Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

mlempicki

#870
Przy okazji wspomnę o aktualizacji na stronie 8studs.
Jak czytać DC Odrodzenie, Uniwersum DC v2.1 Chronologia wydarzeń



Post przeniesiony; dotyczy wyłącznie wydań Egmont.
- Juby

red fox

Juby - we wrześniu będzie jeszcze pierwszy tom "Śmierci Supermana", nie ma go w Twojej rozpisce ;)

Juby

Czytałem tę historię tylko w wydaniu WKKDC i nie było w nim Batmana, ani żadnej innej postaci z Gotham City. Czy nowe wydanie Egmont ma się pod tym względem różnić?

Lipiec:


Crowridd

Kurczę, czekam na ten run Rama V. Wizualnie mój gust na pewno.

Juby

Cytat: Juby w 08 Marzec  2024, 09:00:53przede wszystkim dziwna jest decyzja Egmontu z logo DC Polska po lewej stronie tytułu (po sobotnim video z zapowiedzią sądziłem, że dadzą je z prawej, a tytuł i twórców przesuną do lewej, wydawało mi się to oczywiste).
A jednak, nowe wydanie Długiego Halloween zostało wystawione na stoisku Egmont na trwającej obecnie Komiksowej Warszawie, i po fotkach w sieci widać, że na szczęście tytuł+twórcy dosunięci są do lewej, a logo DC jest w prawym górnym rogu :) Wiadomo już też czemu nowe wydanie jest o tyle stron grubsze od poprzedniego - dodano w nim nie tylko 30 stron materiałów dodatkowych, ale również Batman: The Long Halloween Special z 2021 roku - dotąd niewydany w Polsce. Z jednej strony - super sprawa! Z drugiej - to kontynuacja Mrocznego zwycięstwa, więc wypadałoby, żeby było dołączone do sequela w listopadzie, a tak otrzymamy odcinek pierwszy z dodanym trzecim, a dopiero potem odcinek drugi. Bez sensu, ale rozumiem, że Dark Victory jest pewniakiem sprzedażowym nawet "na goło", a do wydanego u nas już wcześniej trzykrotnie Halloween trzeba było coś dorzucić, aby zachęcić do zakupu niezdecydowanych.

MJ

Hmm i tym oto sposobem trzecie wydanie Long Halloween pojawi się na mojej półce, mam angielskie, mam od muchy, ale skoro dodatki to historia, a nie warianty okładek itp. to chętnie po to sięgnę, na wszelki wypadek mam już zamówione w empiku  :D

Co do Dark Victory to również mam dwa egzemplarze, ale chyba kupię również te nowe wydanie, bo niewykluczone że też będzie w nim jakiś ciekawy dodatek.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

Ja czekam na Mroczne zwycięstwo, bo jeszcze tego nie czytałem. Ceny na Allegro mocno mnie odstraszały; czekałem na wznowienie. Chyba spoko ten komiks?

DLX Long kupuję - mam wersję Noir, więc w końcu wpadnie kolor.

Juby

#877
Czy Mroczne zwycięstwo to spoko komiks? To fenomenalna rzecz! Nic z Batmanem z ostatnich 10 lat nie sięga mu do pięt.

A teraz być może wskazówka dlaczego Egmont postanowił akurat w tym roku wznowić sagę Jepha Loeba i Tima Sale'a:
https://www.cbr.com/batman-long-halloween-sequel-honor-tim-sale/

O QRWA!! :D Dla mnie news roku. Nie mogę się doczekać!

MJ

#878
Najpierw zrobiłem wielkie oczy  :o  :o  :o , potem ciary przebiegły mi po plecach i prawej ręce, by potem znów na chwilę posmutnieć. Cieszę się niezmiernie że wyjdzie ten komiks i dopełni sagę Halloweenową, ale jednak brak Tima Sale'a mimo największych starań jego kolegów po fachu, sprawi że będzie to pozycja nieco poniżej Long Halloween i Dark Vicotry jak dobra scenariuszowo by nie była.

Kiedy zobaczyłem nagłówek niusa w duchu liczyłem cicho na to że może Tim zdążył przed śmiercią narysować coś w sekrecie w duecie z Loebem. Tak czy owak, mega się cieszę że to wyjdzie.


Btw. tak jak wspominałem w innym wątku, zapewne na podobnej zasadzie wyjdzie kontynuacja All Star Batman i Robin.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

Cytat: Juby w 25 Maj  2024, 21:32:13Czy Mroczne zwycięstwo to spoko komiks? To fenomenalna rzecz! Nic z Batmanem z ostatnich 10 lat nie sięga mu do pięt.

A teraz być może wskazówka dlaczego Egmont postanowił akurat w tym roku wznowić sagę Jepha Loeba i Tima Sale'a:
https://www.cbr.com/batman-long-halloween-sequel-honor-tim-sale/

O QRWA!! :D Dla mnie news roku. Nie mogę się doczekać!
Fajnie, na pewno kupię.