Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

(A)nonim

GCS #9: dowiadujemy się że Harley jest nam bardzo bliska i woli wampiry od wilkołaków, Ivy szuka pracy (i w ogóle nie używa feromonów przy rozmowie kwalifikacyjnej Mrugnięcie), a Selinie mammografia nie wystarcza. Do tego dochodzi jedno martwe ciało i Riddler któremu ból głowy po wybuchu i wiążący się z tym kryzys tożsamości przeszkadzają w pracy. Dini jak zwykle doskonale manewruje w rzeczywistości DCU. Warta uwagi seria.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Koleś był ździwiony któż to przyszedł na rozmowę kwalifikacyjną??  ;D

(A)nonim

Nie, ale nie powiem dlaczego.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

#228
SoG #10 Fani Zsasza powinni zerkn??, bo szaleje a? mi?o ;). Dini wykaza? si? spor? konsekwenci? ?acz?c w jedn? osob? Colina i Abuse, który pojawi? si? w Heart of Hush. Mi?dzy nim a Damianem nawi?za?a si? nic porozumienia... Ciekawie mo?e zako?czy? si? pojedynek Zsasza i Damiania, ale raczej nic nieoczekiwanego si? niestanie :'( Rysunki ?wietne, kolejny powód, aby fani Zsasza zakupili ten numer, bo sceny z nim robi? najwi?ksze wra?enia + ?wietnie uchwycona rze?nia :)

(A)nonim

Streets of Gotham znaczy się. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Tak, oczywiście masz rację ;) Mój błąd :P Już poprawiam.
Posted on: 01 Kwiecień  2010, 12:06:30

 SoG  11. Jeśli ktoś się spodziewał utraty głowy przez Damiana lub Zsasza, to cóż po prostu do tego nie doszło, a szkoda, bo w pewnym momencie pomyślałem, ze to mogą być ostanie krwawe chwile... Zsasza, bo na Damiana jest stanowczo za wczesnie. Z samego komiksu ciekawie rysuje się nam Colin, zobaczymy co jeszcze Dini dla niego przygotował, ale jedno jest pewne w Gotham robi sie cholernie ciasno i wkrótce może być po jednym herosiku na ulicę ;D
Posted on: 02 Maj  2010, 22:55:15

 SoG 12. Bardzo dobry numer!! Po ostatnim zastanawiałem się jak długo nam przyjdzie czekać na kolejny występ Colina, a tu proszę ;D Wydaje mi się, że Colin może w przyszłości okazać się dobrym przyjacielem Damiana i może nawet kiedyś go uratuje... Jednak najbardziej spodobał mi się Director, a raczej jego zapędy z końcowym "S", oczywiście guzik z tego wyjdzie, ale może przynajmniej będzie ciekawie ;D

Mel

Joker's Asylum II: The Riddler jest kolejn? lekk? i nawet przyjemn? histori? bez typowego happy endu â€" jak to na opowie?ci Jokera przysta?o â€" która w za?o?eniu mia?a si? sko?czy? zagadk?, ale kiedy odpowied? jest zbyt oczywista, to zagadka staje si? ?artem. Nie wiem czy to przez naiwno?? historii, czy mo?e to taki zabieg Callowaya(który zreszt? jest krzywym odzwierciedleniem Diniego w przypadku tego komiksu), w ka?dym razie JAKO? to wszystko trzyma si? kupy i Joker jako narrator wypada ca?kiem nie?le. Razi fakt, ?e mamy do czynienia z ma?o Riddlerowym Riddlerem, który ?atwo si? zakochuje (bez odwzajemnienia) w studentkach i popada przez to w g??bok? depresj? motywuj?c? go do szlachetnych dzia?a? (jak np. pomaganie bezdomnym) maj?cych na celu zmi?kczenie kobiecego serca. Ale kiedy i nawet po dobroci nie mo?na, to wtedy pozostaj? typowo villainowskie metody â€" wiem, infantylne, ale to „Jokera” opowie??, wi?c par? rzeczy mo?na wybaczy?. Plusem komiksu jest oprawa graficzna i mam tu bardziej na my?li kolorystyk? i ?wietny ?wiat?ocie?, bo chwilami design postaci pozostawia? wiele do ?yczenia (Pingwin z twarz? przejechanego borsuka i uz?bieniem Szalonego Kapelusznika). Mi?ym detalem s? te? karciane symbole porozrzucane lub ukryte na ka?dej stronie, a które stanowi? nawet element kluczowy historii i proste nawi?zanie do podtytu?u „Domek z kart”...Niestety i tutaj pojawi? si? pewien zgrzyt, przywodz?cy mi na my?l poezj? klozetow? z czasów podstawówki zamiast symbolu trefla:

