Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Caped Crusader

Zaczęty przez Leon Kennedy, 19 Maj 2021, 16:30:12

LelekPL

Wygląda ok. Trochę "za jasno", za mało cieni, dymu, czerni, jeśli to ma być Noir. Ale pewnie będę oglądał, zależy jak pierwszy odcinek.

Wolałbym, żeby tak jak X-Men 97 nowy odcinek był co tydzień - nie lubię bingować odcinków i często po prostu porzucam serial w takich wypadkach. To też by pomogło serialowi pozostać w mediach przez dłuższy czas i stworzyć marketing szeptany. Seriale wydawane za jednym razem w większości są popularne przez tydzień, a potem się o nich zapomina. Są wyjątki jak Stranger Things, Squid Game czy ostatnio Reniferek, ale to póki co wychodzi jedynie Netflixowi.

Juby

Jeśli serial będzie prezentował ten sam poziom (Batman wygląda w nim identycznie) to jestem spokojny.


Crowridd

Doczekać się nie mogę. Sam teraz powtarzam TAS drugi raz. Tymi zdjęciami tylko podsycili apetyt.

Dzięki @Juby za filmik. Nie znałem

Mr.G

Jakieś takie nieociosane, jakby z painta te postacie (zwłaszcza Batman wypada bardzo brzydko), ale to nie ma większego znaczenia. Animacja w X-Men '97 też mi się nie podoba, ale tam nie ma to znaczenia. Ważne, że twórcy próbują inaczej - inne czasy, inny klimat, inne historie postaci. No i chcą skupić się na psychologii bohaterów, co było chyba podkreślane od pierwszych wieści dotyczących tego serialu. Jeśli im się uda, brzydka kreska nie będzie problemem. A zresztą, w ruchu i z odpowiednią muzyką... może nawet będzie to piękne.
Najwięcej dowiedzieliśmy się o Harley, bo i chyba u niej szykuje się największa metamorfoza. Od wyglądu, przez sposób działania, po brak powiązania z Jokerem. Odważnie i dobrze. Na blond pannę Quinn z irytującym głosikiem już się napatrzyliśmy i jeśli ktoś ma prawo proponować nowy na nią pomysł, to właśnie ta ekipa, która ją stworzyła. I mam nadzieję, że takich nowości będzie jak najwięcej.