Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Pojazdy Batmana w kontynuacji TDK

Zaczęty przez Maxie Zeus, 08 Czerwiec 2008, 01:15:08

Jaki pojazd Batmana chcieliby?cie zobaczy? w sequelu ''The Dark Knight''?

zmodyfikowany Tumbler
33 (56.9%)
zmodyfikowany Batpod
6 (10.3%)
Batwing
12 (20.7%)
Batboat
3 (5.2%)
Batcopter
4 (6.9%)

Głosów w sumie: 56

Leon Kennedy

CytatU Nolana to bedzie wyglądalo tragicznie...a juz napewno lód? i samolot.

A niby czemu tak myślisz? Nolan to lepski koleś i jeśli postanowi wprowadzic jakieś nowe cacka do filmu, to na bank to dobrze przemyśli i mozemy byc pewni, ze bedzie to trzymalo dobry  poziom ;).

codic

glosowalem na Batwinga, bo brakuje mi troche akcji w powietrzu (nie licząc lotów samego Batka).

Nolan moze wykombinowac , ze któryś z przeciwników bedzie czymś latal i Bruce zwróci sie do Luciusa o coś czym móglby opanowac równiez niebo... ten mu coś zaprezentuje, pokaze jak sterowac, z początku bedzie mu wychodzilo nedznie to latanie, ale w koncu  opanuje machine ( i bedzie latal dlugo i szczesliwie.. hehe)

oj.. ale sie rozpisalem :D
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Huntersky

To ma byc rozpisanie? Chyba, ze na miare Twoich mozliwości ;)

Swoją drogą latwo mozna bylo wprowadzic BatWinga - czyli dac go zamiast C-130 z nozyczkami na dziobie. A jak mialbym wyglądac? Jak odpowiednio przerobiony  B2, albo F-117 Nighthawk. :)

Nighthawk to istny latający Tumbler...
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

codic

Cytat: Huntersky w 22 Sierpień  2008, 20:01:33
To ma byc rozpisanie? Chyba, ze na miare Twoich mozliwości ;)

rozumiem ze musze sie przyzwyczajac do Twoich przycinek ?  ;)

napisalem tak, bo nikt nie naskrobal tyle na tej stronie, na ktorej jest moj post, zdawalo mi sie ze za duzo ;]

co do F-117, moze to jest jakis pomysl, z drugiej jednak strony, jak Bruce Wayne mialby nauczyc sie latac czyms takim :D (zwazajac na realizm filmow Nolana)

I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!

Philips V38

Cytat: codic w 22 Sierpień  2008, 22:22:08
jak Bruce Wayne mialby nauczyc sie latac czyms takim :D


Na przyklad do samolotu dolączony byl by symulator lotu , na którym Bruce spedzalby wiele godzin dziennie, przygotowując sie w ten sposób  do pilotazu... i po problemie ;)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Huntersky

Cytat: codicjak Bruce Wayne mialby nauczyc sie latac czyms takim
To jak nauczyl sie tak dobrze je?dzic Tumblerem tez nie jest wyjaśnione. :) Zresztą tym C-130 nie kierowal przeciez on.

Cytatrozumiem ze musze sie przyzwyczajac do Twoich przycinek ?
Eee, nie lubie byc bardzo zlośliwy, bo potem mam wyrzuty sumienia. :) To bylo tylko ,,zwrócenie uwagi".
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Funky

Jak napisal Huntersky F-117 bylby idealną maszyną dla Batka. Chociaz ja osobiście wolalbym bombowiec B-2 8) Ale nawet Lucius Fox nie ma takich chodów aby Wayne`owi zapewnic takie maszyny. Zresztą gdzie by je trzymal? samolot jakoś nie pasuje do koncepcji Nolana. Wciąz jestem tylko za ulepszonym Tumblerem.

Mr.G

A zresztą, taki odrzutowiec jest za malo subtelny ;)

Huntersky

Taki F117 nie mialbym wiekszej roli od tego samolotu z nozyczkami na dziobie (swoją drogą identyczną rzecz mial Burtonowski BatWing), bylby za to puszczeniem oczka dla fanów. :)
A Fox móglby wyjaśnic, ze ma coś specjalnego na takie akcji, czy coś w ten dese?.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

vincent

Najlepszy bylby Tumbler, bez zbednych udziwnie?.
Co do batwinga - jakby sie okazalo, ze Fox ma tez jakiś myśliwiec to chyba bym sie zalamal.
Ludzie, Nauki Stosowane to nie jest Strefa 51, a Bruce to nie Neo, ze w 2 sekundy nauczy sie latac machiną, do obslugi której zolnierze przygotowują sie lata.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Huntersky

Mozna tez zrezygnowac z Tumblera i ulepszyc Batpoda - jakieś tarcze, komputer pokladowy, whatever :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Leon Kennedy

Zrezygnowac z Batmobila? Nigdy w zyciu ;)

vincent

Huntersky, ta?czyleś kiedyś z diablem w świetle Ksiezyca?
xP
Batmobil musi byc i tyle. Tylko w jaki sposób odbudowac Tumblera? Fox sam tego nie zrobi, trzeba bedzie wtajemniczyc kilku dobrych mechaników. Oj, nie wiem jak Nolan z tego wybrnie.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Huntersky

CytatHuntersky, ta?czyleś kiedyś z diablem w świetle Ksiezyca?
Co powiesz na magiczną sztuczke? :)

Tak wiec nie dośc, ze zmodyfikowany Batpod jest najbardziej logicznym wyjściem, to w dodatku najlepszym (dla mnie) :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

codic

to jakoś tak pusto bedzie :D czyli miejsce dla batwinga :D
I'm willing to put my life on the line to do what I have to. But it has to be mine. No one else's!