Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Juby

Cytat: Grim Knight w 08 Czerwiec  2008, 00:03:20
Ile, ile jeszcze tekstów o niesamowitości Ledgera nas czeka?

Ludzie z ekipy chwalą go, bo widac wykonal kawal dobrej roboty. Co mieliby gadac zaraz po jego śmierci Jaki to on byl beznadziejny, dobrze, ze Zdechl.:P Miesiąc po premierze powinno juz to ustac, no chyba, ze dostanie pośmiertną nominacje do Oscara, wtedy Grim, bedziesz musial jeszcze troche pocierpiec, czytając coraz to nowe wypowiedzi.  ;)

(A)nonim

No a patrząc na scene przesluchania coraz mniej sie dziwie ze tak go chwalą.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Grim Knight

Wiem, BAT MAN, wiem..... tylko ze od śmierci minelo juz troche, a wciąz i wciąz dostajemy kolejne wypowiedzi o niesamowitości jego kreacji i zaczyna sie to robic lekko irytujące.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Maxie Zeus


Grim Knight

Hmmm, retro garnitur? Czyzby jakieś uklony w kierunku TASu?
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Maxie Zeus

Pamietacie ten baner z Jokerem, co nie dawno wyszedl....
Tu widac go lepiej i wiecej:



A tu Batman:


Philips V38

Najbardziej z tego spotu spodobala mi sie pierwsza scena z bawiącymi sie dzieciakami w aucie i wyjezdzającym Batkiem ...he he dobre ;D
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Maxie Zeus


JaRo

 Nie obrazilbym sie, gdyby plakat wyzej bylby glównym plakatem filmu (okladka DvD chociazby). Jest świetny, taki mroczny. Duze wrazenie robi ksiezyc z tylu za Batmanem. Najlepszy plakat jaki widzialem do Batfilmów Nolana. Mocno pachnie dobrym horrorem/ dreszczowcem :D
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Crane

To nie jest oficjalny plakat. To przerobiona grafika promocyjna, zapewne przez kogoś z SHH.

Ja z kolei obrazilbym sie gdyby to byl plakat, nie podoba mi sie ani poza Batka, ani kiczowaty ksiezyc. Gdyby wkleic twarz Kate Beckinsale bylby plakat Underworld 3.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mr.G

Mi sie podoba, moze tylko zmienilbym mine Batmana, bo jakaś dziwna troche i usta za nisko.
Najlepsza jest gra światel... to jak światlo ksiezyca pada na czarny kostium Nietoperza... podoba mi sie.

(A)nonim

Heh tez mi to fakem pachnialo. Zbyt proste zagrywki.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Sammy


Posted on: 13 Czerwiec  2008, 16:28:41

 http://www.youtube.com/watch?v=65zKQYpjpiE lepsza jakosc  ;D
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Mr.G

Fotka wygląda realistycznie, ale ta ciemnośc mnie niepokoi.
Co do alternatywnego trailera to jest lepszy od poprzedników... Batman w 1:41 min. jest genialny  ;D