Pono? nie tylko ja widz? dziwny kszta?t ?wiat?a odbijaj?cego w oczach Eddiego, wi?c ze mn? chyba wszystko w porz?dku.

Ko?cz?c powiem, ?e komiks konstrukcj? przypomina nieco TAS. Je?eli kto? lubi te klimaty, to by? mo?e si? spodoba nowy Joker's Asylum.

PS:Jeszcze si? przyczepi? ok?adki, na której Riddler ma co? nie tak z kostk? u nogi i wygl?da to powa?nie :(

Leon Kennedy


(A)nonim

Jak to jest "diniowe" to może przeczytam, chociaż ta seria jest słaba.

Mel ty to masz zawsze jakieś skojarzenia. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Roy_v_beck

Co najwyżej bardzo wczesno Diniowe. Do poziomu jaki teraz Paul pokazuje w Streets i Sirens to wiele brakuje temu scenarzyście.

Mel

CytatChmurki...  ;D
Chyba za dużo w Mario grasz :P

CytatMel ty to masz zawsze jakieś skojarzenia.  ;)
Potrafię dostrzec te kurwiki w oczach.

Leon Kennedy

#236
Red Robin 13 Nowy początek i próba odnalezienia własnej drogi w ogarniętym przestępczością Gotham wypada co najmniej dobrze... Wątek z Pam jest dalej kontynuowany, a najbardziej z całego numeru intryguje Lunx i jej prawdopodobni szefowie...

RED HOOD: THE LOST DAYS #1 Zaczęło się, ten kto lubi Jasona, Głowę Demona i jego córeczkę nie będzie żałował wydanych pieniędzy na ten tytuł, bo jak na początek jest dobrze, bo dość ciekawie. Zresztą miło zerknąć na początki nowego przestępczego życia drugiego Robina jak i również największej klęski Mrocznego Rycerza.

CytatChyba za dużo w Mario grasz

;D

(A)nonim

Warto tego Red Hooda przeczytać, czy to jest kompletna strata czasu?
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mel

CytatRED HOOD: THE LOST DAYS #1
Czyli opowieść o walecznej jarzynce, która się wzruszyła na koniec.



PS: Coś się na chwilę zwaliło na forum, bo mi zmodyfikowało post Leona zamiast wkleić moją odpowiedz pod spodem. Zaś kiedy próbowałam naprawić jakoś te posty, to jeden usunęło, a kiedy chciałam wskrzesić post Leona, to edycja przeskoczyła na mój.
Szczerze? Zgłupiałam na moment i nie mam bladego pojęcia jak i przez co mogło tak się stać. Może jakieś pomysły?
Posted on: 11 Czerwiec  2010, 13:34:55

 Btw, raczej nie warto, bo już po paru pierwszych stronach można przewidzieć ogólną fabułę, ale jeżeli ciekawi Cię relacja Talia/Ras/Jason, to możesz zahaczyć o ten tytuł, (A)nonimie.

(A)nonim

Talia/Ras/Jason, to ja sobie podziękuję.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.