Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad

Zaczęty przez Bless, 16 Październik 2014, 04:17:27

Bless

Jesli obsada Jokera i Harley sie sprawdzi to miod :) swietny wybor szczegolnie Joker.

Shadow of the Bat

Powiem szczerze, że ja z obawą spoglądam na tę obsadę. Jared Leto i Margot Robbie... Czyli w jednym filmie w obu najważniejszych rolach wystąpi idol nastolatek i mega laska. To w pewien sposób profiluje nam już odbiorców. Chciałbym żeby film przyciągał do kina ciekawą historią i wykonaniem, a nie nazwiskami znanymi z plotkarskich portali.

LelekPL

Na jaką obsadę spoglądasz? Przecież jeszcze nie ma żadnej obsady :P To jest plotka, więc nie masz na co narzekać jeszcze. Poza tym Jared Leto, poza byciem idolem nastolatek jest też zdobywcą Oscara. :P

Shadow of the Bat

Komentuję te informacje które na razie mamy. Wiem, że otrzymał Oskara. Jest dobry, widziałem z nim kilka filmów, ale mimo wszystko wolę gdy role są powierzane aktorom nie będącym na świeczniku. Chciałbym na ekranie widzieć Jokera i Harley, a nie przebrane za nich znane osoby.

franek

A ja bym chciał żeby ludzie nie gadali takich głupot, jak jeszcze nawet nie potwierdzono obsady. Z tego filmu jeszcze nic nie istnieje, ale wszyscy już wiedzą jaki będzie. Słabe.


Show Must Go On!!!

Shadow of the Bat

Komentuję obecne doniesienia i mam prawo do własnej opinii, o zgrozo, innej niż twoja i, uwaga, to, że jest inna niż twoja nie znaczy, że jest głupia. Zdaje się, że ten temat powstał po to by takową wyrażać. Każdy fan DC ma nadzieję, że film będzie dobry, ale śledząc obecne doniesienia wyrażam niepokój.

Bless

#21
Obecny temat stworzylem puki póki co jako watek plotkarski wiec spokojnie mozna wyrazac tu swoje wszelkie mysli odnosnie tego filmu. No stress :)

LelekPL

Tylko, że to nie są myśli na temat filmu... tylko na temat bzdur, które piszą serwisy plotkarskie, bo filmowych to poza trójką to już nie ma. Kiedy 1% z tego co one piszą ma jakiekolwiek podstawy, nie ma sensu nawet o tym rozmawiać. Jest to nie fair w stosunku do filmowców i producentów - bo w większości wypadków są krytykowani za coś czego nigdy nie zrobili, tylko za to co z palca wyssały serwisy plotkarskie.

kelen

Lepiej bym tego nie ujął. Ale zdrowo spekulować zawsze można :)

Shadow of the Bat

Nadęliście się jakby wam ktoś skrytykował ulubiony komiks. Powstał taki temat to o nim piszemy. Na razie dochodzą takie informacje to wymieniam się spostrzeżeniami na ich temat. Jak pojawią się inne nowsze i pewniejsze to również chętnie się do nich ustosunkuję. Wiem, że na razie to są plotki, naprawdę. Nie dokonaliście na tym polu błyskotliwego odkrycia.

LelekPL

#25
Mi chodziło o tą "obawę o obsadę" Póki co nie ma czego się obawiać. Dyskutować plotki jak najbardziej można, pogdybać sobie i spokojnie do tego zachęcam. Ale zachowując przy tym racjonalne podejście do projektu, a więc nie narzekając na film... tylko na plotkę. Ważna jest semantyka w tym momencie.

Czyli może nie piszmy, np. "ten wybór jest fatalny, co oni myślą?" itp, tylko "to BYŁBY zły pomysł". Wybacz, ale wiele osób ma jednak problem z rozróżnieniem plotki od wiadomości, zwłaszcza ze względu na to w jaki sposób o plotkach piszą te plotkarskie portale. Nie ma co dokładać do tego swoich cegiełek i lepiej zwracać uwagę nawet na taką błahostkę jak w podanym przeze mnie przykładzie, bo to jednak ma znaczenie.

Bless

No to w takim razie napisze, ze plotki odnosnie tego kto ma zagrac Deadshota troche mnie martwia i mam nadzieje ze to tylko glupia plotka bo ten aktor jest po prostu mega slaby :/

Shadow of the Bat

Nie silmy się też teraz na tyrady o semantyce czy różnicach pomiędzy faktem, a wiadomością wykreowaną bo nie o to tu chodzi. To jest lekki temat i niech taki zostanie. Zakładajmy, chociażby przez grzeczność, że użytkownicy forum są osobami rozumnymi i wiedzą czym jest plotka. Pisanie postów w stylu: "W odniesieniu do wspomnianej PLOTKI chciałbym wyrazić zaniepokojenie POGŁOSKAMI iż...", jest sztuczne i niepotrzebne.

LelekPL

Jak pisa?em wcze?niej, nie chodzi tu o nisk? inteligencj? czytelników. Je?li media przeinaczaj? plotki i pisz? o nich jak o faktach jest to myl?ce dla czytelników i wprowadza ich w b??d. Ich inteligencja nie ma tu nic do rzeczy, wi?c semantyka jest owszem bardzo istotna. To, ?e kto? czytaj?c "Benedict Cumberbatch jest Doctorem Strange'm!" wnioskuje z tego, ?e Benedict Cumberbatch zosta? Doctorem Strange'm wcale nie znaczy, ?e nie jest osob? rozumn?.

A wi?c rozmawiaj?c o faktach mo?emy wyra?a? nasze ?ale, a rozmawiaj?c o plotkach pami?tajmy o tym, ?e jeszcze nie ma czego krytykowa?, ani chwali?.

Q

W tym wypadku znaczna część plotek się potwierdziła. Oficjalnie ogłoszeni członkowie obsady to:

    Jared Leto – Joker
    Will Smith – Deadshot
    Margot Robbie – Harley Quinn
    Tom Hardy – Rick Flagg
    Cara Delevingne – Enchantress
    Jai Courtney – Boomerang

Leto jako Joker -  zapowiada się, że przynajmniej z wyglądu będzie najbliższy komiksowej wersji. Reszta ogłoszonej obsady też bardzo interesująca. Jedynie Jai Courtney nie specjalnie mnie do siebie przekonał w dotychczasowych rolach, ale kiedy będzie częścią większej grupy bohaterów, to może się sprawdzi.

Jeszcze kilka miesięcy nikt się pewnie nie spodziewał, że Joker i Harley Quinn pojawią się tak szybko na dużym ekranie. Teraz powinni ogłosił, że w epizodzie w filmie pojawi się również Batman i będzie idealnie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)