Ja bym przede wszystkim życzył sobie, by stylistycznie ta animacja była "jakaś". Mam wrażenie, że większość z tych DC filmów wygląda albo bardzo podobnie albo stylistycznie po prostu brzydko...
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Pokaż wiadomości Menu