Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gotham Knights

Zaczęty przez LelekPL, 02 Luty 2017, 11:36:25

Crowridd

Myślę, że jakoś wkręcą tę postać w jakichś właśnie pobocznych grach. Może w jakimś DLC - podobno mają być darmowe. Z drugiej strony chyba jeszcze nikt z nas nie skończył fabuły, więc może czeka nas jeszcze zaskoczenie.

Ta misja z Batgirl Arkham Knight miała kozacką oprawę muzyczną + świetną grafikę podczas ulewy/burzy - miazga.

Co do Arkham Knight @MJ - utknąłem chyba już bliżej końca gry, gdzie Batmobilem trzeba było śledzić czołgi wrogów - po każdym zlikwidowaniu jednego była ucieczka i szukanie kolejnego. Później chyba sam Arkham Knight gonił twoją postać jakimś mega czołgiem - jakoś tak - próbowałem wiele razy, ale w końcu odpuściłem. Teraz nie mogę znaleźć kabla od konsoli, więc nie mam jak wrócić, żeby dokończyć tę misję ;D

Crowridd

Kilka dni temu wyszedł pierwszy z sześciu zeszytów serii Batman: Gotham Knights – Gilded City

Dla posiadaczy zeszytów tego prequela do gry jest prezent:

Each issue will also offer a code for readers to redeem in the Gotham Knights game for an exclusive item. For issue 1, readers will receive a code for an exclusive skin variant for the Batcycle! Readers who redeem the codes for all 6 issues will receive a special 7th item!

Okładki dwóch pierwszych zeszytów:





MJ

Cytat: Crowridd1 w 24 Październik  2022, 00:06:57Co do Arkham Knight @MJ - utknąłem chyba już bliżej końca gry, gdzie Batmobilem trzeba było śledzić czołgi wrogów - po każdym zlikwidowaniu jednego była ucieczka i szukanie kolejnego. Później chyba sam Arkham Knight gonił twoją postać jakimś mega czołgiem - jakoś tak - próbowałem wiele razy, ale w końcu odpuściłem. Teraz nie mogę znaleźć kabla od konsoli, więc nie mam jak wrócić, żeby dokończyć tę misję ;D

No to jeszcze masz spory kawałek do końca , pytanie ile pobocznych misji zrobiłeś? Polecam nie uciekać za każdym razem jak cię śledzą tylko okrążać Batmobilem jakąś bliską uliczkę i "zachodzić" czołgi od tyłu , zdecydowanie szybciej się ich pozbywa i można tak jakby zwabić je w pułapkę.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

Cytat: MJ w 30 Październik  2022, 21:05:24No to jeszcze masz spory kawałek do końca , pytanie ile pobocznych misji zrobiłeś? Polecam nie uciekać za każdym razem jak cię śledzą tylko okrążać Batmobilem jakąś bliską uliczkę i "zachodzić" czołgi od tyłu , zdecydowanie szybciej się ich pozbywa i można tak jakby zwabić je w pułapkę.

Dzięki za radę; jak tylko odnajdę kable do konsoli to na pewno wrócę do tej gry.
Już nie pamiętam niestety, ile % misji pobocznych miałem ukończonych, ale wydaje mi się że powyżej 60%.

Co do misji, na której wtedy utknąłem i nie miałem cierpliwości to znalazłem ją na YT:


Crowridd

Dodatkowa zawartość już dostępna. Wygląda ciekawie.

A ja nawet jeszcze fabuły nie ukończyłem, bo za dużo latałem po mieście z zadaniami. Jak zwykle.


Leon Kennedy

Mimo średnich recenzji, będzie to jedna z pierwszych moich gier zakupionych na ps5, oczywiście gdy kupię w końcu ps5  ;D

Crowridd

#81
Gra jest porównywana do poprzednich odsłon serii - stąd zawód u wielu osób.

Ja bawię się przy GK świetnie. Główna historia już prawie na ukończeniu, lvl 30 miałem wbity jeszcze przed dojściem do Trybunału, bo latałem po misjach pobocznych.

