Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

TheBeatles

A ja muszę czekać do Maja...

Mihcim

Polska : )
Polecam gre. Ci co grają w Akrham Asylum na PC. Macie jakieś customowe mapki,skiny lub inne rzeczy ?

Leon Kennedy

Nie mogę na końcu rozwalić Croca... Mam uzyć żelu wybuchowego i zdetonować jak Croc będzie się na nim znajdował, ale wygląda jakby mi się skończył, co jest nie mozliwe.

Altair

Jak to? Po naciśnięciu nic nie idzie?

Leon Kennedy

No właśnie nic. Rusza ręką, że niby puste i tyle, a Croc mnie zara dopada i zjada.

Altair

Może nie smarujesz w tym miejscu co trzeba? Bo o ile pamiętam to tam trzeba to położyć na podłodze w odpowiednim punkcie (włącz detective mode).

Leon Kennedy

Dobra już wiem, banał, żel się nakładało wcześniej ( ah ta pamięć :P ), teraz tylko chwilka Croc wbiega w odpowiednie miejsce i bum, a ja sie tu męczę jak idiota ;D

Altair

;D Bywa :D Prawdziwe wyzwanie to będzie dopiero z Ivy ;)

Leon Kennedy

No już nie mogę się doczekać tej potyczki :)

Altair

Powiem Ci, że na easy miałem problemy, a o rzucaniu padem o ścianę przy normalu nie wspomnę... :P

Leon Kennedy

Ja zawsze zaczynam od poziomu normal, a o pada już sie boję, bo mam tendencję do rzucania nim i to częste... Nie wspominająć już o innych bardziej kruchych rzeczach jakie wpadną mi w rekę :P Dobrze, że mnie uprzedziłeś :).

Altair

Zdziwił mnie tylko balans ostatniego poziomu... Jest on po prostu dziecinnie prosty i taka walka z Ivy to przy nim ciężki podręcznik z historii.

TheBeatles

Wszystkie walki z bossami są łatwe

Altair


TheBeatles