Aktualności:

"Batman. Failsafe. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

The Expendables

Zaczęty przez Kadaver, 23 Maj 2009, 19:04:24

Deuce

Film był dokładnie tym, czego oczekiwałem. Ciągła akcja, nawalanka, dużo krwi i dosłownie nieśmiertelni bohaterowie. Momentami film był przewidywalny np., gdy ten młody snajper powiedział, że pracuje tylko do końca miesiąca, wiedziałem już, że nie dożyje tego momentu.
Bardzo podobały mi się nawiązania do poprzednich filmów, a szczególnie wymiana powiedzonek pomiędzy Arnoldem, a Bruce'em, które wypowiadali w swoich flagowych filmach.
Ta część jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej.
Film obejrzałem głównie ze względu na aktorów. Willis, w jednej ze scen, mówi, że nadają się już tylko do muzeum. Ja uważam, że nie. Nadal stanowią dla mnie zdecydowanie lepszą rozrywkę niż wielu, współczesnych aktorów.
Co do trzeciej części, to można powiedzieć, że  przydaliby się tacy aktorzy jak Steven Seagal czy Antonio Banderas, niektórzy chcieliby jeszcze Johna Travolty. Ja bym jednak chciał zobaczyć kogoś innego, trochę mniej znanego, ale bardzo tu pasującego. Chodzi mi mianowicie o, jednego z moich ulubionych aktorów, Matthiasa Huesa. Jest on raczej aktorem tzw. filmów karate klasy B, które to oglądałem z pasją  na video. Brał on udział w wielu tego typu produkcjach, jako główny złoczyńca. Do filmu pasowałby idealnie, jako ochroniarz głównego villaina. Za jego największy sukces, czego zupełnie nie podzielam, jest uznawany film Dark Angel (grał z Lundgrenem) , gdzie trzykrotnie wypowiada zdanie ,,I come in peace" i raz ,,I win". Na tym kończą się jego kwestie, ewentualnie coś porykuje. Patrząc na jego ,,poprzedników": Steve Austin – były wrestler oraz Scott Adkins – znany najlepiej z serii Undisputed jako Boyka, Hues miałby największe kwalifikacje na zagranie takiego ochroniarza.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

HUDY

W kolejnej części widział bym jeszcze mr Matthias Hues  i najlepiej aby to Lundgren ,,znów,, go załatwił jak w Mrocznym Aniele ;]

Post Merge: 08 Grudzień  2012, 12:28:48

Deuce nie doczytałem Twojej kwestii o MH stąd mój powyższy tekst ;D

Gieferg

CytatTa część jest zdecydowanie GORSZA od poprzedniej.

Fixed.

Dwójka jest głupkowatym zlepkiem nienajwyższych lotów akcji (duzo gorszej niż w jedynce), niezbyt śmiesznych żartów i przesadnej ilości "mrugnięć okiem", z upchanymi na siłę i kompletnie bez sensu postaciami, z których połowa nie ma nic do roboty i równie dobrze mogłoby ich nie być. Niezgrabny twór, który jedynce może conajwyżej buty pucować.

Ogląda się znośnie o ile zapomni się na czas seansu o tym jak rewelacyjnym kinem akcji była część pierwsza.
Obok Prometeusza, TDKR i Skyfall największe rozczarowanie roku.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Kadaver

#153
Dwójeczki jeszcze nie widziałem, ale powiem wam, kogo nowego chciałbym zobaczyć w trójce:
Z bardziej znanych - Steven Seagal
Z mniej znanych: Bolo Yeung, Don The Dragon Wilson, Richard Norton, Mathias Hues, Ralph Moeller, Brian Thompson
Z nieco młodszych: Oleg Taktarov, Darren Shahlavi, Paul Logan

Deuce

Co do Dona Wilsona, to on oraz Cary-Hiroyuki Tagawa świetnie pasowaliby do ewentualnej, azjatyckiej wersji The Epxendables.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman


JaRo II

 W trzeciej cz??ci "Niezniszczalnych" z nowych aktorów chcia?bym zobaczy?- Stevena Seagala (ju? nazywanego "Wielkim Nieobecnym"), Kurta Russella, Hulka Hogana i Michaela Dudikoffa.

Ciekawe kto zagra?by czarny charakter. Do tej pory pojawili si? Eric Roberts i Jean- Claude Van Damme, czyli znani aktorzy, którzy maczali swe palce w m?skich filmach dla twardzieli. Trzymaj?c si? tej tradycji nale?a?oby i tym razem na przeciwnika wys?a? kogo? znanego.
Moje typy to: Cary Hiroyuki- Tagawa (facet ma spore do?wiadczenie w kinie akcji i w rolach tych z?ych, zreszt? jego twarz to wypisz wymaluj wróg numer jeden), Brian Thompson (niezapomniany Night Slasher z filmu "Cobra"), Michel Quissi (znany z dwóch cz??ci "Kickboxera"), Danny Trejo (za ca?okszta?t),  a tak?e aktorzy z wy?szej pó?ki, którzy zas?yn?li g?ównie rolami czarnych charakterów- Rutger Hauer i Christopher Walken.

