od Wayne'a.)

Leon Kennedy

W tym serialu było zdecydowanie za dużo niedomówień.

Arkham

23 maj 2009, 11:57:43 #66 Ostatnia edycja: 25 lipiec 2009, 11:00:41 by Arkham
Zgadzam się. A tak swoją drogą to ani w TNBA, ani w BB nigdy nie poruszono tematu Jasona. Nawet w odcinku JLU "Epilogue", kiedy Terry wymieniał sojuszników Batmana którzy go zostawili, (cytuje - Selina, Barbara, Dick, Tim ) nie wspomniał nawet słowem o Jasonie, a wiemy że w TNBA strój Tim dostał po Jasonie nawet w odcinku "Sins of the Father" pojawiła się szklana gablota ze strojem Robina ( http://www.batcave.stopklatka.pl/anim/tnba/tnba_ciekawostki/robinstroj.jpg ), więc wydaje mi się że BB byłoby świetnym pretekstem żeby wyjaśnić parę nieścisłości, jednak twórcy uważali inaczej.

Mel

Wydaje mi się, że ten strój w gablocie (Sins of the father) należał do Graysona, ale można spekulować...W końcu na pytania Tima Alfred zareagował milczeniem.

Arkham

Wybacz Mel, ale to że ten strój należał do Graysona to... bzdura. Dla udowodnienia:

Grayson kiedy jeszcze był Robinem w TNBA:

http://batcave.stopklatka.pl/anim/tnba/galeria/postacie06.gif

I Grayson bez stroju....

http://batcave.stopklatka.pl/anim/tnba/galeria/postacie05.gif

Sądzisz że Dick miał taki mały rozmiar?

Mel

Wybacz. Ponownie puściłam sobie ten odcinek i chyba masz rację. Za pierwszym razem nie wzięłam pod uwagę tego, że strój w gablocie nieco się różni od tego jaki nosił Dick.
CytujSądzisz że Dick miał taki mały rozmiar?
Na pewno kiedyś taki miał ;)

Leon Kennedy

To, że ten kostium nie należy do Dicka uznaję za pewniak. Ale teraz nasuwa się pytanie... Do kogo w takim razie należał?? Ciekawe czy kiedyś poznamy odpowiedź :P


Altair

Może w TNBA 2011? Hehehe,marzenia...

Jon

Cytat: Arkham w 23 maj  2009, 11:57:43
(...) nie wspomniał nawet słowem o Jasonie, a wiemy że w TNBA strój Tim dostał po Jasonie nawet w odcinku "Sins of the Father" pojawiła się szklana gablota ze strojem Robina ( http://www.batcave.stopklatka.pl/anim/tnba/tnba_ciekawostki/robinstroj.jpg ), (...)
Moment, czy aby w koncepcji kreskówek nie miało dojść do połączenia Tima i Jasona w jedną postać? Jason nigdy nie istniał, strój należy do Tima a gablotę ustawiono po historii ze śmiercią Jokera.
Wszystko się zgadza.
,,Jedyne co mnie łączy z pornografią, to nieosiągalne marzenie o świecie, w którym wszystkie pragnienia zostaną zrealizowane"<br /><br />Kurt Vonnegut 11.11.1922- 11.04.2007

Leon Kennedy

Jak do Tima? Przecież już w pierwszym odcinku TNBA była widoczna gablota, a nie dopiero po historii z Jokerem.

(A)nonim

No rety to to był jaki strój Dicka z młodszych czasów, albo ogólnie błąd. Jasona w każdym razie DCAU nie było.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.