Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Punisher (filmy i serial)

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:54:27

Arkard

Podlapal ktoś sekwencje scenek tylko dla doroslych w rytm utworu "Time of Revenge"? Boze, to bylo boskie. Bardzo sie tez oczywiście ciesze, ze zdecydowali sie oprzec film na serii MAX, jest to zdecydowanie jedno z najlepszych przedstawie? Punishera. Nastepny film musi zawierac elementy "Born", czyli narodzin Punishera w Wietnamie.
Jak dotąd wszystko wygląda niesamowicie i z niecierpliwością czekam na film. Jigsaw wygląda wspaniale.

Gieferg

Film zapowiada(l) sie dobrze, ale ostatnie wieści dotyczące zawirowa? na stolku rezyserkim i rzekomego wywalenia z niego Lexi Alexander kazą sie martwic o losy tego filmu. Tego typu akcje nigdy nie wrózą dobrze.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

kelen

Tez mnie to martwi. Mam nadzieje, ze jak juz ja odrzucili to nie przez to, ze ona chciala kategorie R, a studio sie uparlo na PG13..

Mr.G

Na stronie Q dotyczącej Punishera pojawily sie niepokojące informacje na temat filmu...

Gieferg

Ja slyszalem, ze wywalili ją nie dlatego ze chcieli PG-13 bo o tym nigdy w wypadku tego filmu nie bylo mowy, tylko dlatego ze po obejrzeniu tego co nakrecila stwierdzili ze to nic nie warte dziadostwo, z którym teraz nie wiadomo co zrobic.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Mr.G

Dokladnie...
Zaczynam sie obawiac o losy tego filmu.

Arkard

CytatJa slyszalem, ze wywalili ją nie dlatego ze chcieli PG-13 bo o tym nigdy w wypadku tego filmu nie bylo mowy, tylko dlatego ze po obejrzeniu tego co nakrecila stwierdzili ze to nic nie warte dziadostwo, z którym teraz nie wiadomo co zrobic.
ze co? To wyglądalo jak najlepszy Punisher do tej pory, co rzecz jasna nie jest wielkim wyczynem biorąc pod uwage poprzednie filmy, ale jednak... to mi udowadnia ze studio nie ma pojecia co ludzie lubią.

Hydro

Nie no przesadzają! Jak juz potwierdzi sie ze bedzie ona odsunieta, do nie ide na ten film do kina. A taką mialem nadzieje zobaczyc wreszcie porządnego Punishera, i jeszcze po świetnych zwiastunach...
It's a funny world we live in.

Gieferg

Cytatze co? To wyglądalo jak najlepszy Punisher do tej pory, co rzecz jasna nie jest wielkim wyczynem biorąc pod uwage poprzednie filmy, ale jednak... to mi udowadnia ze studio nie ma pojecia co ludzie lubią.

Co ci wyglądalo jak najlepszy Punisher? Zlepek krwawych scen? Oceniając w ten sposób to AVP-Requiem jest najlepszym filmem o obcym i predatorze :D

Oni widzieli CAlOŚc tego co nakrecila, przynajmniej tak wynika z wieści jakie sie pojawily,  i na tej podstawie stwierdzili najwyra?niej, ze ze to gniot, którego sie wstydzą wypuścic do kin, po czym wykopali osobą za ten stan rzeczy odpowiedzialną. jeśli czytam ze w porównaniu z tym, film z Lundgrenem wyglądal jak arcydzielo to cóz, raczej dobrej myśli nie jestem, bo Punisher z Lundgrenem byl taki sobie. Moze to tylko propaganda studia, ale ja bym taki pewny nie byl czy ta cala Lexi Alexander rzeczywiście tworzyla taki dobry film.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Arkard

CytatCo ci wyglądalo jak najlepszy Punisher? Zlepek krwawych scen? Oceniając w ten sposób to AVP-Requiem jest najlepszym filmem o obcym i predatorze
Jawne inspiracje z serii Max, Punisher krwawo zabija, calośc wyglądala powaznie. Prosze.
CytatOni widzieli CAlOŚc tego co nakrecila, przynajmniej tak wynika z wieści jakie sie pojawily,  i na tej podstawie stwierdzili najwyra?niej, ze ze to gniot, którego sie wstydzą wypuścic do kin, po czym wykopali osobą za ten stan rzeczy odpowiedzialną. jeśli czytam ze w porównaniu z tym, film z Lundgrenem wyglądal jak arcydzielo to cóz, raczej dobrej myśli nie jestem, bo Punisher z Lundgrenem byl taki sobie. Moze to tylko propaganda studia, ale ja bym taki pewny nie byl czy ta cala Lexi Alexander rzeczywiście tworzyla taki dobry film.
Powiedzialbym ze propaganda studia. Chociaz to tylko zgadywanki w tym momencie. Jeśli film bylby TAK zly to coś w dwóch trailerach byloby widac. Poza tym serio, studia Hollywood od lat udowadniają ze nie mają pojecia co jest dobre. Moze serio sprowadza sie to do PG-13?
Nie mów mi, ze sie nie da z Punisherem PG-13. Jak zrobili Die Hard gdzie rating nawet nie pozwolil na jedno "Yippie-kay-ei motherfucker" to wszystko jest mozliwe.

Gieferg

CytatJawne inspiracje z serii Max, Punisher krwawo zabija, calośc wyglądala powaznie. Prosze.

Co z tego? Sam zlepek krwawych scen nie wskazuje na to ze film jest dobry, co najwyzej moze wskazywac, ze nie ma nic wiecej do zaoferowania.

CytatMoze serio sprowadza sie to do PG-13?
Akurat w tym wypadku szczerze wąptie. Co, nie wiedzieli w jakiej kategorii ma byc film skoro wszyscy od dawna wiedzieli ze ma byc Hard-R ? Nagle zmienili zdanie? Kiedy caly material jest nakrecony?
CytatNie mów mi, ze sie nie da z Punisherem PG-13.
Owszem  da sie. Ale nie z tym. Nie teraz.
Po tym co pokazali w trailerach i tak nie mają juz wyjścia, jak sie okaze ze teraz film ocenzurowali to juz bedzie totalna klapa.
Tak jeszcze ludzie moga pójśc popatrzec na krew i flaki, jeśli nawet film bylby slaby.

CytatJeśli film bylby TAK zly to coś w dwóch trailerach byloby widac.
Niby jak, skoro nic oprócz sieczki w nich nie pokazano?

NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Arkard

Czy ty spodziewaleś sie po Punisherze czegoś wiecej niz krwawego filmu akcji?

Mr.G

Ja osobiście spodziewalem sie wiecej. Chcialem zobaczyc czlowieka pogrązonego w bólu i zaślepionego checią zemsty, ale po ostatnich newsach obawiam sie, ze film poza brutalnością, nie ma nic wiecej do zaoferowania.
Obym sie mylil.

a

Ja myśle, ze postac Punishera ma potencjal mozna pokazac go w bardzo ciekawy sposób, ale pewnie tego nie zrobia. Trailer prezentuje sie nie?le ale zwiastun poprzedniego filmu o Punisherze z 2004 roku tez mi wpadl w oko poszedlem do kina i strasznie sie wynudzilem.

Ocelot

Ból? Widzialeś w zwastunie ten moment kiedy trzyma na rekach martwą rodzine? Kiedy to zobaczylem, a nie te wszystkie powywalane flaki, dopiero film mnie zaciekawil.
Here...we...go!