Przede mną wyższy poziom trudności, nowe dodatki i zapewniam Cię, że jest co robić w tej grze.

Natomiast minusów ta gra ma niestety kilka (porównując ją do serii Arkham).


Leon Kennedy

Minusy zawsze się znajdą. Tak czy siak fajnie, że spokojnie polecasz do ogarnia dobrą opinią. Brakuje mi Batmanowych gier. Arkham Knight niestety nie che mi się już drugi raz przechodzić. A 1/2 na PS4 już ograłem i niestety widać z której epoki pochodzą, chodź to dalej świetne pozycję, które kilkukrotnie ograłem.

Crowridd

W oryginalną trylogię gram/grałem ale w wersji już zremasterowanej, więc wygląda to nadal dobrze.

Arkham Origins jako jedyne jest w starej wersji, ale to w ogóle mi nie przeszkadzało. Zimowy klimat robi swoje.

Gotham Knights jest z tego roku, a czasami NPC wyglądają jak modele sprzed kilku lat niestety.

W przypadku tej gry jest więcej rzeczy na plus, niż na minus i potrafi mocno wciągnąć. No i jeżeli lubisz czytać podczas grania o różnych historiach miasta, szukać zaginionych kartek etc., to jest tu co robić ;)

Crowridd

Ukończyłem dziś fabułę gry.

Jestem zadowolony z historii i jej zakończenia, ale liczyłem na więcej. Jak to zwykle przy tak wyczekiwanej grze.

Fabuła wciąga, a każde ukończenie poszczególnego wątku zachęca do rozpoczęcia kolejnego. Niesamowite, jak klimat w pewnym momencie przechodzi w bardzo mroczne rejony; czasami wręcz jak z horroru - bardzo duży plus za to.

Teraz przede mną tryb Gry + (nie znalazłem oczywiście wszystkich batarangów, street artów miasta, karteczek etc.), gdzie ulepszę postać i poszukam lepszych rozwiązań dla buildu. No i DLC, w które zaledwie pograłem 20 minut. Zapowiada się dobrze.

70% gry przeszedłem Robinem. Teraz chyba Nightwing będzie tą główną postacią - na zmianę z resztą. Żadną postacią nie uzyskałem wszystkich umiejętności walki - u Robina została mi na ten moment jedna do odblokowania.

System walki - wolałem ten z serii Arkham. Ale rozumiem umieszczenie takiego jaki jest w tej grze.

Za mało historii pobocznych moim zdaniem (3) - na tak ogromne miasto przydałoby się dorzucić drugie tyle.

Ciekaw jestem opinii innych, którzy fabułę już ukończyli.

Kilka screenów ode mnie:





Rado

To jak to jest z tą śmiercią Batmana po ukończeniu fabuły? Ożywili go? Daj w spoiler jak coś.

Crowridd

#86
Spoiler
Został ożywiony przez Talię w Jamie, dochodzi nawet do walki z nim. Później przechodzi na Twoją stronę.
[Zamknij]

Na końcu natomiast (zakończenie gry)

Spoiler
Po pokonaniu Talii przychodzi Trybunał Sów z ogromną ilością Szponów - Talia ucieka i rzucają się do ataku na ciebie - Twój bohater ucieka (bo nie ma szans), a Bruce rozwala wszystkich Batwingiem i ginie razem z resztą w jaskini.
[Zamknij]

MJ

Przeczytałem 1 spoiler drugiego nie i mam pytanie...
Spoiler
Czy to znaczy Batman jest grywalny?
[Zamknij]
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

Cytat: MJ w 05 Grudzień  2022, 11:42:42Przeczytałem 1 spoiler drugiego nie i mam pytanie...
Spoiler
Czy to znaczy Batman jest grywalny?
[Zamknij]

Spoiler
Nie - nic się tutaj nie zmienia, więc myślę że grywalny Batman pojawi się w jakimś DLC. Liczyłbym na jakąś poboczną historię, jak to miało miejsce w grach Arkham.
[Zamknij]

Crowridd

Muszę przyznać, że skiny za uzbieranie wszystkich zeszytów Gilded City mnie rozbawiły.