Forum BatCave

Inne => Wasza twórczość => Wątek zaczęty przez: arminas w 04 Styczeń 2014, 01:23:17

Tytuł: Batmanowy T-shirt
Wiadomość wysłana przez: arminas w 04 Styczeń 2014, 01:23:17
Tak, w ramach mojego przywitania się z wami na forum, zamieszczam pracę którą zrobiłem z pół roku temu.

(http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2013/124/7/5/joker_t_shirt_by_thearminas-d6418hl.jpg)

Jakby ktoś był zainteresowany kupnem, koszulka jest dostępna tu -> http://serd.cupsell.pl/produkt/263587-Joker.html (http://serd.cupsell.pl/produkt/263587-Joker.html)


Zapraszam do oceniania i komentowania. :)
Tytuł: Odp: Batmanowy T-shirt
Wiadomość wysłana przez: Johnny Napalm w 04 Styczeń 2014, 23:45:40
Koszulki bardzo fajne. Najfajniesza chyba ta z Iron Manem, bo w stylu, który nie jest nachalny i nie kojarzy się od razu z tą postacią. No tylko większość – poza ironmanową – jest w trochę zbyt delikatnym dizajnie jak dla mnie. To nie mój styl.
Cena do zaakceptowania, transport tylko przy cenie samej koszulki jakiś drogi się wydaję, ale też ujdzię. Jakbym miał brać którąś z nich to właśnie Irona. Zastanowię się jeszcze.

Czy to nadruk na tzw folii, która jest wprasowana w koszulkę, czy nadruk kolorowym tuszem bezpośrednio na t-shircie?
Tytuł: Odp: Batmanowy T-shirt
Wiadomość wysłana przez: arminas w 05 Styczeń 2014, 20:19:47
Posłużę się informacjami z internetów:
CytatW tej metodzie nie jest potrzebne przygotowanie klisz,matryc czy sit (jak jest to w przypadku sitodruku), co automatycznie redukuje koszty przygotowania do druku. Grafika drukowana jest bezpośrednio z plotera (przypominającego drukarkę atramentową) bezpośrednio na koszulce lub innym materiale bawełnianym. Po utwardzeniu piecowym farby, nadruk staje się bardzo wytrzymały.

Mniej więcej jest to druk bezpośrednio na koszulce. Sam jestem ciekawy jakości, bo nigdy swojej koszulki w cupsell nie zakupiłem. :)

A co do kosztów transportu - za 2 koszulki transport masz za darmo.
Tytuł: Odp: Batmanowy T-shirt
Wiadomość wysłana przez: Johnny Napalm w 08 Styczeń 2014, 21:39:59
Ta ostatnia informacja jest całkiem niegłupia. Szkoda tylko, że żadna mi się tak nie podoba jak ta z Iron Manem. Pozostałe wyglądają na mocno kobiece, może tylko ta z padem wyłamuje się z tego stwierdzenia.