Szczerze mówi?c troch? mnie z?oszcz? te "ma?powane" pomys?y na filmy wzorowane "Niezniszczalnymi", chodzi mi o t? ?e?sk? wersj? oraz o azjatyck? (chocia? ta druga jest jeszcze nie pewna). W ogóle mnie to nie ciekawi. Zamiast tego chcia?bym zobaczy? inny projekt, projekt, który roboczo mo?na nazwa? "Najzabawniejsi"- film, w którym wszystkie zapomniane klasyki komedii kina lat '80 i '90 pojawiaj? si? na jednym ekranie. Fabu?? mo?na by lu?no oprze? o film "Ten szalony, szalony ?wiat". Wola?bym co? takiego, ani?eli ?e?skie kopie "Niezniszczalnych".

Na jednym ekranie zobaczy? takie gwiazdy komedii jak: Chevy Chase, Dan Aykroyd, Bill Murray, Rick Moranis, James Belushi, Randy Quaid, Eddie Murphy, Jim Carrey, Ben Stiller, Steve Martin, Adam Sandler, Rob Schneider, Danny DeVito, Martin Lawrence, Chris Rock, Chris Tucker, Lee Evans, Damon Wayans, Shawn Wayans, Sacha Baron Cohen, Rowan Atkinson, Charlie Sheen, Ed O'Neill, Seth Green, Mike Myers, Jon Lovitz, Steve Guttenberg, John Cleese, Gene Wilder, Curtis Armstrong, Michael Winslow, Bobcat Goldthwait.

Naprawd? wola?bym zobaczy? seri? filmów z ikonami komedii ni? jakie? pseudo klony serii "Niezniszczalni". Chocia? na jeden taki pseudo klon mia?bym ochot?. Otó?...
Polacy ju? od Amerykanów odma?powali "Kac vegas", czego efektem by?a "Kac Wawa". Nad poziomem filmu nie ma co dyskutowa?, ale ja z ch?ci? zobaczy?bym polsk? wersj? "Niezniszczalnych", a w obsadzie widzia?bym tych panów:

Bogus?aw Linda (za ca?okszta?t), Marek W?odarczyk (za "Kryminalnych"), Miros?aw Baka (za "Fal? zbrodni"), Piotr Zelt (za ca?okszta?t i skojarzenia z Arnoldem Schwarzeneggerem w "13 posterunku"), Miros?aw Zbrojewicz (ca?okszta?t), Pawe? Ma?aszy?ski (za seriale w tym za "Twarz? w twarz"), Stanis?aw Mikulski (za Hansa Klossa zas?ugiwa?by na dowódc? polskiej grupy Niezniszczalnych), Bronis?aw Cie?lak (za "07 zg?o? si?") oraz ludzie sportu: Mariusz Pudzianowski, Dariusz "Tyger" Michalczewski, Andrzej Go?ota, Przemys?aw Saleta, Tomasz Adamek.

W naszym polskim kinie z kinem akcji kojarzy si? praktycznie tylko Bogus?aw Linda, nie mamy tak mocnego wyboru jak Amerykanie, ale mimo to z wielk? ch?ci? obejrza?bym tak? nasz? polsk? wersj? Niezniszczalnych z obsad?, któr? poda?em powy?ej. Mo?e by wysz?oby co? z tego ciekawego.

Tak, ?e je?li chodzi o "Niezniszczalnych" to bardzo czekam na cz??? trzeci?, ale w ogóle nie interesuje mnie ?e?ska ani te? azjatycka wersja tego filmu. Za to z wielk? ch?ci? zobaczy?bym polsk? wersj? "Niezniszczalnych" oraz seri? filmów komediowych, które by?yby uk?onem dla komików z lat '80, '90 i bie??cych.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Kadaver

Wg imdb Stallone oficjalnie potwierdził, że Wesley Snipes zagra w trzeciej części.

BlackBat

Troszkę szkoda, że nie będzie Segala. Nie mogę się już doczekać nowej części!
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Nagi Wonrz

Ca?y ekran by ch?opakom zas?oni?, nie ma mowy. Ja tam chcia?bym Michaela Biehna i Nica Cage'a. Zabijcie mnie za Cage'a, ale mi on ?wietnie pasuje. Do tego Rutger Hauer na villaina i mamy film marze?.

Kadaver

#160
Mnie by Cage też pasował, ale na villaina, najlepiej mocno stukniętego, jak w Kiss of Death.
Na Stallone.pl piszą, że Mickey Rourke powróci w trzeciej części. Ja bym jednak wolał powrót Chucka Norrisa.

Kadaver

Arnold Schwarzenegger potwierdził swój występ w trzeciej części.

Q

To już oficjalne w 3. części w rolę przeciwnika bohaterów wcieli się Mel Gibson.

CytatMad Max vs Barney Ross......

Źródło: https://twitter.com/TheSlyStallone/status/356984786067263491
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek

No to genialna wiadomość jak dla mnie :D Koleś porwał mnie już w "Lethal Weapon" i "Bird On A Wire" a teraz będzie w "Expendables 3" Szkoda tylko że nie będzie wielkiego Chucka Norrisa, ale Mel nam zrekompensuje ;)


Show Must Go On!!!

lady_ozzy

Pewnie jakoś zrekompensuje... Ale Chucka będzie brakować w tym towarzystwie...
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]