14 maj 2021, 18:52:00

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Marvel Cinematic Universe

Zaczęty przez Anonimowy Grzybiarz, 20 kwiecień 2016, 18:10:52

Shadow of the Bat

A ja powiem wam, że właśnie czekam na porządnie zrobioną Fantastyczną Czwórkę. Dla mnie irracjonalne jest to, że stanowi to dla twórców jakikolwiek problem. To jest superbohaterska drama familijna i w moim odczuciu jest to najłatwiejszy komiks do zekranizowania. Co więcej już to zrobiono. Wystarczy spojrzeć na Iniemamocnych. Udało się zrobić Ant-Mana oraz Strażników Galaktyki więc tym bardziej F4 powinno być bułką z masłem. Najbliżej prawidłowego oddania tego klimatu pokręconej rodzinki byli przy okazji pierwszego filmu, ale tam mimo niezłych momentów wszystko rozbiło się o słaby scenariusz i drewniane aktorstwo. James Gunn byłby idealnym reżyserem do takiego filmu, ale dam Wattsowi szansę.

Juby

Myślę że wielu jarałoby się nową F4 gdyby nie była to już trzecia wersja tych postaci. Ja się do tych osób zaliczam, poza tym lubię wersję Tima Story, więc nie uważam że wciąż czekam na dobrą wersję, bo już taką oglądałem.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Johnny Napalm

No nie wiem, liczyłem na coś z większym przytupem. W końcu Marvelowi w roku 2021 stuknie sześćdziesiątka. Myślałem, że pojawi się coś o wiele bardziej spektakularnego. F4 nigdy nie byli moimi ulubieńcami, z ich przeciwników kojarzę tylko co najwyżej Thanosa, Galactusa z Silver Surferem, no i Skrulli. Na pewno coś z tego ciekawego da się zrobić, a może wygrzebią jednak jakichś nieznanych szerzej ale ciekawych przeciwników.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Inhumansów lub Namora może, zresztą sam Galactus już się przecież nadaje na kolejne epickie zagrożenie kosmiczne, w którym będą musieli wszyscy z Marvela wziąć udział.

LelekPL

Bardzo przyjemny w oglądaniu filmik z Pom. Wrzucam w tym temacie, a nie... innym, żeby nie zespoilerować końcówki ;) Miłego oglądania.

Juby"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Widziałem już jakiś czas temu i również miałem bardzo pozytywny odbiór 🙃

Leon Kennedy

Pierwszy epizod Wanda/Vison za mną. Trwa 26 minut. I muszę stwierdzić, że jest takie se. Jak na razie zwykły sitcom z lat bodajże 60, sporo chumoru, czasem zabawnego, ale jak na razie takie se. Może drugi epizod sprawi , że będę piął z zachwytu jak spora część widowni w tym chyba wszyscy krytycy, norma w sumie 😂😜

Juby


Oficjalny tytuł jednego z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie filmów tego roku. Ciągle piszę "tego", bo jak widać Sony utrzymuje, że kinowa premiera odbędzie się 17 grudnia 2021... Zobaczymy.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Biorąc pod uwagę jak szybko ruszyły szczepienia w Stanach to Grudzień jest w miarę możliwy... ale to zależy czy będą przenosili wcześniejsze filmy Marvela (Widow i Shang Chi zwłaszcza) czy po prostu dadzą je na Disney+.

Juby

Wdowa i tak jest prequelem, więc mogą ją wypuścić nawet po Spider-Manie. Dystrybutorem pająka pozostaje Sony, więc oni mają tu decydujące zdanie, kiedy chcą wydać swój film. Jeśli Shang Chi nie odnosi się do niego fabularnie, to równie dobrze Disney może wszystko przesunąć na rok 2022, a No Way Home zostanie na święta.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Cytat: Juby w 25 luty  2021, 11:00:30Wdowa i tak jest prequelem, więc mogą ją wypuścić nawet po Spider-Manie.
Wdowa wiadomo już kiedy wyjdzie i jednak jest to lato, przed Spider-Manem. To, że jest prequelem może być mało istotne, jeśli wprowadza coś co będzie kontynuowane w dalszych filmach (może mutanty, może coś innego), ale jeśli posiada jakąś tajemnicę, która jest rozbudowywana w dalszych filmach, to nadal kolejność jest istotna.