Aktualności:

"Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1" w sprzedaży od 19 czerwca.

Menu główne

Nasza kolekcja DvD

Zaczęty przez JaRo, 23 Maj 2008, 19:30:14

Gieferg

Aktualizacja: http://img38.imageshack.us/img38/6861/kolekcja0909.jpg

oraz:
- Na Fali
- Życzenie Śmierci (QDVD Digipack)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mihcim

Widze Szeregowca Ryana Widze dobrą kolekjce  : )

kelen

Widze, ze kolekcja rosnie. Nice.
Btw, zawsze mnei to zastanwialo - czym wlasciwie jest QDVD?

B2Ka

Te Rambo to wszystkie są 2DVD, tak samo jak Nieśmiertelny?

Gieferg

Rambo i Nieśmiertelny to wydania 1DVD. Dwupłytówek w Polsce w ogóle nie wydano.

A co do QDVD: http://forum.kolekcjonerdvd.pl/viewtopic.php?f=20&t=38
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Hydro

No no Gieferg, pogratulować kolekcji :)
It's a funny world we live in.

Huntersky

Star Trek 2 DVD w steelbooku :)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Juby

#202
Do mojej kolekcji dołączyły:

Incepcja 2DVD (64,99 zł, film + 115 minut dodatków i 2 galerie)


Gladiator Metalbox (39,99 zł, film + komentarz)


Łowca Androidów (29,99 zł, film + 214 minut dodatków i 3 komentarze)



BR kupiłem dzisiaj (skan dałem swojej tekturki, ale okładkę właściwą to wydanie ma taką, Incepcji i Gladiator nie chciało mi się skanować, ale podałem praktycznie tak samo wyglądające wersje). A jeszcze na Gwiazdkę dostałem Kolekcję Eastwooda (nie wiem ile to kosztowało, ale zawierało dwa filmy: Gran Torino i Invictus - Niepokonany). Mają tam jakieś krótkie dokumenty i ładne opakowania, więc jestem z nich zadowolony.

Muszę powiedzieć, że powoli odchodzę od kupowania DVD, bo mam zamiar do końca 2012 roku kupić sobie odtwarzać Blu-ray (ze względy na premierę Blu-Ray & DVD The Dark Knight Rises)...


Funky

Zawsze mnie to ciekawiło czy aby kolekcjonować DVD trzeba mieć gruby portfel? Bo np ceną "Incepcji" jestem jednak zaskoczony (negatywnie) uważam że to trochę za drogo.

kelen

To jest typowa cena nowości. Poczekaj trochę, a będzie z dwa razy tańsze. Albo prędzej kupisz Blu-ray ;)

Juby

No z Incepcją przesadzają (szczególnie w Empiku), poza tym na Blu-ray można ją dostać już za 89,99zł. Miałem taką sytuację, że kupiłem Terminatora Ocalenie na DVD za 44,99 zł, a już miesiąc po swojej premierze ceny spadły do 29,99 zł. :P I dopiero teraz po ponad roku, na półkach sklepów w moim mieście pojawił się Metalbox (w cenie 70 zł) :P.

JaRo II

 Gieferg z taką kolekcją mogłeś startować w konkursie na stronie KMF (a może startowałeś?). Ładna kolekcja, robi wrażenie, a tak swoją drogą to chyba miejsce Ci się już kończy na półkach ;)
Nawet widzę dwie pierwsze części Żółwi Ninja- to są wydania amerykańskie? Bo chyba filmów tych w Polsce nie wydano na dvd.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Gieferg

#207
Żółwie to są wydania angielskie, do każdego dorobiłem sobie też kopię z napisami i lektorem PL. , w Polsce faktycznie nigdy nie wyszły.
W konkursie nie startowałem bo i po co? :P

Miejsca na pólkach faktycznie już brakuje ale ostatnio sprzedałem jakieś 20 filmów, które uznałem za niepotrzebne więc było gdzie postawić nowe nabytki.


Od ostatniej fotki sporo się zmieniło, poniżej uaktualnienie:

DVD (ostatnia półka - w większości filmy żony)


BD


I ostatnie zakupy:




Pierwszy Superman w wydaniu PL, drugi angielski bez polskiej wersji ze względu na Donner Cuta. Niestety okazało się, że do dwa slimy w tekturce, która w dodatku się trochę pokancerowała podczas transportu... 

I tym sposobem mam na półce wszystko co mi potrzebne jeśli chodzi o eSa (a nawet więcej niż mi potrzebne bo mam również SR) i czekam na film Snydera :)
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

TheBeatles

Chcę tylko poinformować że Bękarty Wojny najlepszy film 2009 roku jest dostępny za 9,99 z magazynem viva. Są nawet napisy polskie i ładne menu z scenami z filmu.

Gieferg

W związku z przejściem na Blu-ray pozbywam się części filmów z kolekcji, jakby kogoś interesowało X-Men (wydania sklepowe, 1DVD, napisy/lektor PL, stan idealny lub bliski idealnemu):

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=5078379